افسر ویسکانسین معلق مورد حمله قرار گرفت، توسط اوباش در خانه اش تیر خورد، پلیس می گویند

پلیس یکشنبه گزارش داد که یک اوباش حمله و تیر به یک افسر پلیس ویسکانسین معلق در خانه Wauwatosa خود را.

افسر جوزف منسه که پس از تیراندازی و کشتن یک نفر سوم در یک دوره پنج ساله معلق شد و دیگر افراد ناشناس او در حمله هماهنگ شده توسط تقریبا 50-60 نفر در روز شنبه مجروح شدند، پلیس گفت: به گزارش فاکس 6. WDJT گزارش داد که این افسر پس از تلاش برای صحبت با تظاهرکنندگان که گزارش می شود خرابکاری اموال مورد ضرب و شتم قرار داده شد.

به گزارش فاکس 6، منسه در فیس بوک نوشت: «دیشب معترضان در حالی که من در آن جا بودم به خانه دوست دخترم آمده بودند و سعی کردند مرا بکشند»  هر دو مورد حمله قرار گرفتيم و مشت زديم و در نهايت چندين بار تير خورديم يه گلوله گلوله به اندازه اينچ منو از دست داد

“من همه برای اعتراضات مسالمت آمیز، حتی علیه من، اما این هر چیزی جز صلح آمیز بود، “او ادامه داد. “طعنه آمیز در همه این است که آنها شعار زندگی سیاه و سفید ماده تمام مدت، اما هیچ توجه به هیچ یک از کودکان سیاه پوست که در آن زندگی می کنند و یا من، یک مرد سیاه پوست است.”

گزارش فاکس ۶ گزارش داده است که منسا در پنج سال گذشته سه نفر را در خط وظیفه به ضرب گلوله کشته و کشته است که دو نفر از آنها به صورت توجیهی حکم داده شده اند. به گزارش فاکس 6، این افسر در 15 ژوئیه پس از شلیک گلوله و کشته شدن یک جوان 17 ساله در ماه فوریه، با رای شورای شهر به اتفاق آرا از نیروی پلیس Wauwatosa معلق شد.

به گزارش فاکس 6، افسر با پرداخت حقوق در حال بررسی بیشتر پرونده در حال ترک اداری قرار داده شده است.

پس از حمله، منسه عقب نشینی به خانه، WDJT گزارش داد. به گزارش رسانه های محلی، اوباش به سمت درب پشت خانه پیش روی کرده و یک گلوله ساچمه ای را به داخل خانه شلیک کرده است. به گزارش ثقبه، واون مايز فعال ماده سياه پوست اندر منطقه ميلواکي با اين حساب اختلاف نظر دارد و گفت منسه يک يازدم تفنگ معترضين را گرفت و باعث آتش گرفتن سلاح شد.

پلیس خانه را در بیانیه ای به عنوان اقامتگاه خصوصی منسه شناسایی کرد، هر چند منسه از خانه به عنوان دوست دخترش در یک فیس بوک در یک پیام اشاره کرد.

گزارش رسانه های محلی گزارش داد که حادثه شنبه هنوز در دست بررسی است. (مرتبط: ‘روحیه در توالت است’: مقامات اتحادیه پلیس نمی خواهند پسران خود را در اجرای قانون)

دنیس مک براید شهردار واواواتوسا در بیانیه ای گفت: «در هفته های اخیر گروه های مختلفی در واواواتوسا دست به اعتراض و اعتراض کرده اند و خواستار اخراج افسر منسا شده اند.

شهر واواواتوسه همواره از حق اعتراض مسالمت آمیز حمایت و حفاظت کرده است. رویداد دیشب یک اعتراض مسالمت آمیز نبود؛ رفتار مجرمانه ای بود. اگر عاملان این رفتار مجرمانه شناسایی شوند، به حداکثر حد مجاز قانون تحت تعقیب قرار خواهند گرفت.»

محتوا ایجاد شده توسط بنیاد خبری روزانه کالر بدون دریافت هزینه برای هر ناشر خبری واجد شرایط ی که می تواند مخاطبان زیادی را در دسترس قرار دهد، در دسترس است. برای دریافت مجوز از محتوای اصلی ما، لطفا با [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>