کانون وکلای آمریکا حرکت به سمت کنترل اسلحه

توسط لری کین

چگونه بسیاری از وکلا آن را برای توقف… من اگر شما شنیده ام که شوخی قبل از ؟ متاسفانه آنچه در کانون وکلای آمریکا (ABA) است به تازگی انجام شده است هیچ خنده ماده. ظاهرا currying سیاسی به نفع مهم تر است به آبا از انجام آن ماموریت اصلی.

ABA به تازگی ramped تا تلاش خود را برای محدود کردن قانونی مالکیت اسلحه و بیشتر به این صنعت اسلحه گرم. ارتباط که مجموعه حرفه ای و علمی با استانداردهای مورد انتظار از کسانی که تمرین قانون به تازگی تصویب سه قطعنامه که رها هسته ای آمریکا آزادی. ABA ماموریت “برای خدمت به همان اندازه ما اعضای ما حرفه ای و با دفاع از آزادی و ارائه عدالت به عنوان ملی نماینده حرفه ای قانونی است.” با وجود این که انجمن به تصویب قطعنامه و به اصطلاح “شبح اسلحه” اسلحه گرم مجوزها و اجباری اسلحه سازی مورد نیاز است.

دیگری را به عنوان خوانده شده که بیانیه ماموریت به خصوص در مورد دفاع از آزادی. عجیب اینجاست که هیچ اشاره ای علنا دفاع از فرسایش حقوق اساسی. در عین حال این همان چیزی است که آنها انجام می دهند. ABA شده است در برابر حقوق صاحبان اسلحه و سیاهی که از آن شده است یک “رهبر در موضوع خشونت اسلحه” برای بیش از 50 سال است.

کمیته دائمی در برابر اسلحه

ABA ایستاده کمیته تفنگ خشونت را معافیت مالیاتی کمک های مالی و کار بر روی آن ” “شواهد مطلع سیاست آموزش و پرورش و حمایت است.” این یک طرفه فعالیت سیاسی مگس در چهره آبا خود ماموریت – برای خدمت به اعضا به طور مساوی. وجود دارد برای مثال هیچ آبا کمیته دائمی برای پیشبرد و حفاظت از متمم دوم. ABA دعوا به شدت به حفاظت از حقوق دیگر نه در واقع نوشته شده است در قانون اساسی ما است.

قطعنامه 107A با تمرکز بر “شبح اسلحه” و مصرانه از دولت به جرم فروش و یا انتقال ناتمام قاب یا گیرنده. پیشنهاد ارائه به اصطلاح “شبح اسلحه” را به عنوان یک تهدید در حال رشد و معتقد است که آنها به طور فزاینده ای مورد استفاده توسط افرادی که نمی توانند از نظر قانونی دارای و یا خرید سلاح های گرم (مجرمان). این ناقص پیشنهاد را تنها هدف قرار دادن شهروندان مطیع قانون که به مدت طولانی لذت می برد و این حق را به خود سلاح گرم که همواره قانونی برای مطیع قانون افراد است.

دومین قطعنامه می پرسد که مقامات اجرای قانون نیاز به اسلحه مجوز متقاضیان برای اعمال در فرد شود انگشت نگاری و باید هر دو سوابق کیفری و بررسی زمینه به پایان رسید. این مرحله یکی به رجیستری برای مطیع قانون صاحبان اسلحه گرم و شدید است بار صاحبان اسلحه. آن را نگران کننده کانون وکلا را برای حمایت از دولت برای حفظ لیست های آمریکایی که انتخاب خود را به ورزش حقوق مدنی. تنها فرض نگهداری از این “فهرست” است که این شهروندان مطیع قانون به طور بالقوه خطرناک هستند و باید بررسی شود. که همه آنها استدلال می کنند فقط برای ورزش خداداد راست حفاظت شده توسط قانون اساسی است. تصور کنید (موجه) اعتراض اگر دولت نگهداری لیست از کسانی که اعمال دیگر قانون اساسی حقوق ؟ عدالت کلارنس توماس در مخالفت از انکار certiorari دادخواست به ذکر است که متمم دوم تحت درمان با کمتر کرامت از دیگر حقوق اساسی.

خلاف قانون اساسی ذخیره سازی قوانین

اجباری سازی قوانین و سوم پیشنهاد تجویز شده توسط دولت نمی خواهد افزایش ایمنی. این صنعت اسلحه گرم به مدت طولانی دفاع و پشتیبانی امن و مسئول استفاده و نگهداری از سلاح گرم. برای مثال برای بیش از 20 سال NSSF به نمایندگی از صنعت ما همکاری با بیش از 15000 سازمان های اجرای قانون در هر کشور و خاک ایالات متحده به توزیع بیش از 38 میلیون اسلحه گرم ایمنی کیت آموزش و پرورش از جمله کابل رایگان-سبک اسلحه قفل. ما می دانیم که وجود ندارد “یک اندازه متناسب با تمام” نسخه. دولت با داشتن دستور چه باید انجام شود برای ایمن سازی یک اسلحه گرم نوار فرد صاحب اسلحه گرم از خود مسئول انتخاب می کنند. به وضوح نیاز به اسلحه گرم صاحبان برای پاسخگویی به این نیاز نیست دولت چگونه دولت را تایید اینکه آیا یک تفنگ مالک است که در انطباق با قانون است. معقول نیست به فکر می کنم که این پیشنهاد را در واقع تضعیف عمومی آزادی منجر به غیر منطقی جستجو و تشنج از شهروندان مطیع قانون. دیوان عالی کشور در آن نقطه عطفی Heller تصمیم برگزار می شود که منطقه کلمبیا اجباری سازی قانون بر خلاف قانون اساسی بود.

تنها منجی از آبا اعلام شد از Darin Scheer, یک نماینده از وایومینگ که می گوید که او آن را باور نمی شد یک هسته “تابع” از آبا به نظر دوم متمم مسائل. Scheer درست است. او ممکن است موفقیت بیشتر در پیشنهاد تجدید نظر به آبا بیانیه ماموریت در واقع از آنها را به تمرکز بر روی آن. با توجه به آبا انتخاب دوره از بین بردن جای حفظ حقوق اساسی تر و صادقانه بیانیه ماموریت ممکن است خواندن “برای خدمت به همان اندازه ما اعضای ما حرفه ای و با دفاع از آزادی و ارائه عدالت به عنوان ملی نماینده حقوقی حرفه ای تا زمانی که اعضای اصلا ارزش فردی خود را خدا داده حق نگه داشتن و حمل سلاح است.”

لری کین معاون ارشد رئيس جمهور از دولت و امور عمومی و مشاور عمومی ملی تیراندازی ورزشی بنیاد اسلحه صنعت انجمن تجارت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im