آزمون برای همه علامت نفر: تمرکز منتقل شده از مهار به کاهش به دلیل افزایش COVID-19 موارد

بیان اخبار سرویس

با Covid-19 مورد افزایش, دولت به نظر می رسد که بی سر و صدا تغییر تمرکز خود را از مهار به کاهش در مناطق بدترین آمار بیماری های عفونی مانند دهلی نو است.

هفته گذشته شورای تحقیقات پزشکی هند خواسته متحده اجازه می دهد تا coronavirus تست برای علامتی افراد در هر بخشی از کشور است.

“پس آزمون پیگیری و درمان است و تنها راه برای جلوگیری از گسترش عفونت و صرفه جویی در زندگی ضروری است که تست باید ساخته شود به طور گسترده ای در دسترس به تمام علامتی افراد در هر بخشی از کشور و تماس با ردیابی مکانیزم برای مهار عفونت در حال تقویت” این ICMR گفت: در یک مقاله به نام ” جدیدتر استراتژی های اضافی برای Covid-19 تست در ژوئن 23.

تا به حال تنها افراد مبتلا به آنفولانزا مانند بیماری زندگی در مهار مناطق و دیگر گروههای در معرض خطر مانند قرنطینه اردوگاه شد واجد شرایط برای Covid-19 انجام شد.

تغییر در تمرکز به کاهش منجر شده در دولت اقدامات به سطح شیب دار بالا در دسترس بودن تخت بیمارستان و Covid مراکز مراقبت.

این شده است بیشتر مشهود در دهلی نو که در آن وزارت امور اعلام کرد در هفته گذشته که 20,000 تخت اضافی به زودی آماده می شود.

بسیاری از کارشناسان بر این باورند که جامعه انتقال در حال حاضر آغاز شده اگر چه دولت است که هنوز به قبول این دیدگاه استدلال کرده اند برای تغییر تمرکز به کاهش و نه مهار.

“در حالی که فرآیندهای مانند تست و ردیابی را ادامه خواهد داد و تمرکز بر تغییر برای به حداقل رساندن مرگ و میر از طریق اولیه مورد تشخیص تریاژ و حصول اطمینان از کافی امکانات بیمارستان در دسترس هستند برای مدیریت افزایش موارد” گفت: Sanjay Rai, استاد جامعه پزشکی در AIIMS-دهلی نو است که کمک به دولت با آن Covid پاسخ.

یکی دیگر از اپیدمیولوژی است که بخشی از یک تیم از کارشناسان کمک ICMR گفت: اگر در حال انجام serosurvey نشان می دهد تعداد زیادی از مردم در حال حاضر شده است در معرض ویروس, این امر می تواند عاقلانه برای توجه به مدیریت بیماران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *