داخل جزئیات جلسه بین هند دیپلمات و Kulbhushan Jadhav

تشریح این حرکت به عنوان آشکار “هند بد نیت”, قریشی گفت: پاکستان ارائه کرده است این دیپلمات از شرق آن سمت همسایه بی وقفه و آزادانه دسترسی کنسولی به Jadhav برای دومین بار در دو سال است. اخبار/از طریق Geo.tv/Files

اسلام آباد: وزیر امور خارجه شاه محمود قریشی در روز پنج شنبه توضیح داد: آنچه پس از پاکستان خوب ساخته شده در قرارداد خود را به ارائه بدون وقفه دسترسی کنسولی به جاسوسی Kulbhushan Jadhav اما دهلی نو دیپلمات ها را انتخاب و به دیدار خام عامل و چپ به جای.

تشریح این حرکت به عنوان آشکار “هند بد نیت”, قریشی گفت: پاکستان ارائه کرده است این دیپلمات از شرق آن سمت همسایه بی وقفه و آزادانه دسترسی کنسولی به Jadhav برای دومین بار در دو سال است.

“دو دیپلمات هندی داده شد دسترسی کنسولی به Kulbhushan امروز با توجه به آنچه توافق شد. [با این حال] هند بد نیت بوده است آشکار. آنها نمی خواهید دسترسی کنسولی,” قریشی گفت.

وزیر امور خارجه توضیح داد که Jadhav نگه داشته و خواستار هندی, دیپلمات, اما آنها به سمت چپ. “Kulbhushan نگه داشته تکرار است که او می خواست آنها را به صحبت کردن با او و آنها به سمت چپ” اعلام کرد.

“هند دیپلمات’ رفتار تعجب آور بود. چرا دیپلمات درخواست دسترسی کنسولی زمانی که آنها حتی نمی خواهید به صحبت کردن با Kulbhushan?”

قریشی تاکید کرد که این دیپلمات هندی به حال اعتراض به یک لیوان در وسط و همچنین به عنوان های صوتی و تصویری-ضبط جلسه دومی که از آن حذف شد و سابق انجام نشده است.

“همه از دو دیپلمات هندی خواسته بودند انجام, اما آنها به سمت چپ با اینحال” او ذکر شده است.

‘بلامانع وقفه دسترسی’

با توجه به وزارت امور خارجه بریتانیا در بیانیه ای روز پنج شنبه در پاکستان تا به حال ارائه شده هند آزادانه و بدون وقفه دسترسی کنسولی به Jadhav — یک وعده فرمانده نیروی دریایی هند در ارتباط با جاسوسی آژانس تحقیق و تجزیه و تحلیل بال (خام) — برای بار دوم در هند درخواست.

“دو کنسولی افسران هندی کمیسیون عالی در اسلام آباد ارائه شد آزادانه و بدون وقفه دسترسی کنسولی به فرمانده Jadhav در 1500 ساعت” با توجه به بیانیه ای که امروز منتشر شد.

پیشنهاد شد برای اولین بار در مرداد ماه سال گذشته بود اما رد هند به عنوان آن را به دنبال دسترسی آزادانه به او. متعاقبا در سپتامبر 2, 2019, اولین کنسولی دسترسی تحت کنوانسیون وین در روابط کنسولی (VCCR) 1963 ارائه شد.

پاکستان متعهد به اجرای ICJ قضاوت

Jadhav است و اجازه داده شد به ملاقات او در 25 دسامبر 2017. جاسوسی دستگیر شده بود در مارس 3, 2016 از بلوچستان در اتهام جاسوسی و تروریسم است.

با توجه به FO بیانیه او اعتراف کرد در طول تحقیقات به “به دخالت در فعالیت های تروریستی در داخل پاکستان که منجر به از دست دادن بسیاری از ارزش زندگی انسان”.

“او همچنین ساخته شده مهم آیات در مورد خام و نقش آن در حمایت از تروریسم دولتی در پاکستان” در این بیانیه اضافه شده است.

Jadhav داده شد حکم اعدام توسط پاکستان به دادگاه نظامی در آوریل 10, 2017.

“پاکستان متعهد باقی می ماند به طور کامل پیاده سازی دیوان بین المللی دادگستری (ICJ)’s قضاوت 17 جولای 2019 گفت:” FO همچنین امیدوار است که هند به همکاری با پاکستان برای دیدن که قضاوت داده شده است “اثر کامل”.

Jadhav حاضر به تجدید نظر حکم

هفته گذشته FO مدیر کل آسیای جنوبی زاهد حافظ در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که معمولا دسترسی کنسولی داده است پس با این حال پاکستان به عنوان یک “ژست بشردوستانه گسترش بود دیگر چنین پیشنهاد برای دومین بار”.

او گفت: پیشنهاد شده بود برای Jadhav جلسه با همسر و پدر خود را.

او همچنین گفت که Jadhav هنوز هم شانس به فایل بررسی دادخواست علیه او حکم و محکومیت.

بررسی و تجدید نظر دادخواست می تواند ظ توسط Jadhav خود را از نظر قانونی-نماینده مجاز یا یک افسر کنسولی از کمیسیون عالی در دادگاه عالی اسلام آباد (IHC), حافظ, گفت:, و اضافه کرد که پاکستان تا به حال ارائه شده برای کمک به تنظیم یک نماینده قانونی برای جاسوسی.

او توضیح داد که پاکستان تا به حال در مارس 20, تصویب ICJ بررسی و آشتی فرمان زیر که بررسی دادخواست ممکن است فرستاده شده به IHC ظرف 60 روز از این قانون که به اثر.

60 روز محدودیت زمانی به پایان می رسد در جولای 19.

Jadhav ارائه شده بود این شانس را در ژوئن 17, 2020, اما او تا به حال حاضر به سود آن.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im