اهمیت موسسات

روز جمعه مصاحبه برنامه روزانه Daily Caller, پادکست بحث ما با یووال لوین مدیر, اجتماعی, فرهنگی, و قانون اساسی مطالعات در آمریکا سازمانی موسسه و نویسنده کتاب جدید “زمان ساخت: از خانواده و جامعه به کنگره و دانشگاه چگونه Recommitting به ما موسسات می تواند به احیای رویای آمریکایی” در مورد اهمیت نهادها در جامعه است.

گوش دادن به نشان می دهد:

سازمان دیده بان یووال لوین مصاحبه:

امریکا تقسیم شده است و این موسسات است که جوامع با هم هستند و کمتر قابل اعتماد تر از همیشه قبل از. می توانید یک ملت زنده ماندن تا زمانی که این موسسات که در خدمت همه ما تحت حمله برای دلایل هر دو توجیه و نه ؟ زمانی که فرصت طلب پیدا کردن آن به نفع پاره کردن به جای ساخت ؟ یووال لوین به بررسی این پرسش ها و بیشتر در یک زمان برای ساخت” و به همه آن را با او.

(مرتبط: چگونه تهمت می تواند دست به ” امریکا و اولین دستور کار به برنی ساندرز)

(مرتبط: تجمع اعتراضی در لباس پوشیدن مانند تهمت همراهی از پنس را CPAC سخنرانی)

(مرتبط: خانه دموکرات بلوک قطعنامه در محکومیت برنی ساندرز ستایش از فیدل کاسترو)

امروز پادکست اسپانسر شده از طرف زندگی تغییر چای چک کردن وب سایت خود را برای به دست آوردن انرژی بیشتر و بهبود زندگی خود را! و فراموش نکنید که برای وارد کردن کد تخفیف “درک” در چک کردن برای دریافت تخفیف ویژه در سفارش خود را.

لطفا کمک به گسترش این کلمه در مورد روزانه Daily Caller, پادکست. لطفا یک دقیقه به سرعت و بررسی در iTunes به اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی و مطمئن باشید برای عضویت بنابراین شما هرگز از دست یک قسمت:

روزانه Daily Caller, پادکست روزانه نگاه و تمسخر اخبار از یک دیدگاه محافظه کار. میزبانی شده توسط Derek شکارچی آن را در دسترس است در صوتی, فرم دوشنبه تا جمعه و یک مصاحبه تصویری در روزهای جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>