آینده حزب دموکرات جنگ داخلی

در امروز نشان می دهد ما به بلندی جنگ داخلی در حزب دموکرات بیش از سوسیالیسم, کمونیسم, که صحبت می کند برای حزب. زمان آن رسیده است که با مناظره امشب به تصمیم می گیرید اگر آنها از collectivism یا نه; حزب از برنی ساندرز یا نه.

گوش دادن به نشان می دهد:

خواهد دموکرات رفتن تمام عیار رادیکال خواهد شد و یا کسی ایستادن به برنی ساندرز? هر نامزد از تماس frontrunner برای ستایش هوازن و دیکتاتورها? برنی بود دوباره در آن شب گذشته در سی ان ان تمجید فیدل کاسترو دوباره. خواهد نامزدهای دیگر به او حمله در بحث امشب و یا آنها را از ادامه پس از رفتن مایکل بلومبرگ که نیست حتی در انتخابات در کارولینای جنوبی است ؟ انتخاب خود را تعیین آینده این حزب است. ما به همه آن.

(مرتبط: برنی ساندرز می توانید جواب ندهید و وقتی پرسید که چگونه خود را سوسیالیست طرح در حال رفتن به پرداخت برای’)

(مرتبط: بلومبرگ خالص Favorabilty فرو 20 امتیاز پشتیبانی می افتد 3% پس از بحث دموکراتیک)

امروز پادکست اسپانسر شده از طرف نفت CBD از زندگی باستانی روغن, چک کردن وب سایت خود را! استفاده از کد های تبلیغاتی “Derek” برای دریافت حمل و نقل رایگان.

لطفا کمک به گسترش این کلمه در مورد روزانه Daily Caller, پادکست. لطفا یک دقیقه به سرعت و بررسی در iTunes به اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی و مطمئن باشید برای عضویت بنابراین شما هرگز از دست یک قسمت:

روزانه Daily Caller, پادکست روزانه نگاه و تمسخر اخبار از یک دیدگاه محافظه کار. میزبانی شده توسط Derek شکارچی آن را در دسترس است در صوتی, فرم دوشنبه تا جمعه و یک مصاحبه تصویری در روزهای جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>