*سوشانت مورد مرگ: هنرپيشه بالیوود دفتر، وسیله نقلیه به تیم پلیس بیهار

ارائه می دهد

خدمات اکسپرس نیوز

پاتانا: مانوج مونتاشير نويسنده و ترانه سرا بالیوود ماشین و دفتر خود را به صورت رایگان به تیم پلیس پاتنا که در بمبئی اردو می زد پیشنهاد داده است تا در مورد مرگ سوشانت سینگ راجپوت بازیگر تحقیق کند.

در حال حاضر، یک تیم چهار پلیس از بیهار با جمع آوری شواهد و ثبت اظهارات افراد به طور مستقیم یا غیر مستقیم مربوط به پرونده مرگ بازیگر، در بمبئی در حال بررسی پرونده هستند. پلیس ها با مشکل مواجه هستند به عنوان پلیس بمبئی رد کرده است برای تسهیل اقامت و انتقال به آنها.

بعلاوه، پلیس بمبئی ادعا می کند که پاتنا اس.اس.وینای تیواری را قرنطینه کرده است، که به بمبئی فرستاده شده بود تا تیم را رهبری کند، در یک مهمانخانه در روز یکشنبه.

مانوج مونتاشير روز چهارشنبه در توييت کرد که اگر پليس بيهار هيچ حمايتی برای اقامت و حرکت در بمبئی به دست نیاوريد، آماده است دفتر و ماشين خود را با راننده ای به تيم ارائه دهد. گزارش شده که پلیس بیهار هیچ حمایتی برای اقامت و حرکت در بمبئی نمی کند. من آماده ام که دفترم را در جایی که همه نوع امکانات وجود دارد، خالي کنم. من ماشین و راننده را نیز ، تحقیقات پلیس بیهار باید متوقف شود”، او توییت کرد.

او نيت همه کساني که عليه پرونده به سي بي اي تحويل داده مي شدند شک داشت واضح است که تلاش برای نجات یک حشره دار و دروغ گفتن پس از دروغ گفتن انجام می شود. پدر بی حق 74 سال به دنبال عدالت است”، او بیشتر توییت.

Muntashir محبوب در بالیوود برای داستان خود را در یوتیوب در خلق ادبی افسانه ای از کافان، یکی از داستان های معروف از Munshi پریم چاند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im