سوشانت سینگ راجپوت مورد: ضبط بیانیه Defer تا SC درخواست می شنود، می گوید: Rhea چاکرابورتی به ED

توسط PTI

بازیگر نقش ریا چاکرابورتی، متهم به خودکشی سوشانت سینگ راجپوت بازیگر، روز جمعه در ارتباط با پرونده پولشویی که توسط آن در اختیار اداره اجرای قانون قرار گرفته بود، در اینجا ظاهر شد.

این جوان ۲۸ ساله به دفتر آژانس در منطقه بالارد استیت رسید و برادرش شویک را در مدت کوتاهی قبل از صبح همراهی می کرد.

مدیر کسب و کار او که همچنین برای راجپوت کار می کرد، Shruti Modi، نیز در قبل از آژانس ظاهر شد به زودی پس از آن که او نیز احضار شد.

مقامات گفتند که اظهارات چاکرابورتی و مودی تحت قانون جلوگیری از پولشویی (PMLA) ثبت شده است.

دوست و هم اتاقی راجپوت سیدارث پیتاننیز توسط ED خوانده شده است تا روز شنبه در ارتباط با این پرونده پولشویی که ناشی از شکایت پدر بازیگر با پلیس بیهار در ارتباط با مرگ او است، ظاهر شود.

پیتاندر حال حاضر از بمبئی خارج شده است و او در مصاحبه های مختلف کانال خبری گفته است که او در ۱۴ ژوئن در تخت باندرا حضور داشته است که این بازیگر ۳۴ ساله خود را به دار آویخته است.

IT professional, stated to be living with Rajput for about an year, had arliered his statement with the Mumbai Police as part of their accidental death report (ADR) probe in the case.

در صورتی که آژانس بعد از چند ساعت از دفتر آژانس خارج شد، از شویک بازپرسی کرد یا نه، بلافاصله مشخص نبود.

Chakraborty، متهم شده توسط پدر راجپوت به شرکت در خودکشی پسرش، در ابتدا حاضر به ظاهر شدن در برابر آژانس با استناد به درخواست تجدید نظر خود را در انتظار در دیوان عالی کشور است.

“با توجه به این واقعیت است که ED به رسانه ها اطلاع داده است که درخواست به تعویق انداختن حضور خود را رد شده است، ریا در حضور در دفتر ED ظاهر شد، “Satish Maneshinde مدافع او گفت.

مدافع، بیانیه ای صادر کرد و گفت چاکرابورتی یک شهروند قانون است و با کاوشگر همکاری خواهد کرد.

Chakraborty دادخواست در دادگاه راس زاویه دید درخواست کرده است که پرونده توسط پلیس بیهار علیه او ارائه شده به پلیس بمبئی منتقل شود.

هفته ديگه درخواست شبهه شنيده ميشه

انتظار می رود آژانس از چاکرابورتی که در دادخواست خود به دادگاه اعلام کرد که او در یک رابطه زنده با راجپوت، در مورد دوستی خود را با بازیگر، معامله های احتمالی کسب و کار و تحولات ی که در طول چند سال اخیر بین آنها صورت گرفت و ثبت بیانیه خود را تحت PMLA سوال کند.

انتظار می رود که خط پرسش ED در اطراف درآمد چاکرابورتی، سرمایه گذاری، معاملات تجاری و معاملات حرفه ای و لینک می چرخد.

املاک واقع در منطقه خار از شهرستان، مرتبط با چاکرابورتی، نیز توسط ED برای منبع خرید و مالکیت آن کاوش می شود.

آژانس قبلا ً حسابدار چارترشده راجپوت (CA) ساندیپ شریدار و مدیر خانه و مامور شساموئل میراندا را دو بار در این مورد زیر سؤال می بره.

پدر راجپوت در شکایت ش ادعا کرده بود که میراندا پس از اخراج کارمنداناستخدام شده توسط پسرش توسط چاکرابورتی استخدام شده است.

ED همچنین CA Ritesh Shah چاکرابورتی را برای بازپرسی احضار کرده است.

پدر ۷۴ ساله راجپوت کی کی سینگ که ساکن پتنا است در ۲۵ ژوئیه شکایتی به پلیس پتنا علیه چاکرابورتی، پدر و مادرش (مادر ساندیا چاکرابورتی و پدر ایندرجیت چاکرابورتی)، برادر شویک، میراندا و مودی و افراد ناشناس یکه تازکرده و آنها را متهم به تقلب و مباشرت در خودکشی پسرش کرده بود.

CBI این FIR را روز پنجشنبه به عنوان یک پرونده تازه رزرو کرده بود و به عنوان متهم همان افراد نام برد.

پلیس بمبئی در مرگ راجپوت یک کاوشگر جداگانه انجام داده و تا به حال تعدادی از تهیه کنندگان و کارگردانان برجسته فیلم را زیر سوال برده است.

پدر همچنین ادعای بی قاعده مالی در حساب های بانکی پسرش را داشته است.

در شکایت ، سینگ ادعا کرد که 15 تومان کرور از حساب بانکی راجپوت در یک سال به حساب افراد شناخته شده و یا متصل به ستاره فیلم اواخر siphoned شد.

زیر اسکنر ED حداقل دو شرکت به راجپوت و برخی از معاملات مالی مربوط به چاکرابورتی، پدرش و شویک که اظهار می شود به عنوان مدیر در این شرکت ها مرتبط هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>