عکس: AFP

بانکوک: یک زن و شوهر چینی و هفت تایلند دستگیر شدند در تایلند روز پنج شنبه به اتهام نقض قانون ممنوعیت رحم جایگزین برای خارجی ها, تایلندی, پلیس گفت:.

سابق نظامی غیر قانونی عمل در سال 2015 پس از یک رشته رسوایی ها در کشور بود که پس از یک مرکز بین المللی برای رحم جایگزین.

پلیس تایلند ساخته شده این دستگیری ها در حملات خود در چند خانه ها و دفاتر در بانکوک و استان مرکزی از Patumthani و سوختهی پلیس به خبرنگاران گفت: در بانکوک کنفرانس مطبوعاتی.

آنها دریافتند هشت قائم مقام مادران از جمله یکی بود که هشت ماه باردار و همچنین “ذخیره” 22 روز سه نوزاد پسر و یک چهار ماهه دختر بچه, پلیس گفت:.

آنها گمان می برند تا 14 بیشتر از کودکان در حال حاضر قاچاق به کشور چین است.

“این یک فراملی جرم” گفت: عمده کلی Worawat Wattananakhonbanch.

“آنها کاشته اسپرم در یک کشور همسایه ارائه خدمات قبل از ولادت در تایلند و سپس مادران به هنگام تولد در چین است.”

تایلند برای سال میزبانی پر رونق و در عین حال تا حد زیادی غیر قابل تنظیم بین المللی رحم جایگزین صنعت محبوب هستند.

اما یک رشته رسوایی ها در سال 2014-از جمله tussles بیش از بازداشت — موجب دولت نظامی به نوار خارجی ها با استفاده از تایلندی عملیاتی.

یک مورد را دیدم یک زن و شوهر متهم به رها کردن یک نوزاد مبتلا به سندرم فراز انجام شده توسط یک تایلندی جانشین در حالی که مصرف خود را سالم خواهر دوقلو.

در یکی دیگر از مشخصات بالا جنجال مقامات کشف نه بچه در بانکوک آپارتمان حمل توسط یک مرد ژاپنی با استفاده از تایلندی قائم مقام مادران است.

پلیس گسترش تحقیقات خود را به رحم جایگزین پس از 2017 هنگامی که یک مرد دستگیر شد تلاش برای قاچاق شش ویال اسپرم به لائوس پلیس سرهنگ مانا Kleebsattabutra اضافه شده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو