Sushant Singh Rajput مرگ: SC به شنیدن Rhea Chakraborty درخواست در آگوست 5

توسط PTI

دهلی نو: دیوان عالی کشور برنامه ریزی شده است برای شنیدن در آگوست 5 درخواست ثبت شده توسط بازیگر Rhea Chakraborty که در پی انتقال یک شاه تسلیم در برابر او در ارتباط با مرگ بازیگر, Sushant Singh Rajput, از پتنا به بمبئی.

به هر علت در لیست آپلود شده در دادگاه راس وب سایت انتقال درخواست ثبت شده توسط چاکرابورتی خواهد آمد تا برای شنوایی قبل از یک نیمکت دادگستری Hrishikesh روی در روز چهارشنبه.

Rajput سن 34 بود آويزان از سقف آپارتمان خود در حومه Bandra در بمبئی در ژوئن 14 و پس از آن پلیس بمبئی بوده است کاوش مورد نگه داشتن در ذهن زوایای مختلف.

بخوانید| ماهاراشترا نکته در SC, ED فایل مورد در برابر Rhea Chakraborty

دولت بیهار و ماهاراشترا در حال حاضر ثبت اخطار در بالا و دادگاه به دنبال شنیده می شود قبل از هر گونه سفارش در گذشت چاکرابورتی درخواست که در آن او به دنبال انتقال شاه تسلیم در برابر او و دیگران به اتهام جرم از abetment از خودکشی از پتنا به بمبئی.

کریشنا Kishore سینگ پدر این اواخر بازیگر نیز ثبت یک نکته در راس دادگاه در این موضوع است.

نکته این است که یک حق شفعه قانونی اندازه گرفته شده برای اطمینان حاصل شود که یک حزب نیست هر مطلوب سفارش بدون اطلاع و یا یک جلسه گفته به حریف.

در جولای 25, Rajput پدر را به حال تسلیم FIR در راجیو نگر ایستگاه پلیس در پتنا در برابر چاکرابورتی و شش دیگران از جمله اعضای خانواده او را متهم کرده که آنها را از معاونت در جرم بازیگر خودکشی.

در درخواست ثبت در راس دادگاه چاکرابورتی ادعا کرده است که Rajput پدر خود “نفوذ” در roping او در شاه تسلیم در پتنا در بیهار متهم او را از abetment خودکشی پسر خود را.

این بازیگر گفت: در خواستی که او در زندگی در رابطه با Rajput شده است و در تروما با توجه به مرگ این بازیگر و علاوه بر گرفتن تجاوز و تهدید به مرگ.

“مربوط به ذکر است که مرحوم و درخواست شد در زندگی-در رابطه پس از یک سال و تا ژوئن 8 سال 2020 زمانی که درخواست کرده بود به طور موقت منتقل شده به محل اقامت خود در بمبئی” او گفته او را پذیرفت.

چاکرابورتی نیز گفت: در خواستی که “مرحوم (راجپوت) بود که از افسردگی رنج می برند برای برخی از زمان بود و همچنین در ضد افسردگی و خودکشی کرد در صبح روز 14 ژوئن 2020 در Bandra اقامت توسط خود حلق آویز”. او گفت: در خواستی که آن را می شود کاملا روشن است که شروع تحقیقات در پتنا اشتباه است در صورت عدم وجود هر گونه عمل باعث داشتن بوجود آمده در پتنا.

کل علت اقدام به عنوان متهم در شاه بوجود آمده بود در Bandra در بمبئی او را درخواست کرده است.

FIR به ثبت رسیده است در برابر او و دیگران در پتنا به اتهام جرائم مختلف تحت بخش از قانون مجازات اسلامی از جمله 306 (abetment خودکشی), 341 (مجازات غیر قانونی خویشتن), 342 (مجازات قانونی حبس), 380 (سرقت در خانه خانه) 406 (مجازات کیفری برای نقض اعتماد) و 420 (خیانت و صداقت القا تحویل اموال).

در تاریخ 30 ژوئیه دادگاه بالا بود junked جداگانه درخواست ثبت توسط یکی Alka پریا به دنبال انتقال از حمله به Rajput مرگ مورد از پلیس بمبئی به CBI.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>