جراح عمومی جروم Adams به نام کایلی Jenner به استفاده از نفوذ خود به عنوان یک واقعیت ستاره برای کمک به مبارزه با شیوع کروناویروس.

“چیزی که من واقعا فکر می کنم ما نیاز به انجام و شما و من در این مورد صحبت اوایل این هفته بود ما اثرگذارندهها” آدامز گفت: Michael Strahan در ظاهر خود را روز شنبه در “صبح به خیر آمریکا”. به نام او 22 ساله “Keeping Up with the Kardashians” ستاره و همچنین افراد دیگر که می تواند کمک به گسترش این کلمه در مورد چگونه به نگه داشتن امن در طول بیماری همه گیر.”(مرتبط: در اینجا اعضای کنگره خود Quarantining پس از ملاقات با فرد مبتلا به کروناویروس در CPAC)

“ما نیاز به Kylie Jenner. ما نیاز به رسانه های اجتماعی ما اثرگذارندهها در خارج وجود دارد در کمک به مردمی را در درک که, نگاه, این, جدی, این, کاملا, جدی,” او اضافه شده است. “مردم در حال مرگ هستند.”(مرتبط: Pearl Jam به تعویق انداختن تور آمریکای شمالی بیش از رشد Coronavirus نگرانی)

آدامز ادامه داد: در حالی که توضیح است که این خطر در افراد جوان را در برخواهد داشت و اگر آنها را نادیده گرفت قرنطینه است و احتمالا عبور در COVID-19 بزرگتر خود ،

“ما شاهد اطلاعات جدید از ایتالیا است که نشان می دهد که افراد جوان ممکن است در معرض خطر بالاتر در موقعیت های مختلف نسبت به آنچه ما قبلا فکر می کردم” جراح عمومی به اشتراک گذاشته.

تماشا کنید:

“اما فکر می کنم در مورد مادر بزرگ خود را به فکر می کنم در مورد پدر بزرگ خود را, فکر می کنم در مورد این واقعیت است که شما در حال گسترش بیماری است که در نهایت می تواند آنچه آنها را می کشد,” او اضافه شده است.

واقعیت ستاره توضیح داد: روز شنبه در Instagram داستان است که نگه داشتن از نور افکن هنگامی که او باردار بود با دخترش Stormi وبستر واقعا کمک به او آماده شدن برای coronavirus قرنطینه. پست شد توسط Fox News.

“یکی دیگر از یادآوری روزانه به این, اجتماعی, فاصله جدی و خود قرنطینه” Jenner نوشت.

در دوم پیام او به اشتراک گذاشته شده “من در روز 8. من بارداری آمادگی من برای این من ترک خانه برای ماه می باشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im