‘پنج’ پنل منفجر پس از خوان ویلیامز حاضر به تهمت اعتبار برای ممنوعیت سفر

چندین اعضا در فاکس نیوز’ “پنج” فوران همکار در شرکت میزبان ژوئن Willaims پس از او حاضر به دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعتبار برای اجرای ممنوعیت سفر به و از چین در اوایل بیماری همه گیر کوروناویروس.

اتباع خارجی که اخیرا به چین ممنوع شد از ورود به ایالات متحده در اوایل فوریه به عنوان یک اقدام متقابل در برابر coronavirus تهدید در ووهان یک حرکت بسیاری می گویند کاهش سرایت رشد در ایالات متحده آمریکا

اما زمانی که مهمان شرکت میزبان شانون ماهی خواسته ویلیامز اگر او را “رئیس جمهوری در برخی از اعتبار” برای ممنوعیت او خودداری کردند.

تماشا کنید:

“نبود زود در واقع آن را باید قبلا” ویلیامز گفت که باعث guffaws و تظاهرات در اطراف جدول است.

“شما در برابر آن!” بانگ زد: شرکت میزبان جسی Watters.

پس از همه نگه داشته صحبت کردن در یک بار ماهی گفت: پنل آنها “همه گرفتن ویژگی های خطا.”

ویلیامز استدلال کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن “تا به حال دانش” است که عموم مردم ندارد.

“زمانی که رئیس جمهور عمل کرده و آن را دوباره روشن نیست به هر میزان و ما تا به حال مردم از چین, حدس بزنید که در آن ایتالیا و کره شمالی” ویلیامز گفت. “این درست مانند آنچه دیروز اتفاق افتاده است با آه, نه, انگلستان زمانی که در واقع موارد خونتان در انگلستان است.” (مرتبط: همه چیز گرم می شود زمانی که جسی Watters می پرسد خوان ویلیامز برای عذرخواهی به ناحق متهم وست پوینت دانشجویان)

“خوان شما کاملا بی اعتبار خودتان” گفت: Watters. “این بیش از آن را انجام داده است. ما باور نمی کنه چون شما انتقاد بدون توجه به آنچه او می کند و پس از آن وانمود مانند آنچه شما گفت: دو ماه پیش اتفاق نمی افتد.”

Watters وعده داده شده به “نوار” و “نمایش همه” ویلیامز بیرون آمدن در برابر این ممنوعیت.

گرم بحث ادامه داد: تا زمانی که ماهی به پایان رسید آن وعده را به همه چیز را به “pay-per-view.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im