فرماندار تگزاس گرگ ابوت می گوید برو فروش الکل ممکن است باقی می ماند “برای همیشه لطفا برای’

الکل به فروش نمی خواهد ترک هر زمان به زودی در ایالت تگزاس است.

جمهوری خواه تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت توییتی یک لینک در مورد به فروش مشروبات الکلی در حال گسترش مه گذشته 1 و نوشت: “از آنچه من می شنوم از تگزاسی ما ممکن است فقط اجازه دهید این در رفتن نگه دارید برای همیشه لطفا برای.” (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

در زیر یک زنده نگاه در واکنش به این توسعه فوق العاده از تگزاس.

Chicago Bulls Sport GIF by NBA - Find & Share on GIPHY

من حتی نمی live in Texas, اما من می خواهم به جشن از طرف آنها. چرا به رفتن فروش آبجو و دیگر انواع مشروب الکلی نیست, در حال حاضر قانون از زمین فراتر از من است.

خوشبختانه زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس زده, دولت در سراسر کشور عمل کرده و به سرعت به مطمئن شوید که ما می توانیم نگه داشتن ما buzzes رفتن.

من دوست دارم به تماشای یک سیاستمدار استدلال می کنند در برابر مشروب فروش بر روی بروید و برای تحویل. من می خواهم با کمال میل پور من (محدود) زندگی پس انداز به شکست دادن این نوع از ظلم و ستم.

ما نمی توانیم به رها کردن دو بمب اتمی در ژاپن به طوری که ما می تواند خرید آبجو بروید. ممنوع و محدود کردن فروش الکل کمک نمی کند جامعه است.

آنها فقط ترویج کمونیست آرمان.

غرفه به تگزاس برای انجام درست و بیایید همه امید الکلی فروش بر روی بروید ترک نمی هر زمان به زودی. پدران بنیانگذار ما افتخار خواهد بود!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im