The Daily Caller خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد جان بولتون — اینجا را كلیك كنید پاسخ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: روزانه تماس گیرنده در مورد یک سری از مکالمات او با سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون ساخته شده است که او را متوجه بولتون بود “خنگ دیوانه وار که می خواهد برای رفتن به جنگ با هر کسی که می تواند نفس بکشد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در طول یک ساعته مصاحبه اختصاصی در دفتر بیضی گفت که با وجود دانستن از بولتون افزایش تدابیر سیاست خارجی او او را استخدام “برای شنیدن هر دو طرف است.”

President Donald Trump sits down for an Oval Office interview with Daily Caller's Christian Datoc, Vince Coglianese, and Geoff Ingersoll (White House Photo by Tia Dufour)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشسته برای یک دفتر بیضی مصاحبه با Daily Caller مسیحی Datoc, Vince Coglianese و جف Ingersoll (کاخ سفید عکس توسط Tia دوفور)

“این مرد یک احمق دیوانه وار است که می خواهد برای رفتن به جنگ با هر کسی که می تواند نفس کشیدن” او ادامه داد. “و من می خواهم به شنیدن همه طرف و من دوست دارم به شنیدن در کنار او.” (منحصر به فرد: فشرده به لیست دوره دوم طرح مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او می تواند حمایت از نوسازی قوانین ضد تراست)

هنوز رئیس جمهور گفت که دو مکالمات بولتون تا به حال با او را در سال 2018 اعتقاد او “بولتون احمقانه بود.”

برای اولین بار رخ داده است در مدت کوتاهی پس از بولتون مارس 2018 ظاهر در CBS’ “چهره ملت” که در طی آن بولتون شناور با استفاده از “مدل لیبی” در رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد.

مغلوب ساختن پیشی جستن: او جدی بیانیه. من گفت: “در حال حاضر به چه معنا لیبی مدل؟’ برای من به این معنی یک چیز است. قذافی گرفته بود توسط اراذل و اوباش ریخته به فاضلاب شات از یک صد و بیست و هشت بار و عصبانی است.

DAILY CALLER: که توسط ناتو هواپیما.

مغلوب ساختن پیشی جستن: اضافه کردن که به آن.

DAILY CALLER: آنچه رسوب قذافی گرفتن برداشت توسط اراذل و اوباش بود و ناتو در تیراندازی او را با هواپیماهای بدون سرنشین.

مغلوب ساختن پیشی جستن: من نمی دانم که. را نیز اضافه کنید که به آن. پس بولتون است که در تلویزیون و من رابطه خوبی با کیم جونگ سازمان ملل متحد, و من باید یک نماینده راست گفت این. باور من آن را بسیار بد بیانیه که شما می دانید که آنها را از یک بیانیه درست پس از. من گفت: “شاید آنها نمی آن را ببینید.’ آنها انجام داد. حدود پنج دقیقه بعد آنها را از یک بیانیه بسیار قوی و سپس راست و بعد از آن من با او و گفت: “چرا شما را به بیانیه ای که?’ او گفت: “من اشاره” و من گفت: “فقط یک چیز شما می توانید با مراجعه به.’

دوم در اطراف محور بولتون را برای حمایت از جنگ عراق.

“من گفت:” پس از رفتن به خاورمیانه بود که چیز خوبی است یا چیز بدی است؟'” مغلوب ساختن پیشی جستن ضررى به تماس گیرنده. “او گفت:” من فکر می کنم این چیز خوبی است که’ من گفت: “شما نمی تواند جدی در مورد آن است.’ این غم انگیز ترین اشتباه در کشور ما تا کنون ساخته شده است.”

روزانه تماس گیرنده خواهد بود و انتشار انتخاب اضافی از مصاحبه با رئیس جمهور در روزهای آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de