تایلندی, بازار, مسلح به ضرب گلوله کشته داد و بیداد

معلوم نیست که چگونه بسیاری از مردم باقی مانده در داخل ترمینال 21 مرکز پلیس گفت که آنها تا به حال “گرفته شده” کنترل از طبقه همکف این مجتمع که در آن یک توده تیراندازی صورت گرفت. عکس: AFP

تایلندی سرباز که منجر به کشته شدن حداقل 20 نفر و پناه در یک مرکز شبانه به ضرب گلوله کشته شد مرده یکشنبه صبح توسط کماندوهای پایان دادن به یک نزدیک به 17 ساعت مصیبت که در سمت چپ ده ها تن زخمی و خراشیده کشور است.

معلوم نیست که چگونه بسیاری از مردم باقی مانده است به دام افتاده در داخل ترمینال 21 مرکز در ناخون راتچاسیما — همچنین به عنوان شناخته شده Korat — که در آن فرد مسلح برگزار شد از طریق شب مسلح با حمله به سلاح های به سرقت رفته از پادگان.

می بارند از تیراندازی زنگ زد به محاصره زد به سحر ساعت پس از تایلندی خدمات امنیتی با هجوم به طبقه همکف و آزاد نمرات حیرت زده وحشت زده خریداران از خونین داد و بیداد که مسلح — تاریخ و افسر ارتش به عنوان گروهبان-عمده Jakrapanth Thomma — تا به حال رله از طریق Facebook posts.

“او به ضرب گلوله کشته شد مرده سی دقیقه پیش” (0200 GMT) رئیس جرم و جنایت و سرکوب بخش Jirabhob Bhuridej به خبرگزاری فرانسه گفت.

کماندوها از نخبگان پلیس تایلند واحد, کشته شدن فرد مسلح یک سخنگوی پلیس افزود: پس از یک عملیات شامل صدها پرسنل امنیتی.

“رسمی مرگ و میر 20 و 42 زخمی… نه در عمل جراحی” Narinrat Pitchayakamin یک Korat دکتر به خبرنگاران گفت: اصلاح کردن اولیه مرگ و میر 21.

اما معلوم نیست اگر وجود دارد و بیشتر قربانیان در داخل چند سطح پیچیده بود که بسته بندی شده با شنبه خریداران در هنگام مسلح یورش برده و در.

ناوگان آمبولانس چپ جلوی پیچیده و قانونی پلیس ریخت و گریم صحنه جرم در مدت کوتاهی قبل از مسلح مرگ تایید شد.

شب شد فلفلی با سنگین تبادل تیراندازی و پراکنده تخلیه.

یک افسر پلیس که در یک حمله به خیط و پیت کردن فرد مسلح کشته شدند به گفته معاون نخست وزیر Anutin Charnvirakul.

“او ضربه شده بود و متاسفانه او را نمی تواند از آن گفت:” Anutin.

شوکه evacuees بازگو چگونه معمولی شنبه روز خرید در این شلوغ بازار تبار به وحشت مسلح وارد شده است.

“این مثل یک رویا… ممنون میشم من جان سالم به در برد” Sottiyanee Unchalee, 48, گفته, توضیح مخفی در توالت بدنسازی داخل بازار به عنوان او شنیده تیراندازی.

“من متاسفم برای کسانی که درگذشت… (و) مردم هنوز هم در داخل به دام افتاده.”

سرقت سلاح

Jakrapanth رله تیراندازی خود ولگردی و قانونی شکنی از طریق Facebook پست که جدولها حمله از پادگان ارتش در شهرستان به بازار که در آن تعداد نامعلومی از خریداران باقی مانده به دام افتاده است.

یک داوطلب نجات کارگر بازگو خونین یک صحنه ترسناک پس از تیم خود را انجام چهار اجساد به بیمارستان.

“من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این” Edgard Chatadee به خبرگزاری فرانسه گفت.

“من فقط احساس می کنم خیلی غم انگیز است. او یک سرباز او باید اخراج در غیر مسلح مردم است.”

خونریزی شروع شد بعد از ظهر شنبه هنگامی که Jakrapanth شات سه نفر — در میان آنها حداقل یک سرباز — یک افسر ارشد و سپس در نزدیکی پادگان ارتش قبل از رانندگی یک وسیله نقلیه ارتش به مرکز شهر.

وجود فرد مسلح با استفاده از سلاح های به سرقت رفته از زرادخانه نظامی به از بند باز کردن قتل عام در مرکز شهر.

او “با استفاده از مسلسل و شات قربانیان بی گناه و در نتیجه بسیاری از زخمی و مرده است”, گفت: سخنگوی پلیس Krissana Pattanacharoen.

در طول روز Jakrapanth ارسال شده تصاویری از خودش و نوشت: چندین پست در Facebook صفحه به عنوان حمله آشکار شد.

در یکی Facebook video — پس از حذف — ضارب پوشیدن ارتش کلاه برداری از باز بالا جیپ و گفت: “من خسته ام… من نمی توانم جلو و انگشت من دیگر” را به عنوان او ساخته شده یک ماشه نماد با دست خود.

وجود دارد همچنین عکس از یک مرد در یک ماسک اسکی برگزاری یک تپانچه.

یک Facebook سخنگو گفت: “ما حذف مسلح حساب از خدمات ما و کار در سراسر ساعت به حذف هر گونه نقض مطالب مرتبط با این حمله به عنوان به زودی به عنوان ما از آن آگاه شوند.”

این شهر به یکی از بزرگترین بازداشتگاه ها در تایلند یک کشور که در آن نظامی است که ادغام در سیاست و جامعه است.

این کشور همچنین دارای یکی از بالاترین نرخ مالکیت اسلحه در دنیا و چندین تیراندازی در courthouses سال گذشته نگرانی های تازه ای در مورد خشونت اسلحه.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر