عکس: AFP

کراچی: مشکوک به نشت در Keamari منجر شده نه تنها در مرگ و میر 14 اما همچنین منجر به 750% افزایش قیمت فولاد ماسک.

در حال حاضر در تقاضا در میان ترس از coronavirus — که سرچشمه در چین در شهر ووهان را ترک کرده است و بیش از 2000 نفر کشته در مردم جمهوری — فولاد ماسک هستند و بنا به گزارش ها به طور قابل توجهی در عرضه در کراچی بازار در حال حاضر به عنوان مشتریان نگران بیش از گاز نشت ازدحام بازار به خرید آنها را برای محافظت از.

فولاد ماسک فروخته شد برای Rs2 یک قطعه قبل از یکشنبه شب هنگامی که آن را مشکوک است که نشت گاز را تحت تاثیر قرار بود ساکنان در Keamari در نزدیکی بندر کراچی اعتماد (KPT) باعث مرگ و میر 14. همانطور که از پنج شنبه شب, ماسک فروخته شد برای Rs15 هر.

سند وزارت بهداشت در روز پنج شنبه تایید کرده بود که کشنده عنصر بود aeroallergen از سویا و گرد و غبار و روز بعد از دانشگاه کراچی را به مرکز بین المللی شیمی و علوم زیستی (ICCBS) ارائه گزارش به کمیسیون کراچی افتخار علی Shallwani بیان همان.

شرایط اضطراری در جوامع متمدن معمولا تماس برای یارانه, قیمت — کمتر و یا بدون سود در همه — و حصول اطمینان از در دسترس بودن از موارد مهم برای مبارزه با بیماری های همه گیر و حوادث مانند مشکوک کراچی گاز نشت.

معلوم است با اینحال, آن است که کاملا برعکس در پاکستان است.

صحبت کردن به Geo.tvفروشندگان در فروشگاه های پزشکی و داروخانه ها ادعا شده است که کمبود فولاد ماسک پس از گذشته یک ماه. اگر چه فولاد ماسک فرستاده شد به چین از سراسر جهان عاری از هزینه پس از شیوع کروناویروس پاکستان تجار اما repurchased ماسک در حال حاضر در عرضه دو برابر قیمت صادر و آنها را به پکن آنها اضافه شده است.

این دارو نظارتی مقامات پاکستان (دراپ) که مسئول نگه داشتن قیمت ها در بررسی تا کنون تنها با صدور یک هشدار و یک تبلیغات در این زمینه است.

مقامات تاکید کرد که آنها در حال حاضر با صدور دستور ممنوعیت صادرات فولاد ماسک در ژانویه 31 و باید به دادگاه تجدید نظر به مردم از طریق دو روزنامه تبلیغات به هشدار آنها را از این فروش در قیمت های بالاتر. اما هیچ اقدام گرفته شده است به عنوان وجود نداشته است هیچ شکایتی در این زمینه است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im