رادیو فردا میزبان Tucker Carlson لعنتی توییتر و یوتیوب برای سانسور محتوای برنامه های خود را در طول یک شب جمعه “Tucker Carlson امشب” مونولوگ.

بعد از بازی “مسخره گردشگری آگهی” برنامه پخش شد و سپس به اشتراک گذاشته شده به توییتر در اوایل این ماه کارلسون به ذکر است که شبکه رسانه های اجتماعی “پرچم آن را به عنوان به طور بالقوه حساس محتوا و سپس آنها را مخفی می کردند آن را از مشاهده.”

“آنها گفتند مراقب باشید نگه داشتن بچه خود را از تماشای این” او گفت:. “چه توجیهی برای هشدار مردم است ؟ ما هیچ نظری ندارم.”

تماشا کنید:

فاکس نیوز میزبان پس از آن گفت که بینندگان یوتیوب نیز پرچم این برنامه “نیم ساعت پاسخ به سراسر کشور black lives matter شورش” با یک هشدار است که محتوای “شناخته شده توسط یوتیوب جامعه به عنوان نامناسب و یا توهین آمیز به برخی از مخاطبان است.'”

“توسط حمله آنها به این معنی است که چپ نمی کند مانند آن است که استاندارد جدید وجود دارد و تنها یک پاسخ که تحت استاندارد سکوت کسی که با شما مخالف,” کارلسون گفت. “همین دلیل است که سانسور در حال حاضر در همه جا. این که چرا شرکت های فن آوری آغاز شده سانسور رئیس جمهور. این که چرا آنها در حال گرفتن بیشتر تهاجمی در خاموش کردن شما.” (مرتبط: PARSCALE: توییتر بازرسان رئیس جمهور تهمت اما نه کمونیست چین ؟ چیزی را اضافه کنید)

The Daily Caller بنیانگذاران این باورند که در نهایت “توهین آمیز” مطالب را به سادگی “پاک شود.”

“این دیجیتال, آن را سخت برای پاک کردن آن,” او گفت:. “ما هرگز تسلیم بدیهی است اما در سمت چپ هدف این است که به مخالفت نامرئی و در نتیجه بی ربط. در ضمن همین شرکت های فن آوری آن را بسیار آسان برای 12 ساله برای تماشای سخت هسته پورنوگرافی. آنها هیچ مشکلی با آن در تمام اما دیدگاه های سیاسی آنها اختلاف نظر دارند ، هیچ. ‘بر باد رفته’? ‘بیش از حد ترسناک است.’ این به شما می گوید همه چیز در مورد آنچه که آنها در مورد مراقبت و آنها چه کسانی هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de