تگزاس, شهرستان کمیسیون به اتفاق آرا رای به حفظ Confederate Monument خارج از دادگاه

یک مؤتلفه مجسمه باقی خواهد ماند در تگزاس county courthouse چمن کمیسیون رای به اتفاق آرا پنج شنبه.

پارکر شهرستان قاضی پت Deen گفت: شهرستان اسناد و مدارک را ارائه نمی دهد هر گونه شواهد است که این مجسمه تا به حال به حال شده است به طور رسمی متعلق به شهرستان Forth Worth Star-Telegram گزارش شده است. نورالدین گفت: این مجسمه در واقع اموال ایالات دختران کنفدراسیون. ایالات دختران کنفدراسیون تاسیس شد در نشویل در سال 1894 و به دنبال حفظ تاریخ Confederate States, با توجه به وب سایت خود را.

“ما را از طریق تمام دقیقه از دادگاه شروع به عقب از حدود سال 1901 تا 1950. در آن دوره زمانی شده است وجود دارد هرگز یک حرکت ساخته شده توسط دادگاه برای همیشه قبول مؤتلفه مجسمه همانطور که می بینید در خارج وجود دارد” پارکر شهرستان وکیل جان فارست گفت: Star-Telegram گزارش شده است.

کمیسر جورج کانلی ساخته شده حرکت به “ترک بنای تاریخی که در آن شده است برای بیش از 100 سال و با هر آنچه که اتفاق می افتد پس از آن,” the Star-Telegram گزارش شده است.

کمیسر لری والدن seconded کانلی حرکت منجر به اتفاق آراء از پنج عضو کمیسیون در حمایت از خروج این اثر تاریخی به تنهایی Star-Telegram گزارش شده است. (مرتبط: روابط برده داری ممکن است باعث Austin به تغییر نام خود را)

کمیسیون گفت: چندین ترکیبات می خواستم به ترک مجسمه های Star-Telegram گزارش شده است.

مؤتلفه مجسمه شده اند پاره کردن در سراسر کشور. برخی حذف شده اند توسط تظاهرکنندگان مانند مؤتلفه مجسمه در Portsmouth, Virginia, the Daily Caller, اخبار بنیاد گزارش شده است. در موارد دیگر برخی از نهادها مانند دانشگاه می سی سی پی باید رای به حذف مجسمه.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>