The Man Who Would Be King

توسط لری کین

سه اصطلاح نیویورک دموکراتیک فرماندار اندرو کومو به تازگی bemoaned جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رهبری در طول بیماری همه گیر کوروناویروس بیان کرد “ما لازم نیست که یک پادشاه در این کشور است. ما نمی خواهید یک پادشاه بنابراین ما باید یک قانون اساسی ما به انتخاب رئيس جمهور.”

شاید “این Guv” باید در آینه نگاه کنید قبل از باز کردن دهان خود را.

رژیم صهیونیستی. کومو استفاده روزانه خود را در مقابل کنفرانس مطبوعاتی روشن چراغ به دست کشیدن از رئیس جمهور است. اما او خود را پادشاه مانند تاریخچه تجاوز به عنوان Empire State برتر انتخاب شد. که به ویژه در حال حاضر در گیر و به خصوص وقتی که می آید به دوم متمم قانون اساسی و حقوق اساسی از نیویورک.

کرکره تفنگ فروشگاه های خاموش آنها را

یکی از رژیم صهیونیستی است. کومو اولین اقدامات برای مبارزه با گسترش coronavirus در نیویورک شامل سازندگان: صدها اسلحه گرم تولید کنندگان و خرده فروشان توسط deeming آنها را “غیر ضروری” با وجود این واقعیت است که وزارت امنیت داخلی به طور خاص شامل فروشگاه اسلحه و کارگران آن به عنوان “ضروری” در آن هدایت است. از اسلحه گرم و مهمات صنعت در نیویورک معناداری رد پا با 5500 شغل ایجاد $1.44 میلیارد دلار در اقتصادی. در سراسر کشور این رقم بیش از 330,000 شغل و 60 میلیارد دلار در اقتصادی. اما رژیم صهیونیستی است. کومو فکر نمی کنم دو بار به جای استفاده از قدرت خود را به آنها را. این جای تعجب نیست که او در میان صفوف حداقل محبوب فرمانداران در امریکا است.

چه چیزی بدتر از بی ارزش ترک هزاران نفر از نیویورک در تلو تلو خوردن? چگونه در مورد امتناع از پیشنهاد خود برای کمک به نجات زندگی خود را همسایه ؟ نوچ – پادشاه کومو نمی تواند به زحمت حتی پاسخ دهند. آن را تعجب آور نیست. این همان است که فرماندار بیزار pro-دوم متمم قانون مطیع آمریکایی infamously تمسخر “چه کسانی هستند ؟ آنها این اصولگرایان هستند که…pro-حمله-سلاح…? زیرا در صورتی که آنها چه کسانی هستند…آنها هیچ جایی در ایالت نیویورک….”

طولانی Antigun سابقه

رژیم صهیونیستی. کومو را اهانت به متمم دوم است و پادشاه خود را-مانند antigun رکورد طولانی است. مهمترین آنها او استفاده “هرگز اجازه ندهید یک بحران به هدر رفتن” سرود و مجبور نیویورک را بدنام تفنگ-حقوق-محدود نیویورک امن عمل از طریق در وسط شب از محدود ترین antigun قانون در کشور است. این شامل محدودیت در ظرفیت بود که بیش از حد حتی برای یک قاضی فدرال در نیویورک که زده پایین ارائه در سال 2013 و رژیم صهیونیستی است. کومو شد دوباره رد ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای مدار دوم در سال 2015. امن خود را عمل می کنند نیز شامل پرچم قرمز قوانین است که انکار دادرسی و ممنوعیت در امریکا محبوب ترین-فروش centerfire تفنگ – مدرن تفنگ ورزشی. متمم دوم حقوق مدنی در سراسر کشور صریحا مخالف. اما یک بار دیگر رژیم صهیونیستی است. کومو نمایش داده می شود خود دشمنی به روند قانونی و حفاظت از حقوق اساسی مطیع قانون صاحبان اسلحه بیان “شما را تبدیل به نوع دعوی ایمنی بدن” هنگامی که به چالش کشیده در جهت سازندگان: اسلحه گرم و کسب و کار.

حتی رژیم صهیونیستی است. کومو همسایه به جنوب شناخته شده محدودیت ها به قدرت اجرایی. نیوجرسی لیبریا فیل مورفی گفت: “فکر منشور حقوق” هنگامی که او در ابتدا تعطیل تفنگ فروشگاه های قبل از توبه پذیر هنگامی که مواجه با یک طرح دعوی در دادگاه.

اما رژیم صهیونیستی است. کومو را antigun واجد fides ردیابی بازگشت به زمان خود به عنوان وزیر مسکن و شهرسازی در دولت کلینتون که در آن او را تهدید به بیش از 3200 مسکن عمومی مقامات شکایت اعضای صنعت اسلحه گرم برای ارتکاب جرم در آن پروژه های مسکن. کنگره به سرعت قرار دادن یک توقف به خود را تهدید به شکایت های قانونی. او همچنین نقض قانون ضد تراست در سال 2000 توسط توطئه با چند شهر بزرگ شهرداران را به سیاسی اجرای قانون خرید توسط جمعی امتناع از خرید از هر handgun تولید کننده که نمی امضا به اصطلاح “اصول اخلاقی” است که به دنبال پیاده سازی کنترل اسلحه که کنگره هرگز منتقل می کند. NSSF شکایت کرد کومو و متحدان خود را در دادگاه فدرال باعث قرار دادن یک توقف به غیر قانونی خود را ضد تراست توطئه است.

بیست و پنج سال پیش در نیویورک تکریم جمهوریخواه کنگره ایالات متحده Gerald B. جزایر در زمان به طبقه ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان و بالندگی در حمایت از قانون مطیع صاحبان اسلحه. در حال حاضر بیشتر از همیشه امریکا باید بیشتر از آن – و رژیم صهیونیستی است. کومو باید توجه کنید در حالی که در حال اجرا برای یک دوره چهارم.

لری کین معاون ارشد رئيس جمهور از دولت و امور عمومی و مشاور عمومی ملی تیراندازی ورزشی بنیاد اسلحه صنعت انجمن تجارت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de