مظنون که گفته می شود کشته شدن پسر قاضی فدرال در بر داشت مرده

اجرای قانون را آغاز کرده است بررسی اینکه آیا یک بدن یافت می شود در ایالت نیویورک است که از مسلح که به ضرب گلوله کشته شد و پسر از یک قاضی فدرال در نیوجرسی یکشنبه.

ایالت نیویورک پلیس بدن توصیه کمتر از 24 ساعت پس از تیراندازی در محل خانه ایالات متحده در منطقه قاضی استر Salas که در آن فرد مسلح کشته Salas’ پسر و زخمی شوهر او قبل از فرار.

مقامات بر این باورند که بدن این است که دیگری را وکیل Roy دن Hollander که با توجه به آنچه مقامات گفته بود خود وارد زخم گلوله نیویورک تایمز گزارش داد.

دن Hollander خود توصیف ضد فمینیستی که تا به حال شکایت کرد, کاباره ها برای ارائه تخفیف به زنان و دانشگاه کلمبیا بیش از دروس ارائه شده در مطالعات زنان با توجه به نیویورک تایمز.

او همچنین آورده یک طرح دعوی در دادگاه قبل از Salas در سال 2015 به چالش کشیدن مرد-تنها نظامی پیش نویس این استدلال که انتخابی خدمات سیستم نقض زنان در برابر حفاظت از تنها نیاز به ثبت نام برای پیش نویس این بار گزارش شده است.

پلیس یک بسته خطاب به Salas خپله پس از یافت دن Hollander بدن با توجه به اجرای قانون مقامات معلومات مورد بررسی است.

Salas در زیرزمین او در زمان تیراندازی و آسیبی نرساند. جستجو برای تیرانداز led مقامات برای آزادی نیویورک حدود دو ساعت رانندگی در شمال از آن تیراندازی صورت گرفت در New Brunswick, New Jersey.

شوهرش را علامت Anderl کشته شد چندین بار است اما در شرایط با ثبات است. پسرش دانیل Anderl, 20 کشته شد پس از یک شات به قلب تایمز گزارش داد.

هفته گذشته Salas اختصاص داده بود به یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام علیه دویچه بانک که مدعی این شرکت موفق به عمل در معاملات مشکوک از اپستاین حساب. تیراندازی ظاهر نمی شود به صورت هر چند مقامات هنوز در حال بررسی انگیزه سی ان ان گزارش شده است. (مرتبط: دویچه بانک مرکزی حمله کردند و بیش از پولشويی طرح)

اپستاین در زندان درگذشت در سال 2019 در انتظار محاکمه در قاچاق جنسی اتهامات عنوان شده علیه.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im