‘Nihilism سیستمیک’: پروفسور انفجاردموکرات قانونگذار تماس به لغو کلاس تاریخ آمریکا

جیسون هیل، استاد دانشگاه دپل روز پنجشنبه گفت که این “نیهیلسم سیستمیک” است که می خواهد آموزه تاریخ آمریکا را لغو کند.

“آنچه ما در سیستم آموزشی می بینیم nihilism سیستمیک است، هیل گفت فاکس نیوز ‘”تاکر کارلسون امشب.” او در پاسخ به گزارشی که رپر ایالتی ایلینوی دموکرات دارد، لاشان فورد می خواهد تدریس تاریخ آمریکا در مدارس ایلینوی را لغو کند زیرا می گوید این کار نژادپرستانه است.

بيا يه قدم جلوتر برگرديم چند هفته پیش، دانشگاه راتگرز اعلام کرد که دستور زبان نژادپرستانه است. دستور زبان علمی است که به روش مناسب ارتباط شفاهی و نوشتاری می پردازد. وقتی به دستور زبان حمله می کنید، به زبان حمله می کنید که روششناخت است.” هیل گفت.

پروفسور گفت که این حمله برای جلوگیری از استدلال مردم و از بیان اختلاف طراحی شده است، و مردم را «در سطح خرخر حیوانات مزرعه» رها می کند.

“شما از تاریخ بشر را دور: شما را از حقوق قانون اساسی ما، لایحه حقوق ما، اصلاحیه دوم ما، متمم اول، اصول زمان فرسوده ما که ما استفاده می کنیم برای دفاع از روش زندگی ما، ما جودو مسیحی، گفت: “هیل گفت. (مرتبط: حکومت Cuomo: برچیدن مجسمه های تاریخی ‘بیان سالم’ خشم)

استاد گفت: فعالان چپ و سیاستمداران نه تنها پس از تاریخ و مجسمه ها بلکه زبان خود را — با تماس دستور زبان نژادپرست رفتن.

“شما به نيهيليسم سيستميک نگاه ميکنيد.  شما به ضد مسیح نگاه می کنید، تا آنجا که من نگرانم، “هیل” با این خاطر که افرادی که می خواهند تاریخ آمریکا را لغو کند، «هیچ» در ذهن شان وجود دارد تا آن را جایگزین آن بکند. “آنها می خواهند برای از بین بردن خوب به خاطر آن خوب است.” (مرتبط: ویکتور دیویس هانسون: گرفتن مجسمه ها ‘درباره تحقیر و قدرت’)

تندیس کشیش اسپانیایی کاتولیک رومی Junipero Serra در پالما دمایورکا در تاریخ 22 ژوئن 2020 تصویر شده است، پس از آن با دیوارهای نقاشی با خواندن “نژادپرستانه” دودید. (عکس توسط JAIME REINA / AFP) (عکس توسط JAIME REINA/AFP از طریق تصاویر گتی)

پروفسور استدلال کرد که روند منسوج کردن تاریخ و ارزش های آمریکا با شورش های که در طول ماه های تابستان شهرهای آمریکا را به بلا یخود گرفته آغاز نمی شود. …من هشدار داده بودم که این nihilists پسامدرن که از بازگشت در دو دهمین سال 60 شروع شد زمانی که شما تا به حال این رشته های بزرگ حمله به دلیل … و با استدلال، واقعیت عینی و منطق به عنوان ساخت مردان امپریالیستی، نژادپرست سفیدپوست، خودداری شود.”

“امروز ما اينو ميبينيم” و بنابراین شما تاریخ را به طور تمام و تمام سلب می کنید.”

“پروژه ۱۶۱۹” که توسط نیویورک تایمز حمایت می شود، تلاشی برای لغو تاریخ آمریکا نیست بلکه تلاش می کند آن را در اطراف پایه و اساس و حفظ برده داری دوباره تعریف کند. دانشگاهیان و قانونگذاران محافظه کار به دقت آن حمله کرده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im