شانزده ساله آهنگ ستاره Alanna اسمیت یکی از سه جوان که طرح دعوی در دادگاه در کانکتیکات در فوریه. 13 برای جلوگیری از تغییر جنسیت ورزشکاران از رقابت در ورزش خود را.

اسمیت و چریستینا هولکوم یکی از وکلا با داد دفاع از آزادی صحبت می کرد به the Daily Caller را شلبی Talcott در مورد پرونده ای که نام دو نما ورزشکاران در خاص است. آهنگ ستاره و وکیل او را باز کرد تا در مورد چگونگی داشتن به رقابت در برابر تغییر جنسیت ورزشکاران تحت تاثیر قرار نوجوانان’ نتایج.

“سیاست در کانکتیکات حتی نمی نیاز به هر نوع درمان و یا درمان و یا هر آنچه که برای رقابت در دختران رده” هولکوم گفت. “آنها می توانند بدون محدودیت. شماره دو من فکر می کنم هر دو علم و عقل سلیم به ما بگویید که شما هرگز نمی تواند به طور کامل لغو فیزیکی مزیت است که مردان بیش از زنان است.”

اسمیت صحبت در مورد چگونه آن را احساس می کند پله تا خط شروع در حالی که در حال اجرا در برابر یک نما ورزشکار. او اشاره کرد که آن را احساس می کند مانند او “در حال حاضر از دست رفته” حتی قبل از مسابقه و اضافه کرد که او تا به حال به رقابت در برابر دو نما ورزشکاران در خاص است. (مربوط به: ‘من حتی قبل از اجرای من در حال حاضر از دست داد’: Teenage آهنگ ستاره پشت نما طرح دعوی در دادگاه صحبت می کند)

“من امیدوار هستم برای آهنگ فقط به تبدیل شدن به نمایشگاه دوباره به دلیل آن را یک ورزش است که من دوست دارم برای انجام دادن و من فقط امیدواریم که که ما می توانیم یک سطح میدان بازی” با توجه به اسمیت.

تماشا کنید:

اتمام TheDC فوق العاده, فیلم و اشتراک به کانال یوتیوب ما برای جلوگیری از از دست رفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de