ستاره تنیس الکساندر Zverev خال خال, مهمانی, پس از ادعای او جدا شد چرا که از Coronavirus

ستاره تنیس الکساندر Zverev کمی توضیح برای انجام پس از یک های اخیر ظاهر آنلاین.

Zverev توییتی 22 ژوئن که او را زیر “خود جدا دستورالعمل” از دکتر او پس از بازی در نواک جوکوویچ را بد بخت آدریا تور که در آن چند بازیکن تست مثبت برای ویروس. Zverev آزمایش منفی برای کوروناویروس. (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

خوب است که انزوا نکشید, چون توییتر تصویری از @BenRothenberg نشان می دهد Zverev با یک گروه از مردم با بهره گیری خود را در یک مهمانی!

سازمان دیده بان یک جفت ویدئوها از او است.

قدیمی “من شما را به ماندن در داخل و سپس پیچ را به عنوان به زودی به عنوان هر کس متوقف می شود با توجه به” طرح. آن را مانند زمانی که یک ورزشکار کالج وعده خود مربی او را به ماندن در اتاق خود در هتل تیم و سپس نرخهای برای پیدا کردن یک خانم به عنوان به زودی به عنوان مربیان به رختخواب بروید.

و قبل از هر کسی تلاش می کند به پرش در اینجا و ادعا می کند که او نیست من چک با دو نفر از بازیکنان تنیس حرفه ای به اینکه آیا یا نه که Zverev و گفتند آن را کاملا است.

من حتی نفرت در Zverev. یک مرد به انجام آنچه که انسان را به انجام و هنگامی که وجود دارد, نوشیدنی های سرد که نیاز به مصرف کسی به گام تا بشقاب.

به عنوان یک آزادیخواه آمریکایی, من به طور کامل درک کنند که چرا او می خواست برای کاهش سست در طول بحران. همه ما باید انجام دهید! در عین حال ما نیز همه با انتشار بیانیه های آنلاین این ادعا ما داخل خانه ماندن و منزوی.

انجام یک کار بهتر از پنهان کردن خودتان Zverev!

H/T: ورزشی گروه نرم افزاری سپاهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>