*سوشانت در رديف مرگ: نماینده بیهار ادعا می کند سانجای راوت تلاش می کند تحقیقات

را گمراه کند

توسط ANI

بی جی پی راجیا سبها نماینده گوپال نارایان سینگ ادعا کرد که سانجای راوت رهبر شیو سِنا سعی دارد با گفتن این که بازیگر با پدرش شرایط خوبی را در پیش نداشته است، در مورد مرگ سوشانت سینگ راجپوت، راه را گمراه کند.

من شخصا خانواده سوشانت رو ميشناسم پدر هرگز نمی تواند از پسرش جدا شود. پدرش قبلاً می رفت و سوشانت را می دید. پس می توانم بگم که گفته سانجای راوت کاملا ً اشتباه است. او در تلاش است تا راه تحقیق را گمراه کند.” نماینده بی بی پی از بی هار به ANI گفت.

سینگ بیشتر ادعا می کند که دولت ماهاراشترا در پوشش کل این موضوع نقش دارد.

چه چیزی در دو ماه گذشته از تحقیقات پلیس بمبئی بیرون آمد؟ موضوع عمده ای که در آن معامله پول وجود دارد، به دلیل آن مشکل وجود داشت و پلیس ماهاراشترا هرگز آن را بررسی کرد. جایی دولت مهاراشترا کسانی را که پلیس بیهار در حال افشای آنها بود، رهایی می داد»

خوانده شده | ED شروع به سوال کردن Rhea Chakraborty در مورد پول شویی

بنابراین من فکر می کنم که کل توطئه از هم باز شده و دولت ماهاراشترا در پوشش کل موضوع نقش دارد.”

قبلاً، راوت سوالاتی را بر سر روابط راجپوت با پدرش مطرح کرده بود.

درسته، چند بار سوشانت به پاتنا رفته تا پدرش رو ببينه؟ من با پدرش همدردی دارم اما چیزهای زیادی وجود دارد که به سطح خواهد امد.”

بر اساس شکایت پدر راجپوت، کی کی سینگ، یک FIR علیه ریا چاکرابورتی در اداره پلیس راجیو ناگار در پتنا تحت بخش های مختلف از جمله ابتکار به خودکشی ثبت شده بود.

*اداره مرکزی تحقیقات پرونده ای علیه 6 متهم از جمله ریا چاکرابورتی و دیگران در ارتباط با مرگ راجپوت ثبت کرده است.

•آژانس تحقیق اسناد مربوط به مرگ بازیگر را از پلیس بیهار جمع آوری کرده است.

سوشانت در ۱۴ ژوئن در اقامتگاه بمبئی اش مرده پیدا شد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>