دادستان کل تگزاس کن پاکستون شکایت شهرستان هریس ، ادعا می کند ارسال ایمیل در برنامه های رای گیری غیر قانونی است

کن پاکستون دادستان کل جمهوری خواه تگزاس روز دوشنبه علیه کریس هالینز منشی شهرستان هریس به اتهام نقض قوانین انتخابات تگزاس پس از هالینز حاضر به رها کردن طرح برای ارسال درخواست برای برگه های رای پستی به بیش از 2 میلیون رای دهنده ثبت نام شده طرح دعوی در دادگاه.

پاکستون در تلاش است برای جلوگیری از Hollins از فعالانه ارسال برنامه های رای گیری به هر رای دهنده ثبت نام شده در شهرستان ، ادعا Hollins از نظر قانونی مجاز به انجام این کار ، با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

وی تصریح کرد: مقامات انتخاباتی وظیفه دارند درخواست های رای گیری پستی را از رای دهندگانی که واجد شرایط رای دادن از طریق نیستند، رد کنند. متاسفانه، به جای حفاظت از یکپارچگی روند دموکراتیک ما، منشی شهرستان هریس تصمیم گرفت با آماده شدن برای ارسال بیش از دو میلیون درخواست رای گیری به بسیاری از تکسان ها که واجد شرایط نیستند و درخواست رای دادن از طریق را نکرده اند، آگاهانه قوانین انتخابات را نقض کند.»

“این نقض آشکار قانون امنیت و یکپارچگی انتخابات ما را تضعیف می کند و نمی تواند بایستد.”

“اقدامات هالینز سردرگمی ایجاد خواهد کرد، تقلب را تسهیل خواهد کرد، و یک عمل غیر قانونی فوق العاده vires است زیرا آن را بیش از اقتدار قانونی خود را.”

طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند که درخواست های دریافت الکترونیکی در رای گیری باید توسط رای دهنده درخواست شود. پاکستون استدلال می کند که هالینز تنها «صراحتاً توانمند» است تا درخواست هایی را برای رای دهندگانی که از آن ها درخواست می کنند ارسال کند، «اما هیچ اساسنامه ای وجود ندارد که دفترداران کانتی را توانمند کنند تا درخواست هایی را برای رای دادن از طریق به رای دهندگانی که چنین درخواستی را درخواست نداده اند، ارسال کنند.» (مرتبط: قاضی دستور شهرستان آیووا به باطل کردن 50،000 درخواست رای گیری غایب)

تکسان ها تنها در صورتی می توانند از طریق رای بدهند که ۶۵ سال یا بالاتر باشد، در روز انتخابات غایب باشد یا معلولیت داشته باشد که مانع از رای دادن فیزیکی آن ها به صورت فردی شود. دیوان عالی تگزاس در ماه مه حکم داد که ترس از انقباض کروناویروس یک «معلولیت» معتبر نیست که حکم رای گیری پستی را صادر کند.

This illustration photo shows a Virginia resident filling out an application to vote by mail ahead of the November Presidential election, on August 6, 2020 in Arlington, Virginia. (Photo by Olivier DOULIERY / AFP) (Photo by OLIVIER DOULIERY/AFP via Getty Images)

این عکس تصویرسازی یک ساکن ویرجینیا را نشان می دهد که درخواست رای دادن از طریق پیش از انتخابات ریاست جمهوری نوامبر، در ۶ اوت ۲۰۲۰ در آرلینگتون ویرجینیا را پر می کند. (عکس الیویه DOULIERY / AFP) (عکس توسط OLIVIER DOULIERY / AFP از طریق گتی تصاویر)

این دعوی کمتر از یک هفته پس از آن مطرح می شود که روث آر هیوز، وزیر امور خارجه تگزاس، به هالینز نوشت و از او خواست که درخواست ها را ارسال کند و ادعا کرد که این کار «سوء استفاده از حقوق رای دهندگان» خواهد بود. هیوز همچنین خاطر نشان کرد که ارسال درخواست ها به همه رای دهندگان «ممکن است باعث شود رای دهندگان اطلاعات نادرستی در مورد فرم ارائه دهند» و «رای گیری را از طریق زیرساخت های پستی با میلیون ها درخواست بالقوه از افرادی که واجد شرایط رای دادن از طریق نیستند» خواهد بود.

با این حال، هالینز علیه ادعاهای سوء استفاده عقب رانده شد و با اشاره به سیستم پستی شامل «راهنمایی های دقیق برای اطلاع رسانی به رای دهندگان خواهد بود که ممکن است واجد شرایط رای دادن از طریق ن باشند.»

به گزارش ای بی سی۱۳، دفتر هالینز پیش از این ۴۰۰٬۰۰۰ درخواست برای رای دهندگان در شهرستان هریس که در ماه ژوئن ۶۵ سال و بالاتر هستند، ارسال کرده بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر