‘کثیف ترین اراذل و اوباش, من و ام تا کنون دیده’: مگان مک کین ریپ برنی Bros جلوتر از شنبه

مگان مک کین پاره به برنی ساندرز حامیان دوشنبه گفت که او انتظار می رود جنگ در درون حزب دموکرات به زشتتر قبل از اولیه به پایان رسید.

مک کین خطاب به موضوع ABC “نظر” در کمتر از 24 ساعت قبل از سه شنبه و بعد از رسمی مسابقات به صورت دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری آغاز شد. (مربوط به: ‘آنها باران مقدس جهنم’: مگان مک کین می گوید: ‘Kraken’ است که در آینده دموکراتیک اولیه)

تماشا کنید:

گلدبرگ Whoopi شروع به صحبت کرد و گفت که او فقط می خواستم به بازگشت به یک سیستم است که او می تواند بیشتر ایمان.

“نگاه در اینجا چیزی است. من می خواهم که سیستم قرار داده. من می خواهم دانست. من می خواهم دانشمندان. من می خواهم که پشت” گلدبرگ گفت. “در حال حاضر من دوست دارم با افراد جدید در آینده, اما من نیاز به کسی برای حل این مشکل و مجددا با ابزار تجهیز آن را بنابراین ما می توانیم با کسب و کار زندگی در امریکا, چرا که اگر شما با نام تجاری جدید از بالا, چیز شما باید به تعمیر کار من اشتباه است. من قصد ندارم به دروغ است.”

مک کین موافقت کرد و گفت که بسیاری از آمریکایی ها احتمالا احساس به همان شیوه و به همین دلیل مستقل ایالت ورمونت برنی ساندرز در حال اجرا در انقلاب آرمان و وعده تغيير عمده ترس برخی از مردم است.

“من فکر می کنم زمانی که شما در حال صحبت کردن در مورد برنی ساندرز به طور کامل بازسازی و reanimating نه فقط ما سیستم مراقبت های بهداشتی اما ایالات متحده آمریکا به عنوان آن وجود داشته است پس از آن تجسم مردم بسیار عصبی در حال حاضر” او expained.

مک کین در ادامه گفت که دموکراتیک اولیه کلی بود و شکل دادن به یک قفس بازی و که او معتقد برنی Bros شد آماده سازی برای یک نزاع و جدال. “این است که خود را آلامو. این است که مطلق خود را آخرین شانس برای تبدیل شدن به رئیس جمهور است. او و حامیان او در حال کثیف ترین اراذل و اوباش, من و ام تا کنون دیده در تمام رسانه های اجتماعی. آنها در حال رفتن به اجازه دهید این رفتن. این استدلال بین AOCs حزب و سنتی دموکرات ها من فکر می کنم آن را به یک کل خیلی بدتر از قبل از آن بهتر می شود.”

ساندرز گفت: در تعدادی از موارد است که او را به حمایت از حزب دموکرات نامزد مهم نیست که در آن بود اما اینکه آیا یا نه هواداران خود — به خصوص کسانی که پرشور در مورد نامزدی خود را — خواهد در خط سقوط و انجام همان است unlcear.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de