کالج فصل فوتبال شروع می شود در 1 ماه زمانی که نوتردام نقش نیروی دریایی

ما رسما یک ماه دور از فوتبال کالج شروع فصل.

فصل خواهد شد جریان از 29 اوت تا زمانی که Notre Dame Fighting Irish سفر به آناپولیس مریلند, بازی نیروی دریایی Midshipmen در پیش بینی ترین بازی از هفته صفر است. (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

از امروز ما رسما یک ماه دور از کیکآف.

من صادقانه نمی تواند بر این باورند که فوتبال کالج شروع فصل در یک ماه. که زمان زیادی نیست در همه — 29 آگوست فقط چند هفته فاصله است.

با توجه به این واقعیت است که ما شده ایم مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس از ماه مارس من برای اولین بار به اعتراف است که همه چیز را نگاه نمی بزرگ برای فوتبال فصل است.

در عین حال ما آن را ساخته ام به پایان جولای و فصل است. که یک دلیل به جشن می گیرند. Coronavirus انداخته است همه چیز آن را در ما, اما ما هنوز هم ایستاده است.

فوتبال کالج است که هنوز هم در اینجا وجود ویروس’ بهترین تلاش برای خلاص شدن از آن.

در حال حاضر در یک ماه سرد آبجو خواهد بود جریان که Midshipmen و مبارز ایرلندی را در این زمینه است. آن را به یک جهنم از یک بازی برای به دست آوردن چیزهایی که آغاز شده است.

جهنم اگر ما در وسط یک جهانی همه گیر من ممکن است رانندگی به آناپولیس به تماشای آن در فرد است.

همه من می دانم این است که ما شده ایم از طریق طولانی و سخت جنگ علیه coronavirus. در حالی که ما هنوز یک راه طولانی برای رفتن به نظر می رسد مانند فوتبال کالج اتفاق خواهد افتاد.

که دلیلی برای جشن و یک دلیل برای نرم افزار باز کردن چند آنهایی که سرد. من امیدوارم که شما همه با من!

نگه دارید تا خوب مبارزه آقایان! ما یک ماه و آن را در اینجا خواهید بود قبل از اینکه ما حتی آن را می دانم!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de