طالبان تکرار حل و فصل نمی اجازه دهید به خاک افغانستان استفاده می شود در برابر هر کسی

عکس: Geo.tv/Files

طالبان افغان سخنگوی سهیل شاهین گفت: شنبه طالبان بودند determent اجازه نمی افغانستان در خاک استفاده می شود برای انجام حملات علیه هر کسی است. توسعه همراه چند ساعت پس از آمریکا و طالبان امضا تاریخی معامله است که می تواند در نهایت 18 سال از خونریزی در این کشور است.

صحبت به ژئونیوز پس از این صلح تاریخی معامله شاهین گفت: “ما مصمم به استفاده از سرزمین افغانستان در برابر هر کسی گفت. او افزود که برای ما سود خواهد بود که آن را نمی خواهد که برای مقابله با حملات از خاک افغانستان راه اندازی شد در برابر آن.

“آمریکا موافقت کرده است به ترک افغانستان از طریق مذاکرات. این یک راه مسالمت آمیز و از هر دو طرف توافق کرده اند که در آن” او گفت:.

طالبان سخنگوی ستایش پاکستان نقش مهمی در مذاکرات صلح و تشکر از مردم پاکستان و دولت برای حمایت خود را.

صحبت کردن در مورد آینده افغانستان Shaheen گفت:”از طریق داخل افغانستان گفت و گو آینده از دولت این کشور بحث خواهد شد.”

پیش از آن در روز نخست وزیر عمران خان استقبال آمریکا, افغانستان, طالبان صلح و گفت که:”این شروع یک صلح و آشتی فرآیند برای پایان دادن به دهه ها جنگ & رنج مردم افغانستان. من همیشه نگهداری می شود که یک پل راه حل مهم نیست که چقدر پیچیده است و تنها به معنی راه برای صلح است.

او گفت که پاکستان متعهد به اطمینان حاصل شود که “توافقنامه دارای & موفق در آوردن صلح به افغانستان”.

پاکستان منتقدان پر از ستایش برای ما امروز: FM قریشی

صحبت کردن با Geo News لنگر Steve Khanzada وزیر خارجه شاه محمود قریشی گفت: کسانی که استفاده می شود به انتقاد پاکستان بودند تمجید کشور امروز.

“تبریک به تمام ملت پاکستان است که بهآنها احترام در کل وضعیت [افغانستان در مذاکرات صلح]” او گفت:.

وزیر امور خارجه گفت: مذاکرات صلح نمی آمد در مورد به راحتی. او گفت: آن را گرفته بود یک سال و نیم برای اطمینان امضا شده بین دو طرف است. “بسیاری از تلاش های دیپلماتیک و کار انجام شد به دلیل است که ما قادر به دیدن این روز گفت:” وجد آمدیم قریشی.

او اعتبار نخست وزیر عمران خان گفته است که موضع خود شده بود توجیه امروز. او گفت که زمانی که نخست وزیر می گویند که وجود دارد هیچ گزینه ای جز راه حل سیاسی برای حل و فصل افغانستان, درگیری مردم خندید و در او.

“پاکستان در مورد افزایش سطح اعتماد در جهان به دلیل تلاش های خود را,” او گفت:. “پاکستان به دست آورده اعتماد جهان بر اساس آن کار سخت و تلاش.”

صحبت بر چالش هایی که شکننده برخورد چهره به وزیر امور خارجه گفت که پاکستان با احتیاط از کسانی که می خواستند برای خرابکاری در توافقنامه است. “حتی Pompeo گفت: ما نگه داشتن چشم در کسانی که خرابکاری معامله,” او گفت:. “پاکستان شده است هرگز غفلت از کسانی که می خواهند به بدتر شدن وضعیت [در افغانستان],” او گفت:.

وزیر امور خارجه گفت که او در دوحه پس از جمعه و نگران بود که قانون حکم و یا هر فعالیت دیگر تاخیر بیشتر خواهد کرد. “Alhamdulillah که اتفاق نمی افتد,” او گفت:.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de