*سوشانت مورد مرگ: بیهار DGP هشدار می دهد که اگر افسر IPS امروز اجازه ترک بمبئی را نداده باشد امروز

توسط PTI

پاتانا: رئیس پلیس بیهار گوپتشوار پاندی روز پنجشنبه در مورد اقدام قانونی هشدار داد اگر یک افسر IPS که برای کاوش سوشانت سینگ راجپوت بازیگر مرد به بمبئی رفته بود تا پایان روز از “قرنطینه ٔ اجبار پذیر” آزاد نشده باشد.

پاندی اظهار بی مبالاتی کرد که از طرف مقامات شهرداری در بمبئی که وی متهم به نگه داشتن افسر IPS وینی تیواری در بازداشت خانگی مجازی است، علی رغم مطلع شدن از اظهارات ناخوشایند دیوان عالی کشور علیه اقدام آنها، ابراز بی مبالاتی کرد.

صحبت کردن با خبرنگاران ، DGP گفت که او را به وکیل مدافع دولت در این مورد مشورت و ، اگر Tiwari ، به عنوان SP ، شهر (شرق) در پاتنا ، اجازه داده نشده بود تا امروز به ترک ، حرکت دادگاه می تواند گزینه ای باشد.

همچنین خوانده شده | سوشانت سینگ راجپوت مورد مرگ: بیهار دی جی پی پلیس بمبئی را به غیرحرفه ای بودن متهم می کند

این بازداشت خانگی مجازی است. افسر ما بعد از اطلاع دادن همتايانش به بمبئي رفت و در آن جا به صورت خطي و تلفني خبر داد من هم یک پیام کوتاه برای همتای خود در ماهاراشترا فرستاده بودم و به او اطلاع می دادم که تیواری سه روز در آنجا خواهد بود و جزئیات را با او در می گفت.

Tiwari برای اقامت در IPS Mess درخواست کرده بود، که اعطا نشده بود. ما ولش ميکنيم اما قرنطينه ي اجاب شده اش مدت يکم بعد از رسيدن ش به بمبئي غير قابل قبوله

“منطقه پاتنا” به رئیس سازمان BMC نوشت که به نقل از دستورالعمل های دولت ماهاراشترا که تیواری می توانست بر اساس آن از قرنطینه معاف شود، نقل کرده است.

جواب مثبت ي نداده، اون مُدله کرده.

پاندی دیروز گفت، زمانی که دیوان عالی کشور نیز به درمان با تیواری اخم کرد و آن را غیرحرفه ای می نامد، IGP دوباره با مقامات شهرداری تماس گرفت، اما هیچ چیز از آن آمد.

ما اکنون تا آخر روز منتظر یم و در این مدت با وکیل مدافع کل مشورت کنیم. اگر همه چیز شکست بخورد، انتقال دادگاه می تواند گزینه ای باشد، پاندی افزود.

این بازیگر ۳۴ ساله در ۱۴ ژوئن گذشته در داخل محل اقامت باندرا ی خود مرده پیدا شد و یک FIR توسط پدرش کی کی سینگ که ساکن پاتنا است در ۲۵ ژوئیه در یک ایستگاه پلیس محلی جاسازی شد.

یک تکه جنگ بین دولت های دو ایالت با مهارارشترا در گرفت که ادعا می کرد بیهار از زمانی که مرگ در خارج از ایالت رخ داد صلاحیت قضایی در این موضوع را نداشت.

درخواست ادعا همان نیز در دیوان عالی توسط بازیگر رایا چاکرابورتی، که به همراه اعضای خانواده اش به عنوان متهم اصلی در FIR تسلیم شده توسط راجپوت پدر ثبت شده است.

او متهم به مبادرت به خودکشی بازیگر، نگه داشتن او در بند های نادرست و فریب دادن او به کرور روپیه شده است.

این به این دلیل بود که پدر بی قرار به نام پاندی و درخواست که این موضوع را به CBI که پس از آن، همان روز، با توصیه به اثر توسط دولت نیشی کومار تحویل داده شود.

مرکز، هم، اطلاعیه ای صادر کرد که این توصیه را تصویب می کرد، در یک تماس آشکار با دولت شیو سنا-ان سی پی- کنگره در ماهاراشترا که نیازی به تحویل این موضوع به CBI نبود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im