طالبان به سبک فتوا صادر شده در انگلستان در برابر هند پخش در BJP مرتبط با تلویزیون


لندن: مشهور هندی پخش راوی Sharma است که در ترس زندگی می کنند پس از یک کانال تلویزیونی در اینجا در ارتباط با Bhartiya Janata Party (BJP) و Rashtriya Swayamsevak Sangh (RSS) مسخر او را به طالبان-style حکم اعدام در طول یک پخش زنده پخش به هزاران نفر از خانواده ها در سراسر شبکه گسترده.

در طول بحث با عنوان “اجازه دهید بحث در آیین هندو” در MATV نشان می دهد میزبان و رهبر جامعه Brij موهان Gupta پرتاب یک حکم اعدام در راوی شارما با تماس او را “خائن شایسته از مرگ”.

Brij موهان گوپتا گفت: “او (راوی شارما) هتاکان جامعه است. او به طور کامل نابود نهاد از دین هندو است. آنچه باید مجازات چنین شخصی سزاوار است؟” Brij موهان Gupta او خواست تا مهمان Dr Tanaji Acharya قبل از پاسخ سوال خود را.

“او (راوی شارما) یک خائن است. او یک خائن است و او سزاوار حکم اعدام. او یک خائن است. او را خیانت به جامعه است; او مرتکب خیانت علیه Sanatan دارام.”

MATV (میدلندز, آسیایی, تلویزیون) متعلق به Kuldeep سینگ Shekhawat رئیس جمهور از دوستان خارج از کشور از BJP انگلستان (OFBJP) که شناخته شده است در حال اجرا یک جمعی کمپین در طول سال گذشته به طور کلی انتخابات که در آن او تلاش برای برانگیختن هندو رای دهندگان در برابر حزب کارگر برای جرمی Corbyn را برای حمایت از حقوق بشر از هند را اشغال کردند کشمیری. شواهد نشان می دهد که رای دهندگان را رد کرده و تفرقه کمپین اما خطرناک کمپین موجب ترس اجتماعی و قومی شورش در انگلستان که در آن زمان.

آسمان – 711, کانال های مستقر در ومبلی و در میان مسلمانان زندگی در انگلستان امکانات برنامه در زبان هندی, زبان انگلیسی, Gujarati و پنجابی.

راوی Sharma قرار گرفت به بیان نفرت تنها چند روز پس از درد و رنج یک حمله در Vishwa معبد هندو در سوتهلل. در ویدئو منتشر شده از تخت بیمارستان, که بلافاصله پس از حمله کهنه رادیو پخش متهم معبد مقامات سازماندهی این حمله در زندگی خود را.

Brij موهان Gupta نیز به نام راوی شارما “تروریست” در طول زندگی نشان می دهد. او اعلام کرد که راوی شارما را به پرداخت قیمت برای آوردن مسائل از معبد به رسانه ها.

او گفت: “خدا هرگز اجازه خواهد داد که چنین افرادی به شکوفا. او را مجبور به پرداخت هزینه برای آن را به شما را ببینید.”

با اشاره به پیام ویدئویی منتشر شده توسط راوی Sharma, MA, مجری برنامه تلویزیونی گفت: “اگر شما به تماشای فیلم Vishwa معبد هندو که دستگیر شده است در خود دوربین شما خواهید دید که او به نظر می رسد مانند یک تروریست است. او فراموش کرده که او استان در لباس پوشیدن و هنگامی که او آمد به این کشور است. من فرهنگی وزیر پس از معبد. من به او اولین وعده غذایی در رستوران.”

این سخنرانی نفرت و تحریک به خشونت در MA تلویزیون را نشان می دهد آمده است به عنوان یک شگفتی به بینندگان از چنین آشکار نفرت در اذهان عمومی به طور کامل در برابر رسانه های تنظیم کننده Ofcom را (دفتر ارتباطی) قوانین.

در تکان دهنده پخش Brij موهان گوپتا گفت که یک معبد بود هندوها و راوی Sharma تا به حال مرتکب جنایت علیه مادر از کارش. او اعلام کرد که مبارزه بین راوی شارما و معبد اعضای کمیته تا به حال او را متاثر.

او گفت: “این راه حل به تفاوت معنا نیست که به باعث و مانند یک عمل تروریستی و تبدیل شدن به مانند یک تروریست و شروع به ارعاب و اذیت و آزار مردم و انجام کارهای اشتباه. روز قبل از دیروز یا حدود 3-4 روز پشت یک نجیب زاده (راوی شارما) ثبت تصویری از تخت بیمارستان و منتشر شده است که تصویری به 173 کشور است که گسترش مانند بوش آتش سوزی در جنگل های استرالیا.”

این MATV میزبان نشان می دهد متهم هندو رسانه های مرد از اهانت به “جامعه هندو و Sanatan دارام در تمام جهان گسترده ای”.

وی افزود: “او dented. او را بدنام جامعه است. او به طور کامل نابود نهاد از دین هندو است.”

Brij موهان گوپتا در ادامه به تماس راوی Sharma یک فرد پایین تر و پایین تر از طبقه: “همین دلیل است که او ذهنیت باقی مانده است پست تر است. او یک فرد پایین تر از ذهنیت است. درست است.”

نشان می دهد میزبان خود گفت بینندگان که او احساس ضرب و شتم راوی Sharma زمانی که او در معبد: “هنگامی که او در معبد او با استفاده از کرک این جوک ها که ما احساس ضرب و شتم او را پس از آن و وجود دارد. کسانی که جوک نیست برای معابد. او هیچ رفتار.”

صحبت کردن به این خبرنگار Dr Tanaji Acharya گفت که او نمی صدور حکم اعدام آقای شارما. او در افراطیترین خود را از کانال و نظرات ساخته شده است. او توضیح داد: “من بخشی از این برنامه به عنوان یک هندو ، من آگاه بود که نشان می دهد استفاده می شود در برابر آقای شارما آنها به من احترام بگذارند. من به نظر من تنها در مسائل دینی است. من تا به حال هیچ نقشی در نشان می دهد و من تا به حال هیچ نظر. اگر من تا به حال شناخته شده است که مضر نظر ساخته خواهد شد در نشان می دهد من می خواهم که کاهش یافته است به بخشی از.”

وقتی پرسیده شد که به نظر خود را در مورد کانال دخالت در نفرت-سخنرانی در برابر یک شخص هندو آقای Shekhawat گفت: بریتانیا در رسانه های تنظیم کننده Ofcom تحقیق در این مورد است. Brij موهان گوپتا گفت: وکلا باید به او گفت که به نظر در این موضوع. این قابل درک است که قانون شرکت گلن وکلایی است که به نمایندگی از راوی Sharma اما یک سخنگوی این شرکت قانون خودداری از پاسخ به سوالات از طریق ایمیل.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>