توسط اکسپرس سرویس خبری

دهلی نو: طالبان روز دوشنبه در یک صدای جیر جیر روشن است که آن را پشتیبانی نمی کند پاکستان ‘دفاع مقدس’ در برابر هند و کشمیر هند را موضوع داخلی. روشن شدن آمد و بعد از جعلی توییتهایی ادعا دوستی بین امارات اسلامی و هند ممکن بود نسبت داده شد به سخنگویان طالبان سهیل شاهین و Zabiullah مجاهد.

“بیانیه ای که منتشر شده است در برخی رسانه ها در مورد هند تعلق ندارد به امارات اسلامی. سیاست امارات اسلامی در مورد همسایه متحده بسیار واضح است که ما نمی دخالت در مسائل داخلی آنها” یک صدای جیر جیر از شاهین روشن.

وزارت امور خارجی تماس گرفته شد در مورد این مسئله اما هیچ پاسخ دریافت شد. قبلا در یک مصاحبه شاهین گفته بود که طالبان فکر می کند که هند می تواند نقش بسیار مهمی برای صلح به پیروزی در افغانستان است. سال گذشته در ماه اوت پس از مقاله 370 لغو شد این گروه تا به حال رد هر گونه ارتباط بین کشمیر و افغانستان موضوع است.

این بیانیه در ماه اوت بود دیده می شود توسط صاحب نظران به عنوان طالبان را تلاش برای نزدیک شدن به مسئله کشمیر در یک راه متعادل در نتیجه انحراف از آن در اوایل ایستاده است. آن را به عنوان یک حرکت که ساخته شده بود برای تغییر تصویر از طالبان که در نظر گرفته شده است یک پیاده پاکستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی