تارا Reade گفت: شوهر سابق او در مورد اتهام آزار و اذیت در مجلس سنای دفتر 1996 دادگاه سند را نشان می دهد

  • یک سال 1996 دادگاه سند نشان می دهد که تارا Reade گفت: شوهر سابق او را مورد آزار و اذیت جنسی او گفت که او با تجربه در جو بایدن سنا ،
  • Reade را شوهر سابق تئودور Dronen نوشت: در یک دادگاه اعلام می کند که Reade به او گفت در مورد “مشکل او داشتن در محل کار مورد آزار جنسی در آمریکا سناتور جو بایدن ،
  • Dronen حداقل هفتمین فرد برای تایید جزئیات Reade را با خود ندارد.

یک سال 1996 دادگاه سند نشان می دهد که تارا Reade گفت: شوهر سابق او که تجربه آزار و اذیت جنسی در محل کار در جو بایدن سنا ،

در مارس 1996 دادگاه اعلامیه نوشته شده توسط Reade را شوهر سابق تئودور Dronen به دست آمده و توسط تریبون در سان لوئیس اوبیسپو کالیفرنیا نشان می دهد که Reade گفت Dronen در مورد “مشکل او داشتن در محل کار مورد آزار جنسی در آمریکا سناتور جو بایدن ،

Reade مشغول به کار به عنوان یک سنا کارمند برای بایدن در سال 1993 است و متهم پس از آن سناتور از بوسیدن او و نفوذ او را با انگشتان دست خود را بدون رضایت او. هر دو presumptive دموکراتیک نامزد خود در انتخابات ریاست جمهوری بارها و بارها رد این اتهامات.

Reade نیز گفت که او شکایت در سال 1993 توضیح داده است که آزار و اذیت جنسی بدون در واقع با استفاده از این عبارت است. (مرتبط: حداقل 6 نفر را تایید جزئیات تارا Reade بدخشان در برابر جو بایدن)

Reade را شوهر سابق است حداقل هفتمین کسی است که تایید جزئیات Reade را با خود ندارد. او تایید کرد به تریبون که او نوشت: در این بیانیه اما خواسته شود از سمت چپ از ماده است.

“تارا و من به پایان رسید ارتباط ما با بیش از دو دهه پیش تحت شرایط دشوار” سان لوئیس Obispo County مقیم گفت: تریبون یک ایمیل به در. “من علاقه مند در reliving این فصل از زندگی من است. من آرزو می کنم تارا هست و من چیزی بیشتر برای گفتن دارد.”

Dronen تا به حال برای طلاق و رقابت Reade را سفارش محدود در برابر او اسناد دادگاه نشان می دهد با توجه به تریبون. او شهادت داد که او و Reade ملاقات کرد زمانی که آنها مشغول به کار بودند به صورت های مختلف اعضای کنگره در واشنگتن دی سی در سال 1993.

Reade را شوهر سابق نوشت: در این پرونده که Reade به او گفت در مورد اتهام آزار و اذیت جنسی در بایدن را در اوایل رابطه خود را.

Reade به او گفت که او “در نهایت رخ داد یک معامله با رئیس ستاد سناتور و چپ او موقعیت” Dronen نوشت. او اظهار داشت که او “دلسوز به او نیاز دارد” و به او اجازه اقامت در آپارتمان خود در حالی که او تلاش می کرد از نظر مالی.

او افزود: “واضح بود که این رویداد تا به حال بسیار آسیب زا اثر (Reade) و این که او است که هنوز هم حساس و تاثیر [sic] از آن امروز است.” (مرتبط: بایدن می پرسد از سنا برای قرار دادن هر گونه تارا Reade شکایت پس از نادرست بیان آرشیو ملی آن را داشته باشد)

Photo courtesy of Tara Reade.

حسن نیت ارائه میدهد عکس از تارا Reade.

Dronen بیانیه واصل شد در پاسخ به بیانیه Reade توصیف حوادث سوء استفاده است که رخ داده بود برای او در طول زندگی خود. Reade اعلام پشتیبانی خود را ضابط سفارش و درخواست تریبون گزارش.

Reade قبلا گفته Daily Caller, اخبار بنیاد که او یک بازمانده از خشونت خانگی است که پس از آن تحت فشار قرار دادند و او را به تغییر نام. این بایدن با شاکی نیز گفت: تریبون که او یک خشونت بازمانده و قربانی مدافع.

شوهر سابق او همچنین نوشت: در بیانیه خود که از بروز سوء استفاده Reade گفته تحمل رنگی او را “ادراک و قضاوت” در مورد پرونده های مدنی آنها در حال حاضر در درگیر.

Reade را نمایندگی حقوقی گفت: در یک ایمیل به تریبون که بیانیه “حمایت بیشتر که خانم Reade شد تجاوز جنسی و جنسی مورد آزار و اذیت سپس توسط سناتور جو بایدن.” (مرتبط: با هیچ وکیل یا روابط عمومی هرزه و کمی حمایت از برجسته زنان را در گروه Tara Reade به تنهایی می ایستد)

“خانم Reade حساب از آنچه اتفاق افتاده است را در مدت کوتاهی بود پخش شد در مصاحبه با madadi و من مطمئن هستم که آمریکا را ببینید او اصل صحت” نیویورک-بر اساس وکیل داگلاس Wigdor گفت: تریبون.

Wigdor نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر از DCNF.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im