Coronavirus بازی اعداد

در امروز نشان می دهد ما یک نگاهی به برنامه ریزی برای coronavirus بستری شدن در بیمارستان و واقعی گزارش اعداد با توجه به تفاوت عظیم بین این دو است. به علاوه موجب سیگنالینگ در رسانه ها و “غیر دودویی نوازنده” ناراحت است بیش از یک “جنسیتی” سرطان دهانه رحم تشخیص است.

گوش دادن به نشان می دهد:

همه چیز مربوط به coronavirus shutdown از کشور هدایت شده و در بخش های بزرگ با پیش بینی مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان. اما اگر از مدل های کامپیوتری در اشتباه هستند راه اشتباه است ؟ ما نگاهی به آنچه که یکی از برجسته ترین مدل های خواهد بود گفت: تعداد تخت های بیمارستانی و مراقبت های ويژه مورد نیاز در این نقطه و مقایسه آن با چه تعداد واقعی برای هر دو از کسانی هستند و حدس و گمان به همین دلیل وجود چنین اختلاف بین این دو است.

(مربوط به: ‘از دست داده و اعتبار’: که چهره های نصب واکنش برای در حال اجرا تداخل چین)

(مرتبط: دکتر Fauci در بیماری همه گیر کوروناویروس: ‘این است برای رفتن به یک هفته بد’)

(مرتبط: جروم آدامز پیش بینی Coronavirus ‘پرل هاربر لحظه’ در هفته های آینده)

امروز پادکست اسپانسر شده از طرف زندگی تغییر چای چک کردن وب سایت خود را برای به دست آوردن انرژی بیشتر و بهبود زندگی خود را! و فراموش نکنید که برای وارد کردن کد تخفیف “درک” در چک کردن برای دریافت حمل و نقل رایگان در سفارش خود را.

لطفا کمک به گسترش این کلمه در مورد روزانه Daily Caller, پادکست. لطفا یک دقیقه به سرعت و بررسی در iTunes به اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی و مطمئن باشید برای عضویت بنابراین شما هرگز از دست یک قسمت:

روزانه Daily Caller, پادکست روزانه نگاه و تمسخر اخبار از یک دیدگاه محافظه کار. میزبانی شده توسط Derek شکارچی آن را در دسترس است در صوتی, فرم دوشنبه تا جمعه و یک مصاحبه تصویری در روزهای جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de