سوزان رایس، بایدن فینالیست، گفت: Bowe Bergdahl خدمت ‘با افتخار و تمایز’

سوزان رایس مشاور سابق امنیت ملی در سال ۲۰۱۴ به بوبرگدال فراری در این کشور، به ستایش از این کار، گفت که برگدال «به ایالات متحده خدمت افتخار و تمایز می کرد.»

Bergdahl infamously walked off his Army post in Afghanistan in June 2009 and then was captured and hostage ed by a Taliban-aligned group for nearly five years. دولت باراک اوباما رئیس جمهور سابق آمریکا آزادی برگدال را در ۳۱ مه ۲۰۱۴ به عنوان بخشی از مبادله زندانیان برای پنج عضو طالبان تضمین کرد.

رایس در مصاحبه ای در تاریخ ۱ ژوئن ۲۰۱۴ ای بی سی نیوز از رکورد برگدال دفاع کرد، پس از اینکه از او پرسیده شد که برگدال باید به خاطر فرار از خانه مجازات شود یا خیر. او ن بايد با سلامت با خانواده اش متحد بشه او نباافتخار و متمایز به ایالات متحده خدمت کرد.” رایس پاسخ داد.

(Photo by U.S. Army via Getty Images)

در این تصویر بی تاریخ که توسط ارتش آمریکا ارائه شده است، گروهبان بو برگدال در مقابل پرچم آمریکا قرار می گیرد. (ارتش ایالات متحده از طریق تصاویر گتی)

و ما در نهایت فرصت ی را پیدا می کنیم تا آنچه در سال های گذشته اتفاق می وزد را بیاموزیم، اما آنچه که اکنون مهم تر از همه است، سلامتی و رفاه اوست، که او این فرصت را دارد که در آرامش و امنیت بهبود پیدا کند و دوباره با خانواده اش متحد شود. به همین دلیل است که این روز بسیار با حال است، او ادامه داد.

برگدال در اکتبر ۲۰۱۷ به اتهام فرار و بدرفتاری در پیش روی دشمن، گناهکار اعلام کرد. قاضی نظامی برگدال را به یک ترخیص بی شرف محکوم کرد، اما در نوامبر ۲۰۱۷، هیچ زندان.

رایس در حال حاضر مدعی برتر برای تبدیل شدن به نامزد فرضی دموکرات ریاست جمهوری جو بایدن نامزد نامزد حزب دموکرات است. (مرتبط: مدارس دولتی مجبور خواهند شد اجازه می دهد تا مردان بیولوژیکی در تیم های ورزشی زن اجازه می دهد اگر جو بایدن برنده شود, به گزارش بایدن)

آکسیوس روز چهارشنبه گزارش داد که رایس و کالکال سن کامالا هریس دو نفر اول برای همسر دوندگی بایدن پس از یک سری داستان های آسیب رسانی در مورد کالیفرنیا.

کمپین بایدن ایمیلی را که در جستجوی اظهار نظر در مورد ستایش گذشته رایس از برگدال بود، بازنگرداند.

محتوا ایجاد شده توسط بنیاد خبری روزانه کالر بدون دریافت هزینه برای هر ناشر خبری واجد شرایط ی که می تواند مخاطبان زیادی را در دسترس قرار دهد، در دسترس است. برای دریافت مجوز از محتوای اصلی ما، لطفا با [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>