‘تیم فنی به منظور ارزیابی استفاده از COVID-19 درمان دگزامتازون: دکتر ظفر میرزا

عکس: فایل

دستیار ویژه نخست وزیر در طرح ملی سلامت و خدمات دکتر ظفر میرزا در روز چهارشنبه گفت که یک تیم از کارشناسان پاکستانی را ارزیابی استفاده از دگزامتازون به عنوان یک درمان برای بدحال COVID-19 بيمار پس از گزارش که استروئید ارائه شده بود موفق نتایج کارآزمایی بالینی در مراحل اولیه تست.

در یک سری از توییت در روز چهارشنبه دکتر میرزا با اشاره به اینکه سازمان بهداشت جهانی (WHO) به استقبال اولیه نتایج کارآزمایی بالینی از انگلستان است که نشان می دهد که دگزامتازون می تواند ثابت کند صرفه جویی در زندگی برای بیمارانی که بدحال با COVID-19.

“این است که یک و ارزان ضدالتهاب (استروئید) و ما متعدد تولید در پاکستان” توییتی SAPM.

اما دکتر میرزا هشدار داد که دگزامتازون است که تنها برای استفاده از بدحال COVID-19 بیمارانی که اکسیژن و هواکش.

“دارو استفاده شود باید توسط خفیف تا متوسط بیماران و مصرف خودسرانه دارو ممنوع است و می تواند خطرناک باشد به عنوان دارو است و بسیاری از عوارض جانبی” دکتر میرزا هشدار داد.

داده ها از در حال انجام آزمایشی نشان داد که روز سه شنبه تجویز دوزهای پایین دگزامتازون به کروناویروس بیماران بستری در بیمارستان و کاهش نرخ مرگ و میر حدود یک سوم در میان کسانی که با شدید ترین موارد عفونت است.

این نتایج به عنوان “دستیابی به موفقیت بزرگ” توسط دانشمندان پیشرو در انگلستان-led کارآزمایی بالینی شناخته شده به عنوان, بهبود, نشان می دهد این دارو باید به سرعت تبدیل شدن به استاندارد مراقبت در بیماران تحت درمان در بیمارستان با بیماری کروناویروس محققان گفتند.

“این یک نتیجه است که نشان می دهد که اگر بیمارانی که COVID-19 و هواکش و یا اکسیژن داده می شود دگزامتازون آن را به صرفه جویی در زندگی می کند و آن را انجام خواهد داد به طوری که در یک قابل ملاحظه ای کم هزینه” مارتین گفت: Landray یک استاد دانشگاه آکسفورد است که شرکت های پیشرو در دادگاه.

خود شرکت سرب محقق پیتر Horby گفت: دگزامتازون — یک استروئید عمومی به طور گسترده ای مورد استفاده در بیماری های دیگر برای کاهش التهاب است “تنها مواد مخدر است که تا کنون نشان داده شده است به کاهش مرگ و میر و آن را کاهش می دهد آن را به طور قابل توجهی.”

“این است که دستیابی به موفقیت بزرگ است.”

“دگزامتازون ارزان است در قفسه و می تواند مورد استفاده قرار گیرد بلافاصله برای نجات جان انسان ها در سراسر جهان است.”

وجود دارد در حال حاضر هیچ درمان تایید شده یا واکسن برای COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید که به کشته شدن بیش از 431,000 مردم در سطح جهان است.

ارزان-به-چیپس’

BBCسلامت خبرنگار فرگوس والش در تجزیه و تحلیل خود را از توسعه گفت: این چیزی است که به “جشن” از آنجا که آن را به معنی بیماران در سراسر جهان می تواند “سود بلافاصله.”

“برای اولین بار مواد مخدر برای کاهش مرگ و میر ناشی از COVID-19 نیست برخی, جدید, دارو گران اما قدیمی ارزان-به-تراشه های استروئید” والش گفت.

“پیامدهای بسیار بزرگ در سطح جهان است.”

این دارو شده است در استفاده از اوایل دهه 1960 برای درمان طیف گسترده ای از شرایط از جمله آرتریت روماتوئید و آسم.

دستیابی به موفقیت این است که یک قدم بزرگ به سمت دسترس بودن مواد مخدر ارزان برای درمان ویروس.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net