به حالت تعلیق در جامو و کشمیر DSP Davinder سینگ فرستاده بیشتر به حضانت تا مارس 10

توسط PTI

دهلی نو: به حالت تعلیق در جامو و کشمیر افسر پلیس Davinder سینگ که دستگیر شد در حالی که گذر گاه دو حزب-ul-مجاهدین تروریست ها در یک وسیله نقلیه در سرینگر-Jammu بزرگراه در اوایل سال جاری بود که در روز جمعه فرستاده بیشتر وادار سازد بازجویی توسط یک دادگاه دهلی تا مارس 10.

ویژه قاضی Munish Markan تمدید سینگ پس از بازداشت به پلیس دهلی گفت که او نیاز به توان بیشتر در مواجهه با سه نفر از افراد متهم به — جاوید اقبال سید نوید مشتاق و عمران شفیعی میر — بازداشت شده در پرونده به زیرخاک در اوردن نقش مربوطه خود را.

دادگاه همچنین تمدید بازداشت اقبال, Mushtaq و میر تا 10 آوریل در درخواست توسط پلیس است.

پلیس دهلی گفت که متهم شده بودند به بازجویی بیشتر برای شناسایی سایر افراد درگیر.

“بازداشت شد مورد نیاز برای تعیین هویت از دیگر کنترل” پلیس به دادگاه گفت.

پلیس گفت که بیشتر بازجویی لازم بود به لانه توطئه بزرگتر و نقش متهم به ردیابی جزئیات معاملات مالی, بررسی و ردیابی دیگر مجرمین است.

دفاع مدافع Prashant Prakash مخالف بازداشتگاه بر روی زمین است که هیچ تازه و دلایل کافی برای این بازداشتگاه را خواستار شدند.

او در ادامه گفت که در این زمینه از بازداشتگاه شد و همان قبلی ها هستند از این رو پلیس نمی تواند اجازه داده می شود به بازجویی از متهم ،

دادگاه دستور به پلیس برای انجام سینگ معاینه پزشکی و پس از هر 48 ساعت.

سینگ به حالت تعلیق در آمد از جامو و کشمیر پلیس در ماه ژانویه این سال است.

پلیس دهلی ویژه همراه آورده بود سینگ به سرمایه های ملی از Hira نگر زندان در جامو و کشمیر.

دادگاه فرستاده بود سید نوید مشتاق و دیگران به بازداشت پلیس تا آوریل 3 بعد از پلیس گفت که او و دیگر شرکت متهم به برنامه ریزی برای اجرای حملات تروریستی در دهلی نو و دیگر نقاط کشور و قتل های هدفمند از اشخاص محافظت شده.

پلیس گفت که مشتاق فرمانده Shopian منطقه Hizbul مجاهدین مورد استفاده برای چت با دیگر شرکت متهم و شبه نظامیان از طریق اینترنت مختلف سیستم عامل از جمله darknet چت.

“مشتاق, همراه با دیگر شبه نظامیان از Hizbul مجاهدین بودند و برنامه ریزی برای اجرای یک حمله تروریستی در دهلی نو و دیگر نقاط کشور و قتل های هدفمند از محافظت افراد” پلیس به دادگاه.

پلیس دهلی در زمینه FIR در بخش 120B از IPC و بخش های دقیق فعالیت های غیر قانونی پیشگیری از عمل (UAPA).

شاه گفت که جوانان جامو و کشمیر و پنجاب بودند که آموزش دیده برای انجام فعالیت های تروریستی.

شاه همچنین با اشاره D شرکت و Chhota شکیل.

با توجه به صنوبر ویژه تلفن همراه دریافت کرده بود یک ورودی که D شرکت بودجه pro-Khalistan سازمان های تروریستی در پنجاب.

تحت این شاه سینگ را بازداشت گرفته شد.

ویژه همراه بود نیز مورد بازجویی قرار سینگ در مورد Khalistan زاویه, پلیس گفت:.

اگر چه سینگ بود و نه نام در شاه سلول خاص تا به حال برخی از ورودی ها بر اساس آن پرس و جو انجام شد و به حالت تعلیق DSP سوال شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>