2020 ماسک بحث: در اینجا واکنش های شدید به ماسک مورد نیاز

  • آمریکایی ها تبدیل شده اند قطبی بیش پوشیدن ماسک در طول coronavirus بیماری همه گیر.
  • ارشاد از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تنها می گوید که ماسک باید توان در “تنظیمات عمومی” اما نمی مشخص است.
  • واکنش و اجرای ماسک طیف وسیعی از ضرب و جرح بر فروشگاه مواد غذایی کارکنان که ماسک اجرای قوانین تظاهرات نیاز آمریکایی ها به پوشیدن ماسک در خارج از, و بیشتر.

آمریکایی ها را توسعه داده اند قطبی در اهمیت ماسک در طول بیماری همه گیر کوروناویروس اعم از کسانی که اصرار دارند ماسک باید در تمام زمانها به کسانی که ادعا می کنند که ماسک به صورت effeminacy.

ارشاد از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) در ضمن توصیه می کند که آمریکایی ها با استفاده از پوشش صورت در “تنظیمات عمومی” اما مشخص نیست هر چیزی فراتر از آن. (مرتبط: آلاباما می شود آخرین دولت به تصویب اجباری ماسک سفارش)

“شما می تواند گسترش COVID-19 به دیگران حتی اگر شما احساس نمی بیمار” هدایت می گوید. “پارچه با پوشش است که به منظور محافظت از افراد دیگر در مورد شما آلوده می شوند.”

“هر کس باید از پوشیدن پارچه با پوشش در تنظیمات عمومی و هنگامی که در اطراف افرادی که نمی زندگی در خانواده خود را به ویژه هنگامی که دیگر اجتماعی فاصله اقدامات دشوار است برای حفظ” آن همچنان ادامه دارد.

CDC بلافاصله پاسخ به یک درخواست از the Daily Caller, اخبار بنیاد برای وضوح بیشتر.

در ضمن آمریکایی ها تا به حال واکنش های شدید بیش پوشیدن یا نه با پوشیدن ماسک.

اجباری ماسک

بیش از 20 متحده نیاز است که ماسک پوشیده شده است که در مکان های عمومی, در حالی که کشورهای دیگر مشخص است که ماسک باید پوشیده شود در حالی که خارج از منزل. کالیفرنیا و اورگان, واشنگتن, New Jersey, و چند تن دیگر ایالت ها نیاز به ماسک پوشیده می شود و در فضاهای عمومی.

“هنگامی که در شک, بدون در نظر گرفتن چه منظور می گوید به نامه ای از قانون قرار داده و در صورت پوشش اگر شما در حال بیرون رفتن از” دموکرات نیوجرسی رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی گفت: در جلسه اخیر. “آن را به معنای واقعی کلمه است که ساده است.”

اورگان دولتی کیت براون از حزب دموکرات گفت: در یک شنبه Facebook پست: “امروز من با صدایی زنگ: ما در معرض خطر ابتلا به COVID-19 گرفتن خارج از کنترل در اورگان. هر یک از ما نیاز به اقدام فوری برای کاهش سرعت گسترش این بیماری است. پوشش صورت نیاز در برخی از, هوای آزاد, مکان عمومی, فضاهای باز و سرپوشیده اجتماعی دریافت-togethers پوش در 10.”

دستور به پوشیدن ماسک در کنتاکی منجر به یک مبارزه قانونی. لیبریا اندی Beshear ثبت 48-صفحه تشکیل پرونده روز سه شنبه در فرانکلین دادگاه مدار در برابر کنتاکی دادستان کل دانیل کامرون, درخواست از دادگاه برای حمایت از ماسک نظم در میان محدودیت های دیگر.

“این نمونه دیگری از رژیم صهیونیستی است. Beshear تلاش برای دور زدن استاندارد روند قانونی” کامرون گفت: در جلسه روز شنبه با توجه به لگزینگتون هرالد رهبر. “او سعی مشابه مانور در حال حاضر و آن را به سرعت زده توسط یک دادگاه تجدید نظر قاضی است.”

و جمهوری خواه گرجستان رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ واصل طرح دعوی در دادگاه بیش از آتلانتا شهردار Keisha لنس کف ماسک قیمومیت و همچنین محدودیت های دیگر با توجه به AJC.

“این طرح دعوی در دادگاه است که به نمایندگی از آتلانتا صاحبان کسب و کار و کارکنان زحمتکش که در حال مبارزه برای زنده ماندن در طول این زمان دشوار است” کمپ در بیانیه ای گفت: انتشار گزارش. “این مردان و زنان در حال انجام خود را بسیار بهتر است برای قرار دادن غذا روی میز را برای خانواده های خود در حالی که مقامات منتخب محلی شاتر کسب و کار و تضعیف رشد اقتصادی است.”

در برخی از شهرهای آمریکایی ها صورت جریمه برای پوشیدن ماسک. مقامات در کالیفرنیا اعلام کرد در اوایل ماه جولای که کسانی که دنبال دموکرات کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom ماسک منظور جریمه خواهد شد. در وست هالیوود کالیفرنیا صورت جریمه 250 دلار به علاوه 50 دلار هزینه برای اولین بار جرم.

“ما آخرین گزینه بود برای انجام اجرای با صدور اداری استنادی اما خطر به سلامت جامعه است بیش از حد بزرگ” سروان. ادوارد رامیرز از لس آنجلس کلانتر غرب هالیوود ایستگاه گفت: با توجه به سی ان ان.

مقامات در فلوریدا میامی-Dade شهرستان نیز وعده داده است که کسانی که نمی پوشیدن ماسک صورت نیز جریمه شد.

“ما قصد داریم برای قرار دادن heck از بسیاری از مردم خارج وجود دارد” شهردار کارلوس Gimenez گفت: کمیسیون فاکس 6 در حال حاضر روز جمعه گزارش داد. “مردم ما در حال رفتن به رفتن در همه جا.”

ضرب و جرح

فروشگاه های مواد غذایی و رستوران کارکنان مورد حمله قرار گرفته اند برای اجرای ماسک قوانین.

خدمات کارکنان اتحادیه بین المللی بررسی نشان داد که تقریبا نیمی از مک دونالد کارگران در نظر سنجی که اجرا ماسک-پوشیدن روش بودند شفاهی یا جسمی حمله توسط مشتریان که مخالفت با این قوانین با توجه به کسب و کار خودی. (مرتبط: گزارش: بررسی یابد صدها نفر از مک دونالد کارگران شده اند حمله ضد ماسک مشتریان)

“در طول همه گیر مک دونالد قادر به محافظت از ما را از COVID-19,” Maira Villaseñor یک مک دونالد کارگر گفت: کسب و کار خودی “در حال حاضر این درخواست ما به پلیس یک فرهنگ جنگ است که در کار ما چگونه است و ما در حال پرداخت را انجام دهد.”

در مارس میلادی در میشیگان به اتهام پاک کردن بینی و دهان خود را در یک فروشگاه فروشنده پیراهن پس از کارمند فروشگاه به او گفت که او نیاز به پوشیدن ماسک در فروشگاه ABC اخبار گزارش.

به اداره پلیس شهر نیویورک گزارش داد که دو مرد مورد حمله یک زن آسیایی که با پوشیدن ماسک در شهر نیویورک چینی در ماه فوریه و به نام او را “بیمار, ABC News گزارش شده است.

در آوریل پلیس بازداشت یک زن به اتهام حمله به یک کارمند در یک میشیگان فروشگاه مواد غذایی پس از آن زن دستور داده شد به ترک فروشگاه برای پوشیدن ماسک. این زن بعدها به اتهام حمله و باتری با توجه به ABC.

تظاهرات

بسیاری از آمریکایی ها باید بسیج در سراسر ایالات متحده در اعتراض به ماسک مورد نیاز از زمان شروع این بیماری همه گیر در ماه مارس است. بسیاری از این ضد ماسک معترضان اصرار دارند که ماسک مورد نیاز خود را نقض حقوق اساسی.

یک معترض نگه می دارد تا نشانه اعتراض با ماسک در ایالت تگزاس ساختمان سرمایه در 18 آوریل سال 2020 در Austin, Texas. (Sergio Flores/گتی ایماژ)

تحقیقات انجام شده توسط محققان از دانشگاه میدلسکس لندن در انگلستان و ریاضی علوم تحقیقات موسسه در برکلی کالیفرنیا یافت می شود که ماسک مورد نیاز “بزرگتر اثر در مردان نسبت به زنان است.”

“مردان بیشتر از زنان معتقدند که پوشیدن صورت پوشش شرم آور است و نه سرد, نشانه ای از ضعف و ننگ; و این تفاوت های جنسیتی نیز به واسطه تفاوت های جنسیتی نیت به پوشیدن صورت پوشش” نویسندگان Valerio Capraro و Hélène Barcelo نوشت: با توجه به بازار.

“این muzzling خود را به نظر می رسد ضعیف به خصوص برای مردان” مرد گفت: یک AZ مرکزی خبرنگار در مه.

یک زن با پوشیدن “را در امریکا بزرگ دوباره” کلاه چوب زبان خود را از آسیب دیده ماسک به عنوان تظاهر کنندگان در اعتراض به طول “بازگشایی مریلند” رالی خارج از خانه دولت در آناپولیس مریلند خواستار دولت به آسانسور stay-at-home سفارشات با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس, مارس 18 سال 2020 است. (SAUL لوئب/خبرگزاری گتی ایماژ)

ماسک بشود

دیگران اصرار دارند که شکست به پوشیدن ماسک نشان می دهد یک خودخواهی و عدم همدلی برای یک همکار آمریکایی است. (مربوط به: ‘شما می توانید ماسک خود را دستور و پرتاب آن را تا الاغ خود را’: دن richard shaw پاکستان به سرپیچی از ماسک سفارش)

“در حال ظهور داده های علمی روشن است: پوشیدن ماسک نه تنها محافظت از دیگران را نیز به طور قابل توجهی کاهش می دهد و خود را در معرض خطر گرفتن Coronavirus” دموکرات کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس نوشت در یکشنبه Facebook post. “بنابراین اگر شما خودخواه ارشد و پوشیدن ماسک برای محافظت از دیگران به اندازه کافی از یک دلیل برای انجام این کار پس شاید محافظت از خودتان است؟”

کسانی که به حمایت از ماسک های ارسال شده عکس از مردم با پوشیدن ماسک به رسانه های اجتماعی. برای مثال جمهوری خواه ایالت تگزاس تد کروز شد عکس با پوشیدن یک ماسک بر روی یک هواپیما در حالی که نگه داشتن یک فنجان قهوه است.

“برای کسانی که در تلاش برای استدلال می کنند که او از نوشیدن آن سخت است نه به یک ماسک و خنثیسازی یک طرف به یک جرعه قرار داده و سپس آن را به عقب. اکثر مردم را به خود زمان نوشیدن قهوه” Hosseh Enad یک کارمند برای دموکرات کنگره کمیته کمپین توییتی همراه با عکس.

تحویلدار پوشیدن ماسک محافظ کار در یک فروشگاه مواد غذایی در Bushwick محله بروکلین در تاریخ 2 آوریل سال 2020 در شهر نیویورک است. شهر نیویورک در هفته دوم خود را از قفل کردن با توجه به کوروناویروس. (استفانی کیت/گتی ایماژ)

مخفی احزاب

در ضمن مردم جمع آوری بدون ماسک.

زیرزمینی احزاب شده اند در حال وقوع در شهر نیویورک هر آخر هفته با توجه به اجتماعی فاصله و یا ماسک انطباق با وجود اجتماعی شهر فاصله مورد نیاز Gothamist گزارش روز شنبه. جوان مردم هشدار یکدیگر به این احزاب از طریق گروه چت WhatsApp است و از طریق متون.

در یک پارتی در پارک برایانت انتشار گزارش یک partygoer گفته دیگران که آنها می تواند به عنوان بسیاری که 90 نفر گفت: “آیا به اشتراک گذاری این اطلاعات در رسانه های اجتماعی! این است که یک فضای خصوصی است و ما علاقه مند هستند در هیچ درام سیاست. لطفا آن را به اشتراک در پیام های خصوصی.”

“من درک می کنم برای بسیاری از بزرگسالان جوانتر از آن شده است یک زمان واقعا دشوار است cooped,” New York City, شهردار, بیل د Blasio, یک دموکرات و گفت: با توجه به انتشار. “اما ما باید برای نگه داشتن همه گفتن به خصوص بزرگسالان جوانتر چقدر مهم آن این است که چوب به چه کار کرده: اجتماعی فاصله رو پوشش گرفتن تست شده است.”

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>