تایلند تیراندازی: پاکستان ارائه می دهد تسلیت بیش از از دست دادن زندگی

این جزوه از Chanathip Somsakul گرفته شده در فوریه 8 سال 2020 و منتشر کرد در فوریه 9 سال 2020 نشان می دهد مردم در پارکینگ ترمینال 21 مرکز خرید در ناخون راتچاسیما پس از آنها تخلیه شدند پس از یک حادثه تیراندازی در مرکز خرید. عکس: AFP/CHANATHIP SOMSAKUL

پاکستان روز یکشنبه منتقل تسلیت خود را در از دست دادن 26 زندگی پس از یک سرباز تایلندی در رفت و داد و بیداد به دلیل بدهی اختلاف در کشور, مرکز خرید, با توجه به, سخنگوی وزارت امور خارجه عایشه Farooqui.

“دولت و مردم پاکستان عمیقا غمگین در غم از دست دادن زندگی در Korat تایلند ایم” FO سخنگو.

Farooqui اضافه شده است که مردم پاکستان انتقال خود را عمیق ترین تسلیت و همدردی به خانواده های داغدیده. او همچنین ارائه پشتیبانی به مردم و دولت تایلند.

‘بی سابقه’ جرم تیراندازی

یک سرباز تایلندی که به کشته شدن حداقل 26 نفر از کشته شدن در یک مرکز خرید توسط کماندوهای رفت و در داد و بیداد به دلیل بدهی اختلاف پادشاهی برتر گفت: ارائه رسمی اولین انگیزه برای “بی سابقه” تیراندازی ولگردی و قانونی شکنی.

تیز-بورس پایان را به یک 17-ساعت-مصیبت زمانی که آنها به کشته شدن فرد مسلح در صبح روز یکشنبه پس از یک شب که seesawed بين سنگین تبادل تیراندازی وحشتناک و خط تیره برای بازار, خروجی توسط خریداران به دام افتاده در ترمینال 21 مرکز در Nakhon Ratchasima, همچنین شناخته شده به عنوان Korat.

بیست و شش نفر از جمله غیر نظامیان — جوانترین a 13-year-old boy — و نیروهای امنیتی کشته شدند سرکش سرباز گفت: تایلند نخست وزیر Prayut چان-O-Cha.

“این بی سابقه در تایلند و من این را می خواهم برای آخرین بار این بحران اتفاق می افتد,” او گفت: خارج از بیمارستان که در آن قربانیان درمان می شود.

حداقل دو تن از آنان تحت عمل جراحی مغز.

Prayut سابق فرمانده ارتش سرزنش یک “مشکل شخصی” فروش بیش از یک خانه برای سربازان داد و بیداد آغاز شد که بعد از ظهر روز شنبه در نزدیکی یک پادگان ارتش بود و برای چند ساعت توسط رله مسلح از طریق Facebook posts.

مهاجم یک کاربر افسر ارتش به عنوان گروهبان-عمده Jakrapanth Thomma استفاده می شود به سرقت رفته M60 مسلسل و تفنگ از یکی از Thailands بزرگترین پادگان به عنوان به خوبی به عنوان یک نظامی هاموی را به انجام این حمله است.

Prayut گفت: او چیره امنیتی در بازداشتگاه’ آرسنال.

“این نمی شد بی دقتی. ما اصلا ترک آرسنال انبار تنهایی — ما تا به حال مردم امنیت آن است.”

بسیاری از مرده بودند و در اطراف بازار است.

می بارند از تیراندازی زنگ زد به محاصره زد به سحر ساعت پس از تایلندی خدمات امنیتی با هجوم به طبقه همکف و آزاد نمرات وحشت زده خریداران از داد و بیداد.

ترس خریداران ارسال آبشار پیام به دوستان و خانواده در رسانه های اجتماعی از سبد, سنگر در توالت و دوربین مخفی زیر میز به عنوان مسلح stalked بازار.

با تفنگ پرتاب بیش از شانه خود را و کامل در مبارزه با دنده Jakrapanth swaggered از طریق خالی کردن طبقه در فراموش نشدنی فیلم گرفته شده توسط دوربین های مدار بسته.

Evacuees بازگو چگونه معمولی شنبه مشغول مرکز خرید فرود به وحشت او وارد جرقه یک ساعت-طولانی مصیبت.

“این مثل یک رویا… من سپاسگزار من جان سالم به در برد” Sottiyanee Unchalee, 48, گفته, توضیح مخفی در توالت بدنسازی داخل بازار به عنوان او شنیده تیراندازی.

فیلیپینی, معلم, Aldrin Baliquing گفت که او طلیعه به یک انبار توسط کارکنان به عنوان تیراندازی آغاز شد.

“ما وجود دارد به مدت شش ساعت خسته کننده است… من در شوک,” او گفت:.

تعداد زیادی از مردم ساخته شده و داش آن را به عنوان پلیس و سربازان در ماسک و استفاده از تفنگ در زمان کنترل همکف زیر اسلحه نبرد و scoured فرار جمعیت برای ضارب.

‘مانند یک انسان زنده فیلم’

“این مجموع وحشت آن را مانند یک زامبی فیلم” Chanatip Somsakul, 33, گفت: از فرار با همسر و سه سال.

“مردم شروع به پریدن کرد بر روی موتورسیکلت و زد در تمام جهات است.”

چند ساعت بعد فرد مسلح به ضرب گلوله کشته شد مرده است. عکس نشان داد خندان واحد از نخبگان پلیس و سربازان در حال ظهور از بازار.

مسلح, رله او تیراندازی ولگردی و قانونی شکنی از طریق Facebook پست که جدولها حمله از یک پادگان ارتش به این شهر مرکز.

با وجود نخست وزیر حدس و گمان Jakrapanth را دقیق انگیزه نامشخص باقی مانده به عنوان Korat — یک متین و اواسط اندازه شهر — تلاش برای هضم این مقیاس از قساوت.

خونریزی شروع شد بعد از ظهر شنبه هنگامی که او به ضرب گلوله سه نفر — در میان آنها حداقل یک سرباز — یک افسر ارشد و سپس در نزدیکی پادگان ارتش قبل از رانندگی یک وسیله نقلیه نظامی به مرکز شهر.

وجود فرد مسلح مورد استفاده قرار گیرد به سرقت سلاح به از بند باز کردن قتل عام در مرکز شهر.

در طول روز او ارسال شده تصاویری از خودش و نوشت: چندین پست در Facebook صفحه.

در یکی Facebook video — پس از حذف — ضارب پوشیدن ارتش کلاه برداری از باز بالا جیپ و گفت: “من خسته ام… من نمی توانم جلو و انگشت من دیگر” را به عنوان او ساخته شده یک ماشه نماد با دست خود.

وجود دارد همچنین عکس از یک مرد در یک ماسک اسکی برگزاری یک تپانچه.

Thailands دیجیتال وزیر اقتصاد Buddhipongse Punnakanta گفت: او با شما تماس منطقه ای مدیران در رسانه های اجتماعی به گزارش فعالیت.

“من فکر می کنم این ممکن است اولین بار که این اتفاق در تایلند و آن را باعث بسیاری از مشکلات” او به خبرگزاری فرانسه گفت.

یک Facebook سخنگو گفت: فرد مسلح را حساب برداشته شد و آن را “کار در سراسر ساعت به حذف هر گونه نقض مطالب مرتبط با این حمله به عنوان به زودی به عنوان ما از آن آگاه شوند.”

تایلند دارای یکی از بالاترین نرخ مالکیت اسلحه در دنیا و چندین تیراندازی در courthouses سال گذشته نگرانی های تازه ای در مورد خشونت اسلحه.

با ورودی های اضافی از AFP


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر