‘ظلم و ستم است و نقطه’: Ayanna Pressley امیدوار تهمت نمی خواهد صدای جیر جیر در مورد John Lewis

دموکرات ماساچوست در کنگره Ayanna Pressley روز یکشنبه گفت که او امیدوار جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی خواهد صدای جیر جیر در مورد عبور از حقوق مدنی و نماد John Lewis.

Pressley پیوست سی ان ان جیک Tapper به بحث در مورد میراث دموکراتیک گرجستان کنگره — که او نیز از اواخر جمعه و پس از یک نبرد با مرحله چهار سرطان لوزالمعده — و در ادامه ادعا می کنند که رئیس جمهور سیاست “رسوا خونی که از او ریخته و روی آن پل.” (مربوط به: ‘مطالعه موردی در رسانه ها تعصب’: Kayleigh McEnany انفجار واشنگتن پست او را از زمینه)

تماشا کنید:

دق الباب شروع این بخش با یک نظر در مورد رئیس جمهور تهمت را با فشار به عقب اوباما-دوران 2015 نمایشگاه مسکن و مقررات است که طراحی شده است برای تکمیل مسکن عادلانه عمل 1968 درخواست Pressley آنچه او ساخته شده از این وضعیت است.

“چه واکنش خود را به آن؟” دق الباب پرسید.

“از همان از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و این دولت که پاشیدند بذر بدست آورد. و من حتی نمی تواند متهم که مشخص است که به عنوان یک سوت سگ. آن را بسیار فراتر از آن” Pressley پاسخ داد و اضافه میکند: “به همین دلیل شما می دانید من امیدوار بودم که رئیس جمهور نمی خواهد حتی توییت دیروز در مورد John Lewis.”

“در این مرحله ما نیاز نداریم کسی همدردی یا توییتهایی. آنچه ما نیاز داریم این است که عمل” Pressley ادامه داد. “اگر شما واقعا می خواهید به افتخار the life of John Lewis, شما لازم نیست انجام کارهایی مانند روده نمایشگاه مسکن ، شما نمی افشانده شدن دانه بدست آورد. شما نمی تاخیر آوردن حق رای و پیشرفت عمل پس از نام John Lewis به طبقه. و این که باید آورده شود به طبقه بلافاصله. بنابراین آنها یک تضاد کامل از همه چیز که John Lewis جنگیدند. آنها رسوا خونی که از او ریخته و روی آن پل.”

دق الباب فشرده دوباره پرسیدن که آیا Pressley احساس کردند که رئیس جمهور نظرات نژادپرستانه و اشاره کرد که او این اظهارات را در کاخ سفید و نه در یک کمپین تجمع است.

“جان لوییس گفت: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و نژادپرستانه” Pressley به این نتیجه رسیدند. “منظورم این است که دوباره در این مرحله این است که خیلی بزرگتر از نفرت خود را بدهند. من متمرکز شده و اجازه نمی دهد خودم به پریشان نفرت خود را از سیاست های. ظلم و ستم نقطه هنگامی که آن را می آید به فرهنگ خود فساد است نقطه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de