تد کروز مقایسه جو Scarborough به یک دختر نوجوان پرتاب او در آخرین گروه پسر’

تگزاس جمهوری خواه تد کروز سناتور. بازگشت اخراج جمعه در MSNBC جو اسکاربورو در مقایسه با “صبح جو” میزبان به یک “دختر نوجوان پرتاب او در آخرین گروه پسر.”

تبادل زمانی شروع شد که Scarborough همراه با شماره دیگران به اشتراک گذاشته یک فریب آمیزی-ویرایش ویدیو از معاون رئیس جمهور مایک پنس از اواخر شب کمدین جیمی کیمل. این ویدئو ساخته شده از آن به نظر می رسد به عنوان هر چند پنس بود تظاهر به تحویل تجهیزات پزشکی به یک ویرجینیا پرستاری در خانه در حالی که او واقعا تنها انجام جعبه خالی — اما پنس در واقع بخشی در ارائه منابع.

کروز در پاسخ به اسکاربورو در حال حاضر حذف صدای جیر جیر و گفت: “سلام. هنگامی که شما در دفاعی برای نادرست بودن & فاسد, شاید بهترین به جلو جعلی داستان از جیمی کیمل (که او را پذیرفته بودند کاذب)? شما ادعا می شود یک روزنامه نگار بعد از همه….” (مرتبط: “چگونه در مورد شما صندوق لعنت برنامه نانسی’: تد کروز بارگیری نشود در پلوسی متهم از به تاخیر انداختن کسب و کار کوچک کمک)

اسکاربورو در دفاع از خود گفت که او حاضر به اعتراف به اشتباهات خود و سپس متهم کروز از افت ارزش خود را هنگامی که او هم تراز با مغلوب ساختن پیشی جستن.

“شما باقی می ماند غرق در شرم چون شما اذیت کردن, اسپرم به مردی به نام همسر خود را زشت و گفت: پدر خود را به ترور JFK. من messing تا یک صدای جیر جیر یا دو هرگز پاک کردن shame شما حمل در هر روز از زندگی خود را,” او گفت:.

کروز اخراج حق را به هر دو Scarborough و شبکه خود است. “جو شما تعقیب پس از مغلوب ساختن پیشی جستن برای 2 سال مثل یک دختر نوجوان پرتاب او در آخرین گروه پسر; در حال حاضر شما تظاهر به این خشمگین معیار فضیلت خشم در همه چیز او می گوید: & می کند. همه را دعوت به DC احزاب کوکتل & هیجان 13, مردم, مشاهده, MSNBC,” او به این نتیجه رسیدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im