New Orleans Saints کارفرمایی عروسکی بریج کاهش یافته و الهام بخش پست در رسانه های اجتماعی سه شنبه بعد از ظهر و شما در حال رفتن به می خواهید به آن را بخوانید.

Bridgewater که دچار یک مصدومیت زانو در حالی که در Vikings نوشت: در مورد چگونه او از این “پسر جوان که به نظر می رسد به جلو به عمل اما متنفر هنگامی که تمرین به پایان می رسد چرا که تنها جایی است که شما پیدا کردن شادی در جهان و پس از عمل است و بیش از آن به مبارزه.” (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

او به این نتیجه رسیدند که پست با بیان “من یک بار در کفش خود را. به اعتقاد من در شما.” شما می توانید جزئیات کامل در پست زیر. آن را بسیار جذاب است.

آن را غیر ممکن است برای تشویق در برابر عروسکی بریج. شما فقط نمی تواند آن را انجام دهد. آن را نمی ممکن است. او ممکن است دوست داشتنی ترین مرد در NFL.

من دیده ام هرگز کسی با سطح خود را از مثبت قبل از. او مصدومیت زانو در برابر وایکینگ ها می تواند به پایان رسید کار خود را.

حداقل این بازی خود را جدول بازگشت اما او تلخ نیست در همه. همه بریج می کند به طور منظم است که انگیزه همه ما باید بهتر از امروز ما دیروز بود.

این نوع از پسر من می خواهم در کنار من در یک سنگر زمانی که گلوله ها شروع به پرواز. این نوع از پسر من می خواهم این زمینه با.

هیچ کس نمی داند چه آینده نگه می دارد برای Bridgewater, اما من می دانم که او آن را در آغوش با آغوش باز. او یک جهنم از یک شخص و همه ما می تواند در یادگیری یک یا دو چیز از او است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو