Coronavirus محرک لایحه در نظر گرفته شده است برای صرفه جویی در کسب و کار کوچک – اما آن کار خواهد کرد ؟

  • رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه امضا بسته امداد برای آمریکایی ها از نظر مالی صدمه زدن به زیر coronavirus مستند از جمله یک بسته محرک اقتصادی برای صاحبان کسب و کار کوچک.
  • به 2.2 تریلیون دلار لایحه باعث می شود در دسترس است 10 میلیون دلار برای هر کسب و کار کوچک از جمله 1 میلیون دلار خواهد بود که بلافاصله در دسترس است.
  • این پول را از خزانه به یک کادر از بانک های محلی وابسته به اداره کسب و کار کوچک (SBA) و پس از آن صندوق خواهد بود doled به کسب و کارهای کوچک.
  • نگرانی وجود دارد که این کوچک SBA-وابسته به بانک نمی خواهد که پهنای باند به سرعت روند بسیاری از برنامه های کاربردی وام. چنین مسئله ای می تواند مانع دیگری برای امداد برای جامعه کسب و کار.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا coronavirus بسته امداد در نظر گرفته شده برای کمک به این کشور کوچک کسب و کار, اقتصاد, اما برخی از کارشناسان و تجار را ابراز شک و تردید در مورد اینکه آیا این بودجه می تواند کارآمد توزیع به هر یک از شرکت.

مجبور به بستن درهای خود را و اجتناب از مشتریان در میان COVID-19 گیر بسیاری از کسب و کارهای کوچک در سراسر ایالات متحده در معرض خطر هستند از خاموش کردن به طور دائم — و اخراج در حال حاضر در سراسر کشور رسید. به عنوان یک راه برای صرفه جویی در اقتصاد ایالات متحده قانونگذاران با تصویب قانون فراهم می کند که کمک های مالی به هر دو فرد آمریکایی و همچنین برای کسب و کارهای کوچک.

این قانون قدرت پردازش در نظر گرفته شده برای نگه داشتن بسیاری از کسب و کارهای کوچک شناور برای هم بودن با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک مجازی تاون هال در روز سه شنبه که این لایحه است “کاملا با هدف کسب و کار کوچک و کارگر و کارگران از کسانی که کسب و کارهای کوچک.”

کوچک و متوسط کسب و کار که استخدام بیش از 500 نفر قادر خواهد بود به درخواست برای بخشایش وام حمایت دولت فدرال برای پوشش هزینه های کارگر حقوق و هزینه های دیگر. این وام های اشباع شده در 10 میلیون دلار در هر کسب و کار است.

Photographer: Andrew Harrer:Bloomberg via Getty Images

اندرو Harrer/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

از این 10 میلیون دلار پول نقد, استخر, 1 میلیون دلار “تسریع وام” را می توان در دسترس ساخته شده برای هر کسب و کار در عرض چند روز.

صاحبان کسب و کارهای کوچک می تواند پس از آن به خاطر درخواست وام از خود باقی مانده 9 میلیون دلار کمک مالی ، این وام بخشوده خواهد شد توسط دولت فدرال به پول صرف شده در هشت هفته اول آنها doled — با این نکته که صاحبان کسب و کار به آتش نیست هر کسی.

کارفرمایان می توانید در ادامه با استفاده از این بودجه تا پایان سال 2020 و هر گونه تعادل باقی مانده پس از هشت هفته است قرار داده و تحت یک کم نرخ بهره.

“این بسیار مهم است برای کسب و کارهای کوچک قادر به حفظ حقوق و دستمزد به ما پاسخ به COVID-19 pandemic” جسیکا گفت: اندرسون معاون رئیس جمهور از میراث عمل است. “کمک به صاحبان کسب و کار دریافت وام را به اقتصاد کشور ما آماده برای آینده در حالی که صرفه جویی در مالیات دهندگان از گسترش هزینه کمک مالی.”

برای بسیاری از کسب و کارهای کوچک در سراسر کشور بقا بستگی دارد که چگونه به سرعت دولت می تواند توزیع بودجه. یک صاحب کسب و کار اجرا می شود که متعدد کسب و کارهای کوچک گفت: او شده است در تماس مداوم با دیگر کارفرمایان و بسیاری از آنها می تواند به زودی شروع به تخمگذاری کردن کارگران.

“من شده است در تماس های تلفنی, تمام صبح را با متعدد مختلف کسب و کارهای کوچک” litzy کالیفرنیا بر اساس کارآفرین که صاحب چند رستوران ها و دیگر کسب و کار گفت: Daily Caller, اخبار بنیاد. “بسیاری از مهلت داخلی که [در روزهای آینده].” (مربوط به: ‘احمق’: سناتور. کندی اشک به دموکرات ها برای مسدود کردن Coronavirus محرک لایحه در سخنرانی آتشین)

دیگر صاحبان کسب و کار که به صحبت کرد DCNF همچنین ابراز نگرانی در مورد وضعیت اقتصادی کنونی. جری هوور بنیانگذار اوهایو بر اساس هوور و کامیون ها گفت: او بوده است, مشاهده وضعیت از نزدیک.

“ما احتمالا کمی مضطرب در حال حاضر از آنجا که ما لازم نیست که مقدار زیادی از کار خدمات نورد در, و آن را سخت برای ما به فروش کامیون های مورد استفاده در تجهیزات با اقتصاد و می لرزد که آن را از طریق” هوور گفت:, و اضافه کرد که زمانی که داو جونز قطره یکی از اولین چیزهایی که به سقوط همراه با آن است که فروش کامیون.

اما تصویب بسته محرک است تنها اولین مرحله از این فرآیند است. چگونه وجوه منتقل شده از خزانه به صاحبان کسب و کار کوچک می تواند یک مشکل مطرح است.

این طرح کمک مالی است که با استفاده از موجود مدیریت کسب و کار کوچک (SBA) زیرساخت برای دریافت بودجه ، در حال حاضر که این لایحه تصویب شده است, صدها نفر از بانک های کوچک که وابسته به SBA خواهد بود وظیفه با پردازش این وام.

US-HEALTH-VIRUS-POLITICS-ECONOMY-SENATE VOTE

(SAUL لوئب/خبرگزاری گتی ایماژ)

نگرانی وجود دارد که بانک ها وظیفه توزیع این وام نیست و باید از این ظرفیت برای رسیدگی به چنین مقادیر عظیمی از بودجه. یک مدیر سرمایه گذاری که می خواست به صحبت کردن رکورد با ابراز نگرانی عمیق از این که بانک های محلی ندارد پهنای باند برای رسیدگی به چنین مقدار عظیمی از بودجه.

یک کارشناس مالی صحبت کرد که با DCNF تصریح کرد: نیاز به بانک ها به آماده برای یورش از برنامه های کاربردی.

“با بسیاری از ملت ما کسب و کارهای کوچک به طور همزمان نیاز به دسترسی به افزایش میزان اعتبار در طول این تیز coronavirus ناشی از رکود, بانک های ما و اتحادیه های اعتباری باید آماده برای افزایش برنامه های کاربردی” گفت: Joel گریفیث یک مقررات مالی محقق در بنیاد میراث.

“احتمال کاهش موقت فعالیت از دیگر بخش های مشتری از اعتبار صنعت (مانند املاک و مستغلات و خودرو و تامین مالی) باید فعال موسسات مالی به هدایت منابع به پردازش و اختصاصی از این وام کسب و کار کوچک در تسریع مد” گریفیث اضافه شده است.

برنان گفت: این روند می تواند اجرای موثر — اگر آن را انجام راه درست.

“در ذهن من راه این است به آن را کردم به سراسر underwriter میز,” برنان گفت. “او نیاز به جلو و اظهارنامه مالیاتی او نیاز به نگاه کردن به حقوق و دستمزد تاریخچه او نیاز به نگاه در زمان صورتهای مالی در چه صرف شده در حقوق و دستمزد و پس از آن هر معادله ریاضی است که آنها با استفاده از برای تولید چقدر پول در هر شرکت در حال رفتن به دریافت کنید – اگر این محور که یکی خط آنها خواهد بود قادر به حرکت به سرعت.”

“اگر آن را می شود پیچیده و در حال حاضر همه ناگهانی آنها را به نگاه در تمام انواع چیزهای مختلف است که عامل به آن معادله ریاضی, پس از آن من باید یک مقدار زیادی از اعتماد به نفس” او ادامه داد.

آن را در عین حال برخی چگونه بسیاری از برنامه های کاربردی و بانک های کوچک را دریافت خواهد کرد. هوور به عنوان مثال گفت که او تمایلی به اعمال می شود به دلیل احتمال وجود خواهد داشت “فقط” برای پول است.

“هیچ در این نقطه من واقعا نمی توانم پیش بینی خودم درگیر شدن در که دلیل آن معمولا همراه با برخی از موانع و محدودیت های برخی از روابط است که من واقعا نمی خواهم به در” هوور گفت.

SBA بازگشت نیست یک درخواست برای نظر در مورد این فرایند است.

قانونگذاران سنا تلاش برای رسیدن به یک معامله خوشایند برای هر دو طرف طی هفته گذشته با رای اول شکست. این بسته امداد تصویب شد در اتاق بالایی در روز چهارشنبه پس از سناتورها به یک مصالحه. خانه با وجود برخی اعتراضات در میان تندروها در هر دو طرف تصویب این لایحه در روز جمعه.

برنان گفت: واشنگتن را شکست و به سرعت به تصویب یک بسته امداد بود “وحشتناک خانم” در بخشی خود را.

“آن را نمی خواهد به اندازه کافی به او گفت:” از بودجه که اختصاص داده شده به کسب و کارهای کوچک. “و آنها را واقعا ساخته شده آن را بسیار دشوار است در بسیاری از کسب و کار است که سهام خصوصی و سرمایه گذاری در آنها. آن را وحشتناک دست خود را در بخشی.”

برنان که در استخدام حدود 600 نفر در سراسر همه از کسب و کار آیا ذکر است که عبور از بسته امداد می دهد صاحبان کسب و کار و کارکنان احساس تسکین.

“من می توانم بگویم من مردم در سراسر هیئت مدیره است که حقوق خود را امن هستند, ما در حال رفتن به آنها را به نشستن هنوز هم” او گفت: DCNF.

“و این چیزی است که رفتن به سلامت از طرف این ثابت به دلیل نگرانی و ترس از تغذیه خانواده خود را در حال رفتن به حذف شده و آنها در حال رفتن به قادر به نفس و نشستن هنوز هم برای دوره زمانی که ما نیاز به اسلحه ما در اطراف این چیز” برنان گفت.

به عنوان فردی آمریکایی, وزیر خزانه داری ایالات متحده استیو Mnuchin روز یکشنبه گفت: آنها می توانید انتظار برای دیدن خود محرک چک ظرف سه هفته. دولت Mnuchin اضافه شده است ایجاد یک سیستم مبتنی بر وب است که اجازه می دهد مردم را به ارسال خود را پرداخت مستقیم اطلاعات اجازه می دهد آنها را برای دریافت پول به طور مستقیم به حساب بانکی خود را.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>