مبارزه به Reshore ما دارو

Coronavirus همه گیر نشان از یک مشکل حقیقت: عرضه جهانی زنجیر عمل بدون تابعیت شرکت های چند ملیتی به سادگی قابل اعتماد نیستند. آمریکایی ها در حال یادگیری این در زمان واقعی به عنوان آنها را ببینید-واردات از چین قطع به خصوص برای بحرانی دارو و داروسازی. که قرار است جان میلیون ها نفر در معرض خطر از 90 درصد از داروهای عمومی که آمریکایی ها با استفاده از هر روز وارد شده است. حتی بدتر از 90 درصد از مواد تشکیل دهنده به صورت کلی داروهای مورد استفاده در درمان عفونت کروناویروس منابع هستند از چین است.

این خواهد شد که عواقب جدی برای امریکا بهداشت و درمان و امنیت ملی است. در پاسخ واشنگتن باید تشویق reshoring دارویی تولید و همچنین توسعه اقدامات متقابل برای تهدیدات آینده از جمله بحرانی دارو و درمان و واکسن و تجهیزات پزشکی و تجهیزات حفاظت شخصی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گرفته شده هوشمند قدم اول در این مسیر است. وزارت بهداشت و خدمات انسانی به تازگی اعطا $354 میلیون قرارداد به صورت کلی تولید مواد مخدر به Phlow Corp. ویرجینیا-بر اساس تولید کننده است که با استفاده از دولت از هنر تولید مواد مخدر فن آوری است. این شرکت شروع به ساخت داروهای تجویزی و مواد دارویی از جمله داروهای مورد استفاده در درمان COVID-19.

این نشانه یک شروع خوب به سوی تقویت متحده آمریکا تولید مواد مخدر. اما جامع و کامل-از-پاسخ دولت مورد نیاز است. برای مثال سه استاندارد آنتی بیوتیک برای درمان استفاده می شود coronavirus مربوط به عفونت — آزیترومایسین سيپروفلوکساسين و پیپراسیلین — همه نیاز به مواد ساخته شده در چین. ایالات متحده همچنین منابع 80 درصد از مواد فعال دارویی از خارج از کشور عمدتا از چین و هند است. و حتی خانواده مشترک داروها مانند ایبوپروفن و استامینوفن شدت از چین آمده. از آن گذشته زمان شروع به reshoring این قابلیت. (مربوط: ما باید به عقب داروسازی تولید از چین)

چین بدون شک به رسمیت می شناسد خود را استفاده. افق مشورتی گزارش می دهد که پکن امیدوار است coronavirus همه گیر خواهد شد “معکوس هر پیشرفت که ایالات متحده ساخته شده است در مقابله با چین شرکت گزینه صنعت جهانی.” به سادگی قرار دادن پکن قابلیت قطع مورد نیاز دارو در هر زمان به منظور ایجاد یک استراتژیک خفه کردن نقطه است.

ایالات متحده باید داخلی تولید مواد مخدر در دنده. و که در آن کنگره می تواند مفید باشد این است که در اعمال ‘خرید آمریکا سیاست های خود را به اطمینان حاصل شود که سازمان های فدرال خرید در داخل کشور تولید مواد مخدر در هر زمان ممکن است. کمک خواهد کرد که برای کاهش وابستگی چین به صورت فعال با مواد مخدر مواد تشکیل دهنده. تولید کنندگان داخلی باید با توجه به قراردادهای بلند مدت برای ارائه به یقین مورد نیاز برای سرمایه گذاری در فن آوری های پیشرفته و بدون ترس از تضعیف توسط شرکت های چینی یارانه توسط پکن.

کنگره در حال حاضر در حال آماده سازی. دموکراتیک Rep. جان Garamendi کالیفرنیا و جمهوری خواه در کنگره ویکی Hartzler میسوری معرفی قانونی که اعمال خرید ‘امریکا’ مورد نیاز در وزارت دفاع و سربازان دولت زمانی که آنها منبع دارو برای پرسنل نظامی است. اما بیشتر باید انجام شود. ایالات متحده نیز باید بازسازی ظرفیت آن به مواد اولیه مورد نیاز برای عادی داروها. برای انجام این کار برخی در مجلس نمایندگان و سنا به دنبال ارائه مشوق های مالی داخلی شرکت های دارویی.

مسئله بزرگتر این است که چین همچنان به شدت در هم آمیخته در آمریکا تولید مواد مخدر. در حال حاضر اگر یک دارو است که مونتاژ شده در آمریکا از مواد ساخته شده در چین به پایان رسید دارویی هنوز هم می تواند در نظر گرفته شود “آمریکایی ساخته شده است.” و اجازه می دهد که شرکت ها با استفاده از چین ساخته شده مواد مخدر به ادعای خود محصول است ‘ساخته شده در ایالات متحده آمریکا’ — و دسترسی به قراردادهای فدرال. جمهوری خواه ایالت و سناتور ” مارکو روبیو از فلوریدا را معرفی کرده است قانون برای بستن این راه گریز و اطمینان حاصل شود که فدرال تهیه امر تنها به داروهای با مواد تشکیل دهنده فعال ساخته شده به طور کامل در ایالات متحده است.

بدون تابعیت شرکت های چند ملیتی است که واردات دارو را بدون شک در مخالفت با این تلاش ها. در سال 2019 دارویی واردات به ایالات متحده بالغ بر $127.6 میلیارد دلار است. با این حال تخمین زده می شود که آوردن حدود نیمی از این تولید به ایالات متحده می تواند ایجاد 804,000 مشاغل آمریکا در سال اول در حالی که با اضافه کردن $200 میلیارد دلار به تولید ناخالص داخلی سالانه. که می توانست مفید-عوارض ساخت آمریکایی ها امن تر با کاهش حوادث مانند آلوده هپارین از چین که به کشته شدن حداقل 81 آمریکایی ها در سال 2008. (مرتبط: اینجا یک لیست از کشورهایی که دریافت معیوب Coronavirus تجهیزات پزشکی از چین)

Coronavirus نشان داد امریکا را پر مخاطره وابستگی به تامین کنندگان خارج از کشور. Reshoring صنایع کلیدی مانند داروها و مواد مخدر فعال مواد تشکیل دهنده کمک خواهد کرد که برای بازگرداندن امنیت امریکا دارویی زنجیره تامین دوباره امنیت ملی در کشور پزشکی بخش و قرار دادن آمریکایی ها به کار ماهر شغل خوب و پردرآمد. واشنگتن باید این مراحل مهم در حال حاضر و به تولید دارویی از چین قبل از همه گیر بعدی بازدید.

مایکل Stumo است که مدیر عامل این ائتلاف برای مرفه امریکا است. او در دنبال @michael_stumo

دیدگاه ها و نظرات بیان شده در این تفسیر هستند کسانی که از نویسنده و نه منعکس کننده موضع رسمی Daily Caller, اخبار بنیاد. محتوای ایجاد شده توسط the Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im