‘به مثابه دخالت’: EC کمیته انضباطی به تذکر کشمیر Lt Guv Murmu برای نظرسنجی اظهارات

توسط اکسپرس سرویس خبری

دهلی نو: کمیسیون انتخابات (EC) در روز سه شنبه در اعتراض به پیشنهادات ساخته شده توسط جامو و کشمیر معاون فرماندار (L-G) GC Murmu نشان می دهد که مجمع انتخابات در قلمرو اتحادیه (دانشگاه تهران) برگزار می شود پس از تحدید حدود تمرین به اتمام است.

این کمیسیون در روز سه شنبه گفت: این اظهارات “عملا به مثابه دخالت” با آن “قانون اساسی حکم”. همچنین گفت: مقامات دیگر باید خودداری از ساخت چنین اظهارات.

کمیسیون اروپایی در بیانیه ای گفت “این امر می تواند مناسب برای مقامات دیگر از کمیسیون مستقل انتخابات برای خودداری از ساخت چنین اظهاراتی که تقریبا معادل تداخل با قانون اساسی اختیارات کمیسیون انتخابات.”

توجه به گزارش های رسانه ها به نقل از J&K L-G پانل گفت: “کمیسیون مستقل انتخابات می کشد استثنا به چنین اظهارات و می خواهم به دولت است که در قانون اساسی طرح از چیزهایی که در این زمان ، انتخابات تنها حواله از کمیسیون انتخابات هند است.”

قبل از تصمیم گیری زمان و از هر انتخابات پانل گفت: آن را “طول می کشد به در نظر گرفتن همه عوامل مربوطه از جمله توپوگرافی آب و هوا و حساسیت های ناشی از منطقه ای و جشن های محلی در منطقه(ص) که در آن انتخابات را”.

“برای مثال در زمان بار Covid-19 معرفی شده جدید و پویایی که باید و باید در نظر گرفته شود در زمان مقرر است. در مورد فوری نتیجه تحدید حدود نیز وابسته به تصمیم گیری. به طور مشابه, در دسترس بودن مرکزی نیروهای راه آهن و مربیان ، برای حمل و نقل CPFs مهم هستند عوامل” EC بیانیه بخوانید.

همه این است که پس از انجام دقیق تکالیف توسط مقامات ارشد کمیسیون و یک ارزیابی دقیق در خاطر مشورت با مقامات نگران آن افزود که این کمیسیون “خود برنامه سفر به نگران دولت هر کجا که مورد نیاز و دارای رایزنی های گسترده ای با همه ذینفعان” قبل از اعلام نظرسنجی برنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>