عالی قضایی شورای مرجع در برابر NAB رئیس در انتظار شنیدن

اسلام آباد: یک مرجع در برابر رئیس ملی پاسخگویی دفتر (NAB) عدالت (retd) جاوید اقبال در حال بررسی در شورای عالی قضائی گفت: وکیل ارشد چودری محمد سعید ظفر در شنبه ژئونیوز گزارش داد.

ظفر نشان داد در ژئونیوز برنامه ‘سرمایه بحث میزبانی شده توسط حمید میر است که او تا به حال ثبت یک مرجع در برابر NAB رئیس سال گذشته زمانی که یک ویدیو رسوایی مربوط به قاضی بازنشسته به نور آمد.

در پاسخ به سوال او گفت که مرجع مربوط به تصویری است که تا به حال به بیرون درز سال گذشته که در آن یک مرد به نام فاروق Nol و یک زن Tayyaba گل شد pressurizing NAB مقامات به انجام مناقصه خود را توسط ارتباط خود را با عدالت (retd) جاوید اقبال.

ظفر گفت که زمانی که این موضوع هم به NAB رئیس متوجه او تا به حال Nol و گل دستگیر رفت و برگشت به موضوع زیر فرش.

“عدالت (retd) جاوید اقبال هر گونه انکار [ماده]” گفت: ظفر. “از این رو من درخواست شورای عالی قضائی به حسابرسی قانونی از این ویدئو انجام شده به طوری که حقیقت نازل شده است.”

ظفر گفت که مرجع شد و انتظار در SJC و هنگامی که شنوایی می گیرد در مرجع او را در حال حاضر خود را قبل از شورا به ارائه اعتراض خود را به طوری که شنیدن مرجع آغاز.

ناب تا به حال ثبت یک مرجع در برابر دو نفر در پاسخگویی دادگاه در سال گذشته در ماه مه گفت که آنها پشت های صوتی و تصویری رسوایی دادگستری (retd) جاوید اقبال.

NAB گفته بود که آن را دریافت شش شکایت علیه گل و Nol و 36 شاهدان ثبت کرده بود در اظهارات خود در برابر آنها.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>