“این کافی نیست’: تگزاس نوار صاحبان اعتراض رژیم صهیونیستی است. ابوت Coronavirus مستند سفارش

جمهوری خواه تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت تعطیل “تمام میله ها و موسسات مشابه که دریافت بیش از 51 درصد از ناخالص حاصل از فروش مشروبات الکلی” در ژوئن 26, معکوس زودتر تصمیم گیری و بسته شدن آنها را جز برای تحویل و از.

چهار تگزاس نوار صاحبان در حال حاضر در حال مبارزه در میان همه گیر مستندات گفت: Daily Caller آنها احساس قوانین متناقض هستند و دولت باید برای حمایت از میله اگر آن را در حال رفتن به آنها را در معرض طولانی مدت به محدودیت. آنها نه تنها خود را در نا امیدی یا بیش از 800 صاحبان نوار می گویند که آنها خواهد سرپیچی از نظم در آنچه که آنها خواستار یک “آزادی متحرک” در نیویورک پست.

Bar owner Petros J. Markantonis leans up against an order of beer that came in this morning before Texas Governor Greg Abbotts order that all bars are to be closed at noon today at the West Alabama Ice House in Houston, on June 26, 2020. - Texas Governor Greg Abbott ordered bars to close on Friday amid a surge in coronavirus cases in the second most populous state in the country. Abbott outlined a series of measures in an executive order aimed at stemming the spread of COVID-19 in Texas. Bars are required to close but may continue to provide delivery and take-out service. (Photo by MARK FELIX/AFP via Getty Images)

نوار صاحب Petros J. Markantonis خم کردن در برابر یک سفارش آبجو آمد که در این روز صبح قبل از تگزاس فرماندار گرگ Abbotts جهت است که تمام میله ها بسته شود در ظهر امروز در غرب آلاباما خانه یخ در هوستون در تاریخ 26 ژوئن سال 2020 است. – فرماندار تگزاس گرگ ابوت دستور میله های به روز جمعه در پی افزایش coronavirus موارد در دوم پرجمعیت ترین ایالت در کشور است. ابوت مشخص شده یک سری از اقدامات اجرایی به منظور با هدف جلوگیری از گسترش COVID-19 در تگزاس است. میله های مورد نیاز برای بستن اما ممکن است در ادامه به ارائه تحویل و از خدمات. (عکس از علامت فلیکس/خبرگزاری گتی ایماژ)

ابوت با صدور یک فرمان اجرایی بسته شدن میله برای هر چیزی به جز وانت و یا تحویل در مارس 19. در 22 مه ابوت مجاز میله به بازگشایی در 25% ظرفیت سپس در ژوئن 3, آرام آن را به 50 ٪ از ظرفیت زمانی که مشتریان در حال نشسته در تگزاس تریبون. کمتر از یک ماه بعد او معکوس تصمیم. رستوران ها هنوز اجازه باز کردن در 50 درصد ظرفیت در آخرین اجرایی سفارش.

“آنها در حال رفتن به اجازه می دهد رستوران ها برای باز بماند و اگر شما راه رفتن را به هر رستوران به نظر می رسد مانند یک نوار گفت:” جک تامپسون صاحب بذله گو یخ-خانه Bar & Grill در Killeen, Texas.

بریت قهوه ای, صاحب راکی میخانه در سن آنتونیو گفت: Caller او نا امید شده بود با فیلم در رسانه های اجتماعی تگزاس رستوران ها مجاز به باز بماند. یک حادثه درگیر Bisou رستوران در هوستون. تصویری ظاهرا از داخل رستوران ساخته شده راه خود را بر روی رسانه های اجتماعی.

یک Bisou کارمند گفت: فراخوان رستوران پاکسازی شده بود و توسط تگزاس الکل و نوشیدنی کمیسیون (TABC) و آتش مارشال. تماس گیرنده رسیده به TABC اما هنوز دریافت پاسخ.

“هر کس اجتماعی فاصله پس از آن به طور کامل مجاز” به کارمند اعلام کرد. “تا آنجا که من نگران هستم ما خوب به آن بروید.”

تامپسون گفت که او قادر به گرفتن یک انجمن کسب و کار کوچک (SBA) وام, اما آن است که رفع موقت به دراز مدت مشکل است. براون گفت که او نیز قادر به دریافت وام SBA اما او اشاره کرد این است که هنوز یک وام که به معنی اضافه هزینه ماهانه به عمل میاره.

سوزان مور صاحب اصلی فرار سالن در اودسا گفت Caller او می خواهم برای دیدن SBA ایجاد یک وام هدفمند به سمت نوار صاحبان. راشل Bradley دارای چهار نوار و جلو پنجره سالن به نام End Zone در سه تگزاس, شهرستان و موافقت با مور.

“هر چیزی است که فقط برای میله های زندان. ما باید به رقابت برای منابع مالی در برابر کسب و کار است که در میانهی شب تعطیل مثل ما” برادلی گفت: در یک ایمیل.

“وجود دارد SBA و PPP اما این کافی نیست.” برادلی ادامه داد. “کسب و کارهای دیگر شده اند تعطیل اضافی برای 30 روز (تا کنون) به ما شده اند. تنها میله ها موظف هستند که بسته در تگزاس و ما داده شده است هیچ ایده زمانی که ما می تواند بازگشایی شده است.”

برادلی با اشاره به این که در حالی که میله هنوز هم مجاز به ارائه و تحویل به خدمات درآمد حاصل از فروش آن کافی نیست.

“فروش مواد غذایی به رفتن کمک می کند تا کمی. ما به فروش حدود 1000 $در به رفتن مواد غذایی در روز است. اما پس از شما را تحویل کمیسیون, آشپزخانه, آشپزی و مواد غذایی و بسته بندی هزینه های ما را در مورد $200,” برادلی گفت: در یک ایمیل برای تماس گیرنده. “این نوع از درآمد را پوشش نمی دهد باقی مانده هزینه های عمومی مدیریت اجاره و آب و برق است که اجرای 20,000-30,000 یک ماه.”

EL PASO, TX - JULY 1: Signs are posted at the entrance to Craft and Social, a beer bar, on July 1, 2020 in El Paso, Texas. As coronavirus cases have surged in Texas, Gov. Greg Abbott has paused the state's reopening plan. (Photo by Cengiz Yar/Getty Images)

EL PASO, TX – جولای 1: علائم ارسال شده در ورود به صنایع دستی و اجتماعی یک نوار آبجو در تاریخ 1 ژوئیه سال 2020 در, El Paso, Texas. به عنوان coronavirus موارد باید رسید در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت است متوقف شده دولت را بازگشایی طرح است. (عکس توسط Cengiz یار/گتی ایماژ)

چندین پرونده های حقوقی علیه این حکم اجرایی در سوال از جمله علامت بیتی صاحب اراضی جنگلی دور سالن در مونتگومری است. طرح دعوی در دادگاه استدلال می کند که منظور اجرایی “نقض تگزاس اساسی است.”

تمام چهار نیز با اشاره به تماس گیرنده که از ژوئن 26 اجرایی منظور در زمان اثر COVID-19 اعداد تنها به ضرب گلوله در تگزاس است. اطلاعات جمع آوری شده توسط سایت Worldometersتایید می کند که ادعای.

با توجه به Worldometers داده, هفت روز, در حال حرکت به طور متوسط روزانه مرگ و میر در ژوئن 26 شدند 5,087 و 33 بود. همانطور که از جولای 26, هفت روز میانگین متحرک بالا رفت و به 8,297 و 156 بود.

تماس گیرنده ارسال یک ایمیل به بریت ادم احمق مطبوعات دستیار با ابوت است که ایمیل بازگشت نیست در زمان انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>