The Charmed Season 4 تاریخ انتشار، فیلمبرداری – تاریخچه تحقیقات روزانه

[ad_1]

به‌روزرسانی‌های فصل چهارم The Charmed: فصل چهارم The Charmed که هیجان و اشتیاق زیادی را برای بینندگان به ارمغان آورد، توسط سازندگان تمدید شد. با این حال، تولید فصل چهارم Charmed به دلیل همه‌گیری COVID-19 به تعویق افتاد.

فیلمبرداری فصل 4 جادوگران در اکتبر 2021 آغاز شد و انتظار می‌رود در 11 مارس 2022 در نتفلیکس پخش شود. در فصل چهارم سریال 13 قسمت خواهد بود و طرفداران مشتاقانه منتظر آن هستند.

مجذوب یک سریال درام فانتزی آمریکایی است که حول محور زندگی سه خواهر می چرخد. میسی، مل و مگی که هر کدام دارای قدرت های جادویی منحصر به فردی هستند که پس از مرگ مادرشان کشف کردند و آنها را مسحور کرد.

این سه خواهر از قدرت جادویی متمایز خود و مهارت های جادویی ترکیبی برای محافظت از زندگی بیگناهان در برابر شرارت هایی مانند جادوگران، شیاطین و دیگر نیروهای تاریک استفاده می کنند. The Charmed توسط Constance M. Burge ساخته شد و توسط Aaron Spelling تهیه شد. این نمایش بر اساس سریال اصلی “طلسم” ساخته شده توسط Constance M. Burge ساخته شده است که هشت فصل از 7 اکتبر 1998 تا 26 مه 1999 به طول انجامید. این نمایش در تاریخ 14 اکتبر 2018 در ایالات متحده نمایش داده شد.

در مورد این سه خواهر، خواهر بزرگتر میسی یک ژنتیک دان باهوش و نسبتاً جاه طلب و عملی است، در حالی که خواهر وسط مل یک لزبین است و یک فعال صریح نسبتاً پرشور و نترس است. مل قدرت انجماد بی نظیری دارد. کوچکترین خواهر، مگی، یک دختر دانشجوی جدید و شاد است که قدرت منحصر به فردی برای شنیدن افکار مردم دارد.

راه‌اندازی مجدد درام فراطبیعی محبوب در سال ۲۰۱۸ جایگزین فرهنگ پاپ نمادین اصلی شده است. بازیگران واقعاً تغییر کرده اند، اما نقاط قوت اصلی آنها ثابت مانده و بیش از حد آشنا هستند.

عناصر موفق نمایش اصلی باقی ماندند تا نمایش را برای طرفداران، چه جدید و چه قدیمی، به یک امر ضروری تبدیل کنند، اگرچه بازیگران اصلی Charmed از شروع مجدد خودداری کردند. همانطور که همه ما می دانیم، Charmed اصلی هشت فصل است که پخش می شود، بنابراین نسخه جدید هنوز راه زیادی در پیش دارد، اما تا فصل چهارم، این سریال به نیمه خواهد رسید.

در حالی که فصل سوم ادامه داشت، شبکه فصل چهارم این سریال را به همراه بسیاری از برنامه های دیگر که شبکه تا آخرین مهلت آن را مهم می دانست، از سر گرفت. اولین قسمت از فصل اول در 14 اکتبر 2018 و اولین قسمت از فصل دوم در 11 اکتبر 2019 منتشر شد.

با فصل سوم، که در ژانویه 2021 منتشر شد، اوضاع کمی متفاوت شد. این به این دلیل است که تولید واقعاً با موانعی مرتبط با همه‌گیری COVID-19 روبرو بود. در حال حاضر، انتظار می رود فصل چهارم در تاریخ 11 مارس 2022 منتشر شود.

تریلر فصل چهارم The Charmed

فصل 4 طلسم شده
زندگی هالیوود

تریلر رسمی فصل چهارم سریال کمدی ماوراء طبیعی که دوباره شروع شده است هنوز توسط سازندگان منتشر نشده است، به این معنی که هیچ تریلر وجود ندارد. با این حال، به نظر می رسد که این شبکه مشتاق است تا The Charmed را در اسرع وقت بازگرداند. فصل جدید تقریباً هشت روز پس از پخش پایانی فصل CW پخش خواهد شد.

برای فصل های قبل هم همینطور بود. فصل سوم در 23 جولای پخش شد و در 31 همان ماه وارد نتفلیکس شد. این بدان معناست که سازندگان به برنامه مشابهی پایبند خواهند بود.

با صحبت در مورد خروج میسی از نمایش، تایید شد که ستاره مادلین مانتوک به عنوان مسن ترین مجذوب پست خود را ترک خواهد کرد. در راه اندازی مجدد، میسی به تنها ماده ای آلوده می شود که برای زمزمه شر سمی است، اما سمی نیست که مستقیماً او را می کشد، اما وقتی شیطان نجوا کننده می میرد، درون آن منفجر می شود. بنابراین جان او را گرفت.

این ستاره در ماه جولای تایید کرد که در فصل چهارم به سریال بازنخواهد گشت و اضافه کرد که بازی در نقش میسی در سه فصل برای او امتیاز بزرگی بود. اکنون این برنامه مجری جدید خود یعنی بازیگر استرالیایی لوسی بارت را پیدا خواهد کرد.

بارت به ریبوت CW برای Fascinated برای فصل چهارم به عنوان Fascinated جدید پیوست. پس از ترک Mantok در فصل سوم، سازندگان اعلام کردند که جذابیت جدید خود را پیدا کرده اند، یعنی. لوسی بارت که در فصل چهارم در کنار ملانی دیاز و سارا جفری بازی خواهد کرد.

با رسیدن به بازیگران اصلی فصل سوم، انتظار می‌رود که کل بازیگران برای فصل چهارم ریبوت Charmed بازگردند. اگرچه به نظر می رسد آنها برای فصل چهارم ناگفته هستند، اما مطمئناً فعلاً آماده بازی هستند، اما باید دید که آیا در قسمت جدید کمدی کمدی شاهد چهره های جدید زیادی خواهیم بود یا خیر.

بازیگران اصلی و شخصیت‌های سریال عبارتند از سارا جفری، بازیگر نقش مگی ورا، ملونی دیاز، بازیگر نقش مل ورا، سرداریوس ویلیان بلین در نقش گالوین بردت، روپرت ایوانز در نقش هری گرین‌وود، جوردن دونیکا در نقش جردن ماریا سالازار در نقش ژوزفین، جی جی هاوکینز در نقش کوین، جیسون دیاز در نقش آنتونیو و هدر دورکسن در نقش آسیمو.

از فصل 4 The Charmed چه انتظاری داریم

فصل 4 طلسم شده
زندگی نتفلیکس

در مجموع 13 قسمت در فصل چهارم پخش خواهد شد. شخصیت های اصلی مل و مگی متوجه خواهند شد که زندگی آنها پس از مرگ خواهر محبوبشان میسی تغییر می کند، در حالی که طمع آنها تهدید می کند که قدرت این سه را برای همیشه از بین ببرد.

هواداران شاهد ورود غافلگیرکننده سومین جادوگر خواهند بود و این به آنها فرصت جدیدی برای تحقق سرنوشت خود می دهد. احتمالاً خیلی بیشتر اتفاق می‌افتد، و این به این دلیل است که یک دشمن مرموز جدید در سایه‌ها برمی‌خیزد زیرا ترس هر گوشه‌ای از دنیای جادویی را فرا می‌گیرد، اما وقتی این دشمن جدید طلسم‌شدگان و متحدانشان را که توسط روپرت ایوانز و جردن بازی می‌کنند، جذب می‌کند.

حالا طرفداران به این فکر می کنند که آیا این سه نفر برای آنچه در پیش است آماده هستند یا بی تجربگی آنها در همکاری با یکدیگر کل دنیای جادویی را به خطر می اندازد. طرفداران همچنین متوجه خواهند شد که چگونه زندگی برای هری تسخیر شده است، در هر صورت، خوشبختانه آنها گروه بسیار نزدیکی از موجودات قدرتمند هستند که با یکدیگر مخالف هستند. دنباله آینده احتمالاً مجموعه دیگری از مشکلات را به همراه خواهد داشت که باید زنده بماند.

نکته بعدی این است که طرفداران در تعجب هستند که داستان چگونه تکرار می شود. این سریال صفحه ای از کتاب سلف اصلی را برداشت که می تواند به چیزهای جدیدی از قدرت این سه منجر شود. درام جادویی خواهر بزرگتر میسی، با بازی مادلین مانتوک، در پایان فصل سوم برای خیر و صلاح بیشتر جان خود را از دست داد، در حالی که بینندگان را با وعده وسوسه انگیز چهارمین جذابیت در انتظار یافتن می‌سپارد، در حالی که اغلب قهرمان داستان را می‌کشد. تلاش مخاطره آمیز

بینندگان جذاب وارد قلمرو جدیدی نمی شوند. این حرکت مخاطره آمیز برای تبدیل شدن فصل چهارم سریال The Enchanted شاید به بهترین فصل سریال کلاسیک تبدیل شود. در واقع، این نمایش سال ها یک لذت کلاسیک بوده است و این راه اندازی مجدد چیزی کمتر از یک موفقیت نیست.

نیازی به گفتن نیست که حدس و گمان ها و پیش بینی های زیادی در مورد این که فصل چه خواهد شد و پیرامون آن وجود دارد. در اینجا چیزی است که همه ما درباره فصل چهارم می دانستیم، و حالا بیایید در فصل چهارم انتظارات را برآورده کنیم یا کاری پرماجرا و هیجان انگیزتر انجام دهیم.

ما یک ناشر خبری مستقل و بی میل هستیم. لطفا به ما در مدیریت پست کمک کنید،
به پاترون اهدا کنید[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort buy instagram followersşişli travestikusadasi escortgüvenilir takipçi satın almabetroadbet365