به کسب درآمد از آن عمل است و هر دو حزب تلاش برای محافظت از کودکان در اینترنت, اما تکنولوژی کارشناسان می گویند این می تواند ‘پایان اینترنت به عنوان ما آن را می دانم’

  • خواه کارولینای جنوبی, سناتور. لیندزی گراهام کسب آن عمل است و هر دو حزب تلاش برای محافظت از کودکان آنلاین.
  • اما tech کارشناسان می گویند که این قانون را نقض می کنند بخش 230 قانون ارتباطات نجابت و می تواند “end اینترنت به عنوان ما آن را می دانم.”
  • “به دست آوردن آن عمل در واقع می تواند را اجرای قانون کار به طور قابل توجهی سخت تر با پایان دادن به امروز همکاری نزدیک بین اجرای قانون و شرکت های فن آوری” یک کارشناس گفت.

دو حزبی کسب این عمل می پردازد این مسئله بسیار مهم حفاظت از کودکان در اینترنت, اما تکنولوژی کارشناسان هشدار می دهند که آن را نه تنها نقض بخش 230 قانون ارتباطات نجابت, اما همچنین می تواند “end اینترنت به عنوان ما آن را می دانم.”

جمهوری خواه کارولینای جنوبی, سناتور. لیندزی گراهام معرفی کسب این قانون در 5 مارس با همکاری دموکراتیک سنسور. ریچارد بلومنتال از کانکتیکات, دایان فاینستاین, کالیفرنیا, Doug Jones, آلاباما, رابرت کیسی از پنسیلوانیا Shelden Whitehouse از رود آیلند و, دیک دوربین از ایالت ایلینوی و همچنین ایران Sens. جونی ارنست از آیووا جاش هالی از میسوری و کوین کرامر از داکوتای شمالی.

به کسب آن عمل

عمل به وعده ایجاد یک کمیسیون ملی آنلاین استثمار جنسی کودکان, پیشگیری و به دنبال توسعه “توصیه می شود بهترین شیوه است که ارائه دهندگان خدمات تعاملی خدمات کامپیوتر ممکن است انتخاب کنید برای پیاده سازی برای جلوگیری از کاهش و پاسخ دادن به بهره کشی جنسی آنلاین از کودکان است.”

این شامل ترفند, نظافت, سکس با قاچاق و سوء استفاده جنسی از کودکان و همچنین گسترش آنلاین سوء استفاده جنسی از مواد. (مرتبط: معاون داستان هشدار ‘صرفه جویی در زندگی” ترانس عمل جراحی به تعویق افتاد با توجه به کشنده Coronavirus می تواند عواقب)

اما tech کارشناسان گفت: Daily Caller, اخبار بنیاد است که این لایحه “end اینترنت به عنوان ما آن را می دانم” و به طور جدی تضعیف رمزگذاری.

“به دست آوردن آن عمل در واقع می تواند را اجرای قانون کار به طور قابل توجهی سخت تر با پایان دادن به امروز همکاری نزدیک بین اجرای قانون و فن آوری شرکت” Vc مدیر مدنی Ashkhen Kazaryan گفت: DCNF.

حفاظت از کودکان طرفداران ابراز نا امیدی که قوانین کنونی اجازه می دهد تا شرکت ها برای تصمیم می گیرید که چگونه به گزارش Cyber Security ارزیابی و مدیریت به مرکز ملی گم شده و به استثمار کودکان Kazaryan گفت.

“اما کنگره آگاهانه تصمیم به ایجاد این سیستم داوطلبانه برای یک دلیل خوب: شرکت های قانع کننده برای رسیدگی به گزارش های خاص در راه خطرات آنها را تبدیل به ‘دولت بازیگران’ به صورت متمم چهارم, اهداف,” او گفت:. “که به معنی دادگاه را برای صدور حکم قبل از اسمی شرکت های خصوصی می تواند ‘جستجو’ ارتباطات خصوصی.”

Kazaryan گفت: کسب این عمل را ساختار “نشان دهنده یک محاسبه تلاش برای دور زدن متمم چهارم قانون اساسی توسط پانسمان تا چه خواهد شد به طور موثر می تواند قانونی حکم به عنوان صرف” بهترین شیوه.'”

“دلیل خوبی وجود دارد به فکر می کنم دادگاه را از طریق دیدن این sham,” او اضافه شده است. “اگر آنها امروز تا حد زیادی سیستم موثر برای پلیس CSAM را فرو ریزد به مدت یک شب — و کسانی که به جرم ایجاد انتشار و مصرف CSAM می تواند راه رفتن ،

تضعیف رمزگذاری?

Shoshanna Weissmann مدیر ارشد رسانه های دیجیتال و R خیابان موسسه همکار بیشتر مدعی است که این لایحه را تضعیف می کند رمزگذاری اجازه دادستان کل شرکت را مجبور به سازش هر دو امنیت محصولات خود و حریم خصوصی مطیع قانون کاربران است.

“برای نزدیک به سه دهه ایالات متحده در اجرای قانون و سازمان های اطلاعاتی شده اند در تلاش برای محدود کردن بخش خصوصی را با استفاده از رمزگذاری,” او گفت: ارائه نمونه از کنگره با توجه به نیاز شرکت های فن آوری به “حفظ گسترده سیاهههای مربوط از فعالیت های کاربر” در سال 2011 — یک ایده است که او می گوید رها شده بود پس از واکنش.

“دادگاه بارها و بارها مسدود شده و تلاش برای قیمومیت سن-تأیید آنلاین به دلیل آن محدود ناشناس گفتار. اما کسب آن عمل را به DOJ یک برش کوتاه, ارائه, کنگره با عملا قانونی داشتیم که قانونگذاران هرگز عبور خود را,” او گفت:.

“این می رود به مراتب فراتر از پرداختن به کاستی ها از امروز سیستم دست زدن به CSAM. این به معنی از دست دادن یک چک سفید به اجرای قانون ممنوعیت رمزنگاری قوی نیاز گسترده نگهداری داده ها سن-دروازه کاربران و خیلی بیشتر.”

Weissmann نیز گفت: کسب این عمل می تواند “معکوس به طور کلی هدف از این لایحه و همچنین به حفظ یک اینترنت آزاد و باز.”

“من نه از طرفداران واقعا هیچ وجه این لایحه طول می کشد,” او گفت: DCNF. “من می خواهم به دیدن آن بازسازی چرا که همیشه وجود دارد جنبه من مطمئن هستم که من شکست خورده ام را در نظر بگیرید. اما ساختار این لایحه نه تنها منجر به آن اهداف است.”

بخش 230

Weissmann نگرانی های عمده مرکز در سراسر تخلفات در بخش 230 قانون ارتباطات نجابت که می گوید: “هیچ ارائه دهنده و یا کاربر از یک کامپیوتر خدمات تعاملی باید به عنوان ناشر و یا سخنران از هر گونه اطلاعات ارائه شده توسط یکی دیگر از اطلاعات ارائه دهنده محتوا است.”

بخش 230 را تشویق می کند هر دو محتوای اعتدال و رایگان و باز کردن اینترنت Weissmann گفت. (مرتبط: کارکنان گوگل که گفته حمله Pro-زندگی فعال Countersues او برای $5 میلیون)

“خاص راه که در آن این لایحه حذف [بخش] 230 حمایت خواهد به احتمال زیاد دلسرد سیستم عامل از تمایل کاربران قادر به ارسال در همه,” او اضافه شده است.

“بعلاوه مطبوع [بخش] 230 ایمنی در شیوه های است که باید مشخص شود که خودسرانه و ایده خطرناک است,” او گفت:. “بالاخره این واقعیت است که دادستان کل نهایی می گویند در مورد چه کسی و نه ایمنی باعث می شود من نگران آن را تبدیل به یک ابزار برای قدرت خودسرانه و طرفداری اختیار داشت توسط AG — کنونی و آینده است.”

پس چرا در حال سناتور هل دادن آن ؟

گراهام حمایت از این لایحه نیست در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر از DCNF با توجه به کسب این عمل را برای مفاهیم بخش 230. Kazaryan نشان می دهد “techlash” ممکن است در ریشه هستهای با تصویب این لایحه است.

“شرکت های با تکنولوژی نیستند عمومی دلبر دیگر” Kazaryan گفت. “چندین رسوایی در شرکت های مختلف سیاسی جدید استراتژی دشوار بودن در ‘فناوری بزرگ’ منجر به یک پدیده شناخته شده به عنوان ‘techlash.'”

Weissmann گفت که در حالی که او معتقد است که سناتور “مراقبت و نیت خالص” برخی از قانونگذاران کاملا نمی دانند “چگونه حیاتی [بخش] 230 برای اینترنت آزاد و باز.”

“این چیزی است که باید به شرطی به طور کلی اجازه دهید به تنهایی مشروط بر شیوه که حتی مشخص شده است و در عین حال” او گفت:.

Kazaryan افزود که حفاظت از کودکان است “بدیهی است که خوب” و باید حمایت شود.

“در کسب آن عمل شنوایی سناتور همه اذعان به کمبود بودجه و منابع برای بررسی این وحشتناک, جنایت, اما برای برخی از دلیل کسب آن را شامل نمی شود هر گونه سرمایه گذاری برای اجرای قانون” او گفت:.

“این لایحه یک شگرد برای به دست آوردن قدرت بیشتر به دست DOJ و دلخراش است برای دیدن که آنها با استفاده از کودکان و ایمنی خود را برای دریافت وجود دارد در حالی که قرار دادن کودکان در معرض خطر است.”

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>