نساجی غول top رسمی تجدید نظر به دولت برای عمل در موقع مد مبادا از دست دادن شغل رخ می دهد

AFP/Abdul Majeed/فایل

کراچی: یک پاکستانی نساجی غول top رسمی اعتراض کرده است به دولت برای عمل در یک مد به موقع مبادا از دست دادن شغل رخ داده است در سراسر کشور به عنوان کارخانه باقی می ماند بسته دولت فدرال نتواند به وعده های خود عمل و coronavirus مستند منجر به متناوب شمع های اقتصادی در تمام کلاس ها.

در مصاحبه ای با سحر , روزنامه, Gul Ahmed Textile Mills مدیر زیاد بشیر گفت شرکت او نمی تواند کشتی از آن سفارشات صادرات به عنوان “کارخانه به طور کامل تعطیل با توجه به عدم اجرای دولت بخشنامه”.

بشیر که همچنین یکی از ایده های این شرکت خرده فروشی بال گفت معنیدار وجود دارد پول در جریان چالش های است که تنها می تواند حل و فصل شود “زمانی که دولت بازگرداندن بازپرداخت است که آن را مدیون ما”.

“جدای از این ما هیچ راه حل دیگر. با ما باشید در غیر این صورت بسیار کشیده در این زمان بحران گفت:” رسمی شرکت که یکی از پاکستان بزرگترین صادرکنندگان و استخدام حدود 15000 نفر. او افزود که شده بود هیچ پیگیری در دولت فدرال وعده تاخیر لایحه پرداخت و گفت: شرکت او بود “دریافت قبوض آب و برق به طور معمول”.

در مرکز تمرکز بر صادرات بشیر گفت: قصد دارد به معنای چیزی اگر وجود نداشت اعدام است. “کلمات باید به دنبال یک بتن طرح اقدام و اجرای آن هنوز فاقد” او گفت و اشاره کرد که صادرکنندگان بسته شده بود پایین تحمیل “خسارات عظیم در حساب از این انفعال”.

بشیر همچنین هشدار داد که شرکت های جهانی نیز ممکن است حرکت سفارشات خود را به دیگر کشورها “اگر آنها احساس زنجیره تامین خود را از پاکستان است که قابل اعتماد نیست”. او گفت: زنجیره تامین مسائل ناشی از ناتوانی در به دست آوردن قطعات و مواد اولیه از خارج از کشور.

“دولت ما را می شنود اما شده است قادر به کمک به جسمی با توجه به عدم اجرای دستورات بر روی زمین” او اشاره کرد. “سازمان های اجرای قانون متوقف شده اند همه مردم و کالا از رسیدن به کارخانه ها است که در نتیجه مجبور خاموش شدن ناگهانی.”

پیش بینی فروش برای افت حداقل 50 درصد و تاکید بر کاهش درآمد یکبار مصرف در حساب مالیاتی بالاتر نرخ نجیب زاده کسب و کار پیش بینی شده “یک عدم توازن در عرضه و تقاضا که ممکن است تا دو سال به تساوی دوباره”.

“اگر دولت نیست [عمل در زمان] همه شرکت ها را مجبور به دراز کردن مردم است. که اجتناب ناپذیر است” او هشدار داد و افزود که بدن مانند کارکنان سن مزایای موسسه (EOBI) و سند کارکنان تامین اجتماعی موسسه (اسپرم) نیاز به گام تا و حمایت از حقوق و دستمزد برای حداقل سه ماه.

بشیر همچنین گفت که او انتظار می رود coronavirus مستند به ادامه تأثیر اقتصاد کشور “برای دو تا سه ماه آینده”.

“اقتصاد تحت تاثیر قرار خواهد شد پس از آن به طور رسمی باز است. این مستند نمی تواند در واقع آخرین در اینجا تا زمانی که [آن را و می تواند در] اقتصادهای توسعه یافته با توجه به واقعیت.

“ما نیاز به ایجاد یک تعادل خوب بین حفظ اجتماعی فاصله در حالی که اجازه می دهد اقتصاد به عملکرد بخشی و جلوگیری کامل از بحران اقتصادی,” او اضافه شده است.

با توجه به مطالبات از دولت بشیر گفت: “هوشمندانه برنامه ریزی شده مستند” لازم بود به عنوان یک مخالف تمام عیار مستند به پاکستان تا به حال تعداد بسیار بالا از روزانه-دستمزد کارگران است.

“این کشور همواره اجرا بر روی انسان دوستی به خصوص از کراچی. اما برای اولین بار من با دیدن این خیر کشیده و قادر به پاسخگویی عظیم الزامات ناشی از این ناخواسته مستند,” او اضافه شده است.

او همچنین ذکر شده ممکن است برخی از مراحل به منظور کمک:

1. صرف اجاره و آب و برق پرداخت ؛

2. حقوق و دستمزد لایحه باید توسط دولت به مدت سه ماه برای کمک به کسب و کار از طریق دریافت;

3. بهره در گذشته وام باید بخشیده شود و وام های کم بهره و باید به گسترش کسب و کار;

4. گردش مالی مالیات باید چشم پوشی برای یک سال ؛

5. مالیات بر فروش باید چشم پوشی برای یک سال ؛

6. صفر امتیاز سیاست باید به ارمغان آورد.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>