طالبان پایان جزئی آتش بس اعلام از سرگیری حملات علیه نیروهای امنیتی افغان


چند روز پس از ایالات متحده و طالبان امضا تاریخی صلح در دوحه دومی اعلام کرد روز دوشنبه که خود را جزئی آتش بس با نیروهای امنیتی افغانستان تا به حال به پایان رسید و گفت که حمله به ‘کابل دولت نیروهای’ سر گرفته خواهد شد.

مرگبار انفجار شکسته یک دوره آرامش نسبی در افغانستان روز دوشنبه به طالبان گفت: مبارزان برای از سرگیری عملیات علیه نیروهای امنیتی افغان — تنها چند روز پس از امضای یک قرارداد با واشنگتن با هدف طلوع عصر جدیدی از صلح است.

هیچ گروه بلافاصله مسئولیت این حمله را در یک زمین فوتبال در خوست در شرق افغانستان که در آن سه برادر کشته شدند, مقامات به خبرگزاری فرانسه گفت.

این انفجار رخ داده است در حدود همان زمان طالبان دستور داد مبارزان به راه اندازی حملات علیه ارتش و پلیس افغانستان و نیروهای آوردن به یک پایان آشکار “کاهش خشونت” دوره که تا به حال شاهد یک کاهش چشمگیر در خونریزی.

بخشی از آتش بس بین آمریکا و طالبان و نیروهای امنیتی افغان به طول انجامید در این هفته در حال اجرا به امضای یک توافق بین آمریکا و طالبان در دوحه در روز شنبه تمدید شد بیش از آخر هفته.

“کاهش خشونت… به پایان رسیده است و در حال حاضر عملیات ما ادامه خواهد داد به صورت عادی” سخنگوی طالبان Zabihullah مجاهد گفته است.

“همانطور که در (طالبان) توافق ما مجاهدین نمی خواهد حمله نیروهای خارجی اما ما عملیات خود ادامه خواهد داد و در برابر دولت کابل و نیروهای.”

این طالبان نظامی کمیسیون گردش منظور گفتن مبارزان برای از سرگیری عملیات با توجه به سند ارائه شده به خبرگزاری فرانسه توسط یک شورشی منبع.

منظور می آید یک روز پس از رئیس جمهور اشرف غنی گفت که در ادامه بخشی از بس حداقل تا زمانی که مذاکرات میان مقامات افغان و طالبان kick-off ظاهرا در مارس 10.

Fawad Aman, معاون سخنگوی وزارت دفاع روز دوشنبه گفت که دولت “چک کردن برای دیدن اگر (آتش بس) به پایان رسید”.

“ما تا به حال هر گونه گزارش از هر حمله بزرگ در کشور در عین حال گفت:” قبل از انفجار در مسابقه فوتبال.

نیروهای آمریکایی در افغانستان کاهش یافته است به نظر. پیش از امضای شنبه معامله واشنگتن گفت: این انتظار می رود که طالبان به حفظ کاهش خشونت های پیش از راه اندازی از داخل افغانستان مذاکرات میله میله را در اسلو.

– موتور سیکلت حمله –

این طالبان از سرگیری حملات می آید پس از غنی هشدار داد که شورشیان روز شنبه که او متعهد به بند کلید در دوحه معامله مربوط به آزادی هزاران نفر از زندانیان طالب از زندان.

صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن طالبان یک منبع در پاکستان متهم Ghanis دولت در ایمان بد بیش از این مسئله است.

دوحه معامله شامل تعهد به تعویض 5,000 طالبان زندانیان برگزار شده توسط دولت در قبال 1,000 اسیران اما در یکشنبه غنی گفت: واشنگتن تا به حال هیچ قدرت به مذاکره مانند یک ارز.

“Ghanis ایستاده نشان می دهد که آمریکایی ها معنی داری وجود انجام مقدمات قبل از امضای توافقنامه” این منبع گفت.

به گفته فرمانده پولیس خوست سید احمد Babazai این انفجار در مسابقه فوتبال کشته شدن سه نفر و زخمی شدن 11 ،

“یک موتور سیکلت تقلب با یک بمب منفجر شد در طول یک مسابقه فوتبال” Babazai به خبرگزاری فرانسه گفت.

عبدل فتح Wakman رئیس خوست فدراسیون فوتبال گفته است که سه نفر از برادران برگزار شد.

پس از معامله امضای قرارداد در روز شنبه طالبان شده اند علنا خود را جشن “پیروزی” بر ما است.

تحت شرایط این قرارداد نیروهای خارجی را ترک افغانستان ظرف 14 ماه موضوع را به طالبان امنیت را تضمین و تعهد توسط طالبان به مذاکره با دولت کابل.

در حالی که حامیان توافق می گویند این نشانه اولین گام مهم به سوی صلح و بسیاری از افغان ها از ترس آن را به مقدار کمی بیشتر از یک ما کاپیتولاسیون که در نهایت ببینید طالبان به قدرت بازگشت.

که تا چه حد اتفاق می افتد که لولا در آینده گفتگو میان طالبان جمهور و دیگر افغان سیاسی بازیکنان.

کاهش قابل توجهی در حملات با توجه به جزئی آتش بس ارائه شده افغان یک فرصت نادر برای رفتن در مورد زندگی روزانه خود را بدون ترس از خشونت است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>